Anasının adını nerden bulcam kii?

bana birinin annesinin adı lazım. nasıl öğrenebilirim ? tc sini bir kaç rakamı dışında biliyorum. ezberimdeydi unutmuşum. babasının adını yaşadığı yeri herşeyi biliyorum annesinin adını bilmiyorum :( sanırım hattı onun üzerine. nasıl bulabilirim ?

Güncellemeler:
whatsptan istemediğim halde konuştuğunu düşündüğüm biri var. kendisi çok nadir online oluyo. konuşmasını istemediğim kişide sürekli çevrimiçi. ben onu uyarana kadar oda aynı şekilde çevrimiçiydi. şimdi kesin başka bir yol buldu. kardeşinden konuşuyo herlde ama kardeşinin üzerine kayıtlı hat yok. kendi hattıda babasının üzerineymiş kaç yıldr zaten. şüphelendiğim kişi başkasıyla mı konuşuyo yoksa bu bir yol mu buldu yeni bir hat mı aldı kafayı yiycem :((

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• 118 80 reklamını izlemedinmi sen hiç

0|0
    0|0
    • hat annesinin üstüne sanırım. ismini bilmeden numarayı nasıl öğrenicem. kocasının adı bu mu diycem :)

• kıskançlık değil. terkettim zaten. kuzenimle konuşuyo. :( bütün sırlarımızı vermiş ailemele tehdit ediyo beni. kuzenimle saçma bir sebepten küsmüştük. nasıl bir kin tuttuysa bana psikopat şey birlik olmuşlar :( aldatılan ben, haksız yere konuşulmayan ben.. olan yine bana oldu .. burada bile ben suçluyum. nerden atlasamki :((

• anladım sen bişiler yaşamışsın o zaman cinsel manada hhaksızmıyım

Erkekler Ne Diyor 8

• çok basit. nenesini bulacaksın. kızının adını soracaksın söylemesse takma dişlerini wc ye atıp sifonu çekmekle tehtit edeceksin. emin ol konuşacaktır.

0|0
    0|0
  • babasına sor

0|0
    0|0
  • büyü mü yaptırcan sen ?

0|0
    0|0
  • Zor be gülüm.. Gel vazgeç bu sevdadan...

0|0
    0|0
  • Bunu anana sorsana delikanlı :D

0|0
    0|0
  • ya numarasını almak istiyosan iste kendisindenn

0|0
    0|0
  • anasını karıştırma başka yol bul :D

0|0
    0|0
  • Büyü yaptırma günahtır... ne yaptığını çok iyi biliyorum

0|0
    0|0
    • büyüde anasının adı lazım değil. o kolay iş ztn de hiiiiç işim olmaz

• lazım ...

Kızlar Ne Diyor 3

• nasıl bulursun bilemedim de büyü falan yaptırmayacaksın değil mi?

0|0
    0|0
    • ne büyüsü ya numarasını buşucam :))

• Anasının adını babasına sor.

0|0
    0|0
  • çok basit numarasını isticen.

1|0
    0|0
Yükleniyor...