Mancini Fenerbahçe'ye 4 atarız diyor yorumlarınız ?

Bence 4 değil 5 bile atarız arenaya da gömeriz. Bu maç sayesinde morallerini bozup şampiyonluk iddiamızı sürdürebiliriz. En az 2.liğimiz garanti çünkü. Seneye bence şampiyonlar ligi finali oynarız ligdeki görüntü yanıltmasın şampiyonlar liginde çok farklı oynuyoruz sadee rakibimiz güçlüydü bence önümüzdeki sezona finale kadar çıkabileceğimizi düşünüyorum. Hücum hattına Milito ya da Müller ile desteklersek gol sorunu ortada kalkacaktır.

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• Bize arenada beş falan atamazsınız, sampiyonlar liginde ise yari final bile cok zor. Galatasaray icin gecerli degil fenerbahce olsa da aynısını söylerdim. Ne diyim takımına böyle inanman güzel ama gerçekleri de görmek lazım. Ister tersinden anlayıp gerçekler şike falan de alakasizca benim dediğim ile bağlantısız ister hana hak ver sana kalmis fikrimi söyledim.

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Mancini dedıyse yandınız :D

0|1
    0|0
  • Simdi bir sey derdim de neyse :))

Biz cok gorduk bu sene cok farkli bu sene Feneri yencez diyen futbolcuları tekknik direktorlerii..

0|1
    0|1
    • 2 yıldır her maç ezile ezile top oynuyosunuz. Kadıköyde kendi sahanızda yenmeyi başaramayıp kupayı verdiniz bırak bu işleri :))

• 7-1 biri size bu maçta olmazsa bile seneye hatırlatıcaz bu yorumumu unutma !

• Adam haklı arena'da kimseden korkumuz yok her ne kadar Mancini bu ülkeye ayak uyduramasa da beceriksizliği çok tutsa da o maçta ne olacağını bilemeyiz tam dişimize uygun bir rakip geliyor umarım iyi bir yönetim+iyi bir Galatasarayla evet 4 tane atarız Fener'e hiç bir şey imkansız değil.

0|0
    0|0
  • kesin alkollü röportaj vermştr bu formlamı ?

0|1
    0|1
    • Şampiyonlar liginde devlerle mücadele ettik juventusu devirdik. Ligde bir kaç maç kötü oynadık diye dibe soktunuz bizi !

• derbi ne zaman ve nerde?

• 06/04/2014

Türk telekom arena'da Femeri gömeceğimiz yerde !

Erkekler Ne Diyor 11

• sen 15 senedir feneri kendi sahasında yenemiyorsan bunun adına başarı diyemez kimse arena veya başka biyer farketmez önümüzdeki hafta buradaki yorum atanların hepside burada olacak sende buradasın sen bence boşuna hayal kurma sen bırak yenmeyi beraberliği kurtara bilirsen öpte başına koy

0|1
    0|0
  • 4 atarız demedi bakarsınız 4 atarız belli olmaz dedi ;) Bu arada kendimizi kandırmayalım şampiyonluk gitti artık feneri yensen nolcak yenmesen nolcak biz kupa düşünürüz feneri değil ama CL için yenmeliyiz.

1|1
    0|1
    • 7 de 7 yaparsak 1.lik neden gelmesin ?

• Bzm yenmemiz önemli değil puan farkı çok açık Trabzon maçındanda 3 puan vericekler.

• Fenerbahçeliyim ama bunu sadece bir futbolsver olarak sölüyorum sana;ne içtin la sen.seneye şampiyonlar liginde bozöyükspor falan oynayacak da bzim mihabeirmizi yok.iyi dediğin rakip ten daha 6 7 tane var finale kadar kimse gelmeyecek mi zannediyosun sen.milito dediğin adamıın da ahı gitti vahı kaldı.4 atma olayınıda adam derbi bu belli olmaz gibisinden söledi 4 atarız belki belli mi olur gibisinden.baştan aşagı zırvalamışsın.he umarım birTürk takımı yapar dediğin gibi final ama şöylebir bakınca pek mümkün gözükmüyor

0|0
    0|0
    • Çekemediğni belli. Final görmediniz sonuçta biz siz değiliz biz alışkınız Şampiyonlar Liginde devlerle mücadeleye. Dünya devlerini deviriyoruz her sene boru değil !

• inanıyorsan,devam

• 5 de neymiş 7-8 atarız kesin :))) dostum ben bir galatasaraylı olarak bu sene fenere değil 4-5, 1-0 bile yensek öpüp de başıma koyarım hiç değilse sezonu böyle kapattk diye. 3 senenin en kötü galatasarayına karşılık 3 senenin en iyi fenerbahçesi var. en iyi olduğumuzda bile biz fenere en fazla 2 tane atabiliriz. bu sene de büyük ihtimal yenileceğiz fazla umutlanmaya gerek yok hele de bu mancini falan varken rüya yani.

0|0
    0|1
    • Mancini dünyanın en iyi 10 teknik direktörü arasına girer biraz zaman verin sadece

• Aslanlarımız o maça yorgun çıktı Chelsea kağıt üzerinde bizden iyi biz çok transfer yaptık kadro oturmamıştı seneye Chelsea'yide yeneriz Bayern'ide !

• hahaahah bayern'i de diyosun yani :)))))))

• hayal dünyasına dalmış bu adam

0|0
    0|0
  • Arkadaş özgüven patlaması yaşıyor ya da şuan derin uykuda rüya görüyor uyandırsakmı ki :D

0|1
    0|0
  • garibim pollyanacılık oynuyor...

0|1
    0|0
  • Katılıyorum. Bu sezon bitimin de bir transfer sezonu gelsin. Şimdi öten kuşları tek tek susturucaz

0|0
    0|0
    • Bruma'da gelecek bir daha ki sezon kükreyecez !

• dzeko vermezler ama villayı alabiliriz 2. alternatif müller olur. Soriano'da fena değil aslında ucuza kapatırız gibi ?

• Dzeko ihtimali aslinda mancini eski hocasi city takimina o aldi belki gelebilir. Villa yeterli bence drogba gitsin zaten

• 7 de 7 yaparsanmı çok güldüm tabi tabi siz 4 de atarsınız 5 de .ama nerde bilmem :)

0|0
    0|1
  • Mancini ne kullandiysa bu arkadasta ondan kullanmis

0|0
    0|0
  • Emel Sayın ile cevap vermek istiyorum. link

0|0
    0|0
Yükleniyor...