Yarın sandığın başında 1 dakika düşünür müsünüz?

Twitter'ın erişimi engellendi, Youtube kapandı, Berkin Elvan öldü, internette yazdığımız her şey kontrol ediliyor, andımız kaldırıldı, savaş olmadığı halde 50 binden fazla askerimiz öldü, Türkiye yabancı ülkelerde alay konusu oldu ama üzülmeyin Ankara-Samsun arası hızlı tren yapacaklar.

Oy Kullanmaya Giderken Bunları Unutmayın;

1-Nüfus Cüzdanı

2-Seçmen Kağıdı

3-Gezi Parkı

4-Uludere

5-Reyhanlı

6-Ayakkabı kutuları

7-Berkin Elvan!

8-Hasan Ferit Gedik!

9-Mehmet Ayvalıtaş!

10-Abdullah Cömert!

11-Ethem Sarısülük!

12-Ahmet Atakan!

13-Medeni Yıldırım!

14-Ali İsmail Korkmaz!

Güncellemeler:
link Bi arkadaşmızın yorumu ''bunuda unutmasınlar'' demiş

Ses kayıtlarınında montaj olduguna inandırmaya devam edin.

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• helal olsun diyorum ve yazını izninle paylasıyorum.

gizli kullanıcı adı altında..

3|1
    1|4
    • bunun yanında yenilen zamları,kendi çevresini doyurmalarını,ayakkabı kutularında çıkan paraları,su kaynakları dahil tüm degerlerin yabancı sirketlere satılması,sattıkları paraları kasada doyurup kendi karınlarını doyurmalarını,bin satıp bir yapıp milletin gözüne işte biz bunları bunları yaptık bizden önce yoktu diye insanları kandırmalarını unutmamak lazım.

• halkı böldüler birbirine düşman ettiler kürt türk birbirine düşman oldu alevi sunni müslüman gayrimüslim hepsi birbirine düştü adalet diye birşey kalmadı demokrasi uzaklarda kaldı dindar nesil yetistirme ugruna egitim sisytemini mahvettiler a bunun yanında bol kömür dagıtımı yüzünden pis bir havaya sahip olduk onuda unutmamak lazım :/ :D

say say bitmiyor..

Kızlar Ne Diyor 5

• On numara,beş yıldız

2|1
    0|1
  • 15- Atatürk ve onun ilkelerine aykırı bir hükümet.

2|1
    0|3
  • hoş geldiniz face ve tweet gençliği...

terör dönemini bilmeden daha ülkenin Kayserisinden öteye ayak basmamış,Cudi ve Gabar dağlarını coğrafya dersinde bile görmemiş insanların 50 binden fazla şehit demesine tahammül edemiyorum...

0|2
    2|1
    • Tabi öcalanla ben uzlaşmaya girdim zaten. esatada ben kardeşim dedim. Sonra gemilerle ben kaçakcılık yaptım. Hatta ses kayıtlarıda bana ait. Biliyo musun devletin parasını,yetimin hakkınıda ben çaldım.

Sen git sarıkamışı araştır ayriyetten

• İnanmak istedigine inan. Bu yaştan sonra sana tarihi ben mi ögreteyim ? İyi geceler

• Sonuna kadar AKP.

0|3
    3|1
  • Şaka maka akp diye yırtınan koyunları gördükçe nasıl beynini kullanamayan insanlarla aynı ülkede olduğumu görüp üzülüyorum.

2|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 8

• bunuda unutmasınlar link

2|1
    0|1
  • bu dedikelerini düşünecek olan adamlar zaten akp ye oy vermeyecek insanlar.

akp ye oy verecek insanlar için bu saydıkların terörist zaten, ayakkabı kutuları uluslararası komplı, reyhanlıyı esed yaptı, uludere'dekiler kürt kaçakçılar zaten yapmasalardı, öldükleri iyi oldu. Gezi parkındakiler ise anarşist,ateist,terörist,vandallar ve olayı çıkaranlar da dış mihraklar ve faiz lobisi. Yani bunları düşünüp hiç tereddüt etmeden mührü akp ye basıcaklar.

3|1
    0|3
    • Koskoca ülkenin başbakanı 14 yaşındaki cocuga anarşist,terörist,ne işi varmış gibi bir sürü şey dedide bir başınız sagolsun demedi.

• demez tabi ona göre yalnızca onlar ve diğerleri var. Kim olduğu, kaç yaşında olduğu önemli değil.

• 50 binden fazla asker ne zaman öldü ak parti zamanın damı ? sadece bu cümlen seni kayle almama yetiyor. boşa çırpınıyorsun.

2|3
    5|0
    • Araştır elinin altında internet mi yok ?

• şaka mısın sen ? dalga mı geçiyorsun. 50 bin asker diyorsun . farkındamısın sen kaç yaşındasın 12 falan mı ?

• Evet 12 yaşındayım

• Sonuna Kadar AKP Sonuna Kadar ERDOĞAN...!

THE END...

2|2
    5|1
  • AKP

0|3
    4|1
  • he knka öyle bende SONUNA KADAR AK PARTİYE OY VERECEĞİM !

0|2
    5|1
  • Bunları düşünen insan aylardır, yıllardır düşünüyor. Padişah sevici insanlar düşünmeyi sevmez malesef.

2|0
    0|2
    • Öyle deme osmanlı torunu bunlar laf ettirmezler

• İnadına AKP Senin için 10 dk duracağım sandık başında :D

0|2
    3|0
    • Ben düşünme manasında demiştim ama sen bu akılla ir ömür düşünsen yine bişey farketmez

• yav he he sen düşündün ne oldu ? bidefa beyin olsa şu videodakilerin gerçekleşeceğine inanmazsın :D

Yükleniyor...