Sırf tatlı diliyle ve güler yüzüyle sizi baştan çıkarabilir mi bu kadın?

Erkekler sorum size: diyelim karşınızda dünya güzeli olmasada normal güzellikte bir bayan var ve aslında bu bayan hoşlanacağnız tipte bir bayan bile değil ( mesela o esmer, ama siz sarışınlardan hoşlanıyorsunuz)...sırf tatlı diliyle ve güler yüzüyle sizi baştan çıkarabilir mi bu kadın?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Benim çalıştığım bankada böyle sürekli benimle ilgilenen bi bayan var çok güzel değil ama eli ayağı düzgün o kadar güler yüzlü ki konuşması falan o kadar tatlı ki insan böyle onu görünce mutlu oluyor resmen keyfim yerine geliyor o günüm güzel geçiyor ama baştan çıkarma gibi bişi söz konusu olcağını düşünmüyorum.. Sadece onunla vakit geçirmek arkadaş olmak hoşuma gider hayatına renk katar sadece..

1|0
    0|0
  • tabiki güzel konuşma tavırlar niyet hal hareketler herşeyin önündedir inan zaten saç baş bilem ne yüzünde sivilce falan bunlar cocuk işi tabiki engel değil :) engel olduğunu düşünende zaten toz pembe yasıyan biridir..

1|0
    0|0
  • olabilir

1|0
    0|0
  • yılanı deliğinden çıkardığına göre :)))

1|0
    0|0
  • çıkartır.. yeterkii kadınlığını kullansın.. bir süre sonra o adamın gönlü kayar yani.. :))

1|0
    0|0
  • böyle birine şuan ... anladın sen onu :):)

1|0
    0|0
  • ne güzeller var konuşunca kendinden soğutuyor.ne çirkin dediklerin oluyor konuştukça için eriyor...

0|0
    0|0
  • bi kere her kadın bastan cıkartır erkekde hayvani iç gudu dedigimiz olay cok fazladır biraz alkol ve alım calım cinsellik bitiririr erkek i

0|0
    0|0
    • böyle seyler okuyunca iyi ki de kadinim diyorum ne yalan söyliyim :D

• öyle...ben bile önüme gelen her erkege potansiyel sevgili gözüyle bakiyorum, bu normal mi simdi :D ama bir kizi sürekli "aman onu yapma, laf olur, sunu yapma, ayip, bunu giyme, günah" diye yetistirirsen olacagi bu valla ;)

• Eskiden oalyı yasar ve kendimize gore en fazla bir kac samimi arkadasla yorumlarfikir alırdık şimdi ölemi :) bi oaly yazıp 1 soru soruorsun 1239123 tane farklı cevap cıkıor buda bizi bir bakıma daha sorgucu daha potansiyel asık daha kuskucu daha ilgi cekici hale getirior ahhh internet:D getirin akdar goturun de var.

• hayır

0|0
    0|0
  • Hayır. Hatta Bazen Beğendiğim İnsanın Bile Tatlı Dili İşe Yaramıyor Onun Mu Yarayacak

0|0
    0|0
  • ses tonu çok önemli ..böyle huzur verecek insana..

0|0
    0|0
  • tatlı dil yılanı bile deliğinden çıkarırken biz baştan çıkmışız az mı :)

0|0
    0|0
  • baştan çıkarmak kelimesi cinsel arzuları doruğa taşımak demektir. bunu mu kastediyorsun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• evet erkeklere biraz tatlı konuşmak ve birazda fantastik konuşursan etkilenemeyecek erkek nerdeyse yok dene bilir

0|0
    0|0
  • susduğu zaman nolacak..

0|0
    0|0
Yükleniyor...