Bu sene sampiyon belli Fenerbahçe peki 2.nci kim olur?

Bu sene sampiyon belli Fenerbahçe peki 2.nci kim olur?

• Besiktas
    25% (2)83% (10)60% (12)Oy Ver
  • Galatasaray
    75% (6)17% (2)40% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sanırım bu biraz da Fenerbahçe'ye bağlı. Haftaya Galatasaray ile oynayacağı maç neticesi ikincilik yarışını direkt etkileyecek.

Bu seneki Galatasaray ve Beşiktaş'a inanamıyorum. Sadece bu sene ikinciliğin şmapiyonluk anlamına geldiği özel durumda Galatasaray'ın hali içler acısı. Teknik Direktörü gitti gidecek, yönetim sıkıntıda, futbolcular huzursuz ve dertli. Halbuki bu sene ikinci olup, Türkiye kupasını alsalar hiç bir sorun kalmayacak. "Yok biz hak etmedik. Almayalım" havasındalar.

Ya Beşiktaş ? Beklentileri aştılar. Okyanusları geçip derelerde boğuluyorlar. Bu takım onca soruna rağmen (örneğin stat belirsizliğ, uzun süre seyirciden uzak kalmak, Fernandes şoku, sakatlıklar, vs. vs.) çok iyi maçlar yapıp iyi sonuçlar aldılar ama son merhalede yine takılıyorlar. Karabük'e Fenerbahçede yenildi ama bu kadar mahkum oynanmaz ki. Artık zaman canını dişine takma dönemi.

SOn sözümde Anadolu takımlarına. Kasımpaşa gibi değerli takımları anlamak mümkün değil. Tam ortamı işte. Azıcık kıpırdansalar avrupa bileti ceplerine girecek. Veya Trabzon, bu ortamda ilk 3'e girmesi işten bile değil ama nerede ...

TÜrk futbolu beceriksiz, basiretsiz, ahlaksız ve akılsız insanların elinde heba oluyor. Çok yazık ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu maçta Burak'ın direğe çarpan golü gol olsaydı bence yeniden doğacaktık ama olmadı sanırım şampiyonluktan tamamiyle umudu kestik ruhumuz gitmiş zaten hepimizin başı sağolsun 90+3te Ontivero değişikliğine giden adam da hala bizim teknik adamımız bu adamla 2. bile olmamız zor gibi gözüküyor ama umarım oyuncular bazı şeylerin farkına varır da yeniden göğsümüzü Avrupa'da kabartır.

0|0
    0|1
  • Fenerbahceliyim, umarim 2. Beşiktaş olur

0|2
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • bjk olur olsun olmalı :D

0|1
    0|0
  • gs olsun bizim olsun

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Sanica boru elazig

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım bence Beşiktaş olur hatta beşiktaş olur inşallah bu bizim salaklar şampiyonlar ligine gitmesin mancini ve getirdiği mallar puansız gruplardan elenir hatta şanslarına madrid veya bayern münih gelirse artık 12-0 veya 13-0 biter maç ve tarihe geçer galatasaray...seneye zaten uefa avrupa ligine bile gidemeyecekler artık 8 mi 9.mu olurlar bilinmez ilk 5e giremeyecekler 4-5 seneyi bulur bu çöküntüden kurtulmaları

0|1
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • ligin ikincisini biz belirleyeceğiz. galatasarayı yener beşiktaşı ikinci yaparız

0|0
    0|0
  • bjk olur

0|1
    0|0
  • Beşiktaş olsun

0|1
    0|0
  • BJK olur ben fb lı yım gs arenada yenılırse yıkılır

0|0
    0|0

• Besiktas

0|1
    0|0
  • Kim olur bilmem de Beşiktaşın hakettiğini düşünüyorum .

0|1
    0|0
  • Galatasaray Tabi ki de :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...