Vuran ayakkabı ve babet sorunu için önerileriniz neler?

Bahar geldi çok güzel ama benim her sene tekrarlanan sorunum gene ortaya çıktı. Penye soket çorapsız giydiğim her ayakkabı ayağımı vuruyor. Ayaklarıyla sorun yaşayanların ayakkabı vurmasını engelleme çözümleri var mı?

Ayağımın rahat edeceği klasik babete ihtiyacım var. Benim gibi ayakkabıyla sorun yaşayıp bu sezon aldığı ve ayağının rahat ettiği babet bulan varsa ayakkabının model ve markasını rica edeyim.

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Ayakkabıyı çıkar, kunduracıya ver ''aha burası vuruyor'' de.. Adamcağız çekiçlesin vuran kısmı..

1|0
    0|0
  • vuran yerlere pamuk yada geriver

0|0
    0|0
  • vurma sorunu ayakkabı yeniyse biraz vurarak yol yap alışırsın eğer hala vuran bir ayakkabıysa kalıba koymaları gerekir ayakkabı bir de nerden vurduğu önemli ayakkabılarınızı mevsim değiştiği dönemde giymiyorsanız içini besleyerek saklayın

0|0
    0|0
  • silikon taktır

0|0
    0|0
  • her ayakkabıda bu sorunu yasıyorsan ayaklarını bir tornacıya ver ayakkabıların günahı ne yahuuu:)

0|0
    0|0
  • medikallerde silikon şeyler var ayak vurmaması için bir sor istersen

0|0
    0|0
  • pamuk koyuyorum ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Uygun ayakkabı numarası ve modeli almıyor olabilir misin?

0|0
    0|0
    • derim çok ince çorapsız giydiğim ayakkabı terlik sandalet en ufak bir sürtünmede su toplama oluyor.

terlik ve sandaletlerde su toplama olayını en aza indirebiliyorum ama babette genelde arkası su topluyor rahat olduğunu düşündüğüm yumusacık babetlerinde ayağıma uygun numarası olmuyor:( havalar daha iyi olana kadar spor ayakkabıdan devam

• Sanırım ayakların taraklı senin ve yanlış model seçiyorsun.

Bu arada bunlar için silikon aparatlar var ayakkabıcılarda kullanabilirsin.

• peçete koy

0|0
    0|0
  • ayağımı vurmayan tek ayakkabı espadril tarzı açık sandaletler

0|0
    0|0
  • Başa gelin çekiliyor.Peçeteyle idare et.

0|0
    0|0
  • sıcak kalıba koydur babetlerını..

0|0
    0|0
  • Kullanmadığın bir fırçayla ayakkabının içine pudra sür

0|0
    0|0
  • çorap :( tek çözüm bu :(

0|0
    0|0
  • Vuran kısmı ayakkabıcıda açtır genişletiyorlar azıcık

0|0
    0|0
  • Babetleri her daim bir numara büyük aliyorum :-)))

0|1
    0|0
  • bende sürekli babeti çorapsız giyiyorum ama annemin yöntemi peçete yada pamuk katmak.

0|0
    0|0
  • ayakkabiyi koy bir posete, al onu buzluga koy bir gece boyunca kalsin.Ertesi gun rahatca giyersin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...