Okumadığınız için pişman mısınız?

Eğitiminizi tamamlamadığınız için pişman mısınız? Hangi nedenden dolayı pişmansınız.

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• pişmanım .. her konusunda. ilk olarak ailem aşırı üzülmüştü.. onlar için yeniden başlamak istedim ama olmadı yani olmuyo.sonra tek tek akrabaların araması .. arkadaşlarımın üzülmesi bilemiyorum .sadece ailem içinde değil istediğim bir meslek var ve o meslek sahibi olmadan ölmeyeceğim.. derslerimin iyi olmasına rağmen bir anda beynime bişey oldu buz kesildim okula karşı. ama açıktan devam edeceğim anneme söz verdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• sevdiğim adam için okumadım sözleştik ilişkimiz bozulmasın farklı ortamlara girince diye ama benimki fındık degıl cevız kırmıs resmen dün bitirdim tek pişmanlıgım okul yonunden rabbım hayırlısını cıkarsın karsımıza

0|0
    0|0
  • Hukuk Fakültesi 2. sınıf öğrencisiyim, tam istediğim meslek. Fikirlerim değişti, avukat olmak kesmez beni. Savcı olayım diyorum, sonra basamak basamak artarım.

0|0
    1|0
    • Bakarsin cumhurbaskani olmuşsun :) bende hukukcuyum da bu kadar hava görmedim kimsede :D okumayanlari sormus farkindaysan sen damlamissin :)

• okumamış olsaydım ki okudum ama pişman olmazdım siye düşünüyolrum

0|0
    0|0
  • Okuyorum

0|0
    0|0
  • Okuyorum, 2 senem kaldı.

0|0
    0|0
  • cok pişmanım çok.

0|0
    0|0
  • okumadım pişman değilim babam sağolsun :)

0|0
    0|0
  • hala okuyom ben ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Okudum ve pişman değilim ama okumayanlar için de pişman olunacak bir şey yok. Okula gitmek sadece dünyevidir ve aslında birçok insan için de zaman kaybıdır. Küçüklükten dayatılır : doktor ol, mühendis ol, öğretmen ol vs.

Bunların peşinde koşup kendi yeteneğinin farkına varamayıp heba oluyor nice gençler.

1|1
    1|0
  • şu acık ogretımı bıtırsem super olurdu,ama hata bende dısarıdan kamu yonetımı olmuyor:(

af cıkarsa 2 dersı verıp onlısansı alıp sıvısacagım arka kapıdan:P

0|0
    0|0
  • Pişman sayılmam. Hiç ders çalışmadan üniversiteye kadar geldiysem, öğrenciliğin tadını fazlasıyla çıkardığımdan pişman olmam. Ama keşke çalışsaydım, biraz gayret etseydim demiyor değilim.

0|0
    0|0
  • sadece askerlik ve kpss muhabbetine bitirseydm iyi olurdu diyorum

diploma umrumda değil

1|0
    0|0
  • Keşke üniye gitseymişim zamanında pişmanım.

artık bu sene gidicem kısmet olursa

.

0|0
    0|0
  • değilim hazır bir işim var çok şükür

0|0
    0|0
Yükleniyor...