Bu sitedeki soruları, cevapları okudukça iyice umutsuzluğa kapılıyorum... Neden Böyle?

Hemen hemen bütün kızlar beraber oldukları kişilerden dert yakınıyorlar ve haklılar. İlgisizlik, yeterince değer görememe... sevildiklerini hissedemiyorlar demek ki. sadece burada değil çevremde de aynı sorunları yaşayan arkadaşlarım oldu. erkekler sanki sadece biriyle beraber olmak için beraber gibiler. yani elimin altında dursun canım isteyince öpüp okşarım gibi düşünüyorlar. bütün bu okuduklarımdan bu çıkıyor. ben 23 yaşındayım ve bu zamana kadar benimde kimseyle çıkmama nedenlerimden birisi de bu. benden istedikleri tek şey var. ben sevmek ve en önemlisi sevilmek istiyorum. bir erkeğin korumasını, sahiplenmesini, yanımda olduğunu hissettirmesini istiyorum. canım sıkkın olduğunda onunla oturup uzun uzun konuşmak istiyorum. yüreğime dokunsun istiyorum. çok şey mi istediğim? ben mi çok duygusalım yoksa siz erkekler mi çok duygusuzsunuz? iila bir şeyler yaşayabileceklerinizle mi çıkıcaksınız? hiç değer vermeden sadece ihtiyaç karşılamak size de çok yavan gelmiyor mu? aşk, sevgi... bunlar sizin için hiç mi bir şey ifade etmiyor. gerçekten erkek beynini çözmek istiyorum. yok mu artık şöyle adam gibi ilişki yaşanıcak insanlar?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• amann boşver :D :D kapılma mutsuzluğa napıcan kapılıp :P :) insanların isteklerine karsılık vermediğinde hep kötü sen olursun haklısın önemli olan o insanı bulabilmek . Her sey tek bişey üstüne kurulmaz. Önemli olan bunların yanında daha güzel şeyler paylasmak

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Neden hiç kendi yanlışlarınızı göremiyorsunuz? En nefret ettiğim ve kendimi sizin yüzünüzden paraladığım nokta burası! Kızlar çok süpermiş, erkekler ilgisizmiş falan filan. Hass'..tr oradan lan!

Kendi beyin sakatlığınızı neden göremiyorsunuz? Neden hiç 'sizin' yanlış kişiye aşık olduğunu düşünmüyorsunuz? Neden hiç aşık olduğunuz kişi iğrenç, leş, pislik odun ve duygusuz, ama siz her defasında bir pırlanta gibi sağ ve temizsiniz! Neden aşık olmadan önce kendi aptallığını ölçmüyorsun? Yanlış kişiyi sen seçiyorsunuz SEN! O karşına çıkmıyor , karşına çıkanları siz kendiniz seçiyorsunuz! Bu yüzden erkekleri suçlamayı KESİN!

Az kendi bokluğunuza dönüp kendinize bakın.

Tipe göre aşık olursanız bir bok elde edemezsiniz. ANLAMİYOR MUSUNUZ HALA?

Önce aşık olmanız gereken nokta karakter/kişilik iken siz adonise , kol kasına , boyuna ve ne derece yüzünün yakışıklı olduğuna bakiyorsunuz. Ondan sonra ne mi? Ay sevgilim odun, ay sevgilim duygusuz.

Lan geri zekalı. Başta aklın neredeydi? Beden sevici asalak dişi seni. Seçeceğiniz şey dışarda değil, içeride. Bunu anlamadan bir ilişkiye başlarsanız herhalde sonucu her defasında boka sarar.

0|0
    0|0
    • benım cevabımı oku bende senın gibi düşünüyorum.. hep bana bana benım dediğim ğibi olsun şöle olsun böle olsun sen ne bveriyorsun hep alandırlar hiç ben verecem diyen kızada rastlamadık ama nedense iyi erkek yok peki kzılar ne veriyor..

• umarım bir gün o şahane egonu yenip okuduklarında kendi görmek istediğin gibi değil asıl anlatılmak istenenleri görüp anlarsın. o zaman insanlarla nasıl iletişim kurman gerektiğini, sorun anlatmanın ya da cevap vermenin bir üstünlük kurma müsabakası olmadığını anlarsın

• Diyebileceğim tek şey; umarım bir gün sende kendinin ne yazdığını anlarsın.

Şahane(!) egom sadece kelimelerde asılı kalıyor. Senin için inanması güç, biliyorum ama...

• Hiçbir erkek kendini meyve tabağında sunmayan kızdan büyük beklentilere girmez...Erkeğe sınırını çizebilecek kızlar mutlu olurlar ve aradığı aşkı bulabilirler...Her sevgilide illa birşey yaşayacak diye bir kanunda yok bazı değerleri çabuk yitirmekte ilişkiyi önce monotonlaştırır sonra da bitirir.Bende 23 yaşındayım 1,5 senedir çok güzel giden bir ilişkim var hiçbir zaman ihtiyaç karşılamak gibi bir derdim olmadı çünkü kız arkadaşımda bende sınırları olan insanlarız.Yani olay sizde bitiyor insanların nefsi vardır.Ama nefse hakimiyet gücü de vardır.

Ayrıca ne demişler namus kadınlara özelse,Yusufun sakındığı neydi...

Nasibiniz,kısmetiniz bir gün sizi de bulur birde kırılmaktan incinmekten korkmamak lazım bazı şeyleri yaşayarak görmek lazım belki de etrafınıza güvenebileceğiniz insanlar vardır...

0|0
    0|0
    • olmaz olur mu iyi örnekler de var elbet ama beni karamsarlığa düşüren bu iyi örneklerin git gide azalması. ne mutlu size işte yaşanması gereken aslında bu sizin yaşadığınız.

• işte dediğim gibi biraz cesur olmak lazım ama cesur dediğim çekindiğiniz gibi bir şeyleri yaşama konusundaki cesurluk değil sadece tam olarak olmasa da insanlara güvenmeyi denemek üzülmekten ayrılmaktan korkamamak ve ilk çıktığmla evleneceğim gibi bir düşünceniz varsa bunu silmek çünkü bu düşünce insanı bazı hataları kabul etmek zorunda bırakır ve mutsuzluğu ardından getirir.bence kendinizle gurur duyun hatta bu devirde sizin gibi düşünen kız az ..artık kızlar erkeklerden faydalanır oldu :)

• Bu siteyi takip ettiğinde erkeğin ilgisinden sıkılan kızları ya da ilgisizlikten şikayet eden erkekleri de görürsün. Eğer sevgi, ilgi görmek istiyorsan sık sevgili değiştiren, kızların peşi sıra koştuğu popüler tiplerden uzak dur. Sana kalbini açanları geri çevirme.

0|0
    0|0
  • peki sen hiç düşündüm mü karşıdakının istediği giibi birisimiyim diye ben sölediğin erkek olmayı hep düşündüm peki sen düşündün mü ben öyle olursam sen ne vereceksin hep şöle olsun böle olsun bunu istiyorum dersiniz bunu verecegim diyen kızada ben rastlamadım ne olaçak ama inan vermek sevmek onu ayıplamadan dinlemek isterim her ğün yazıyorum bunu iannmazsan sorularıma ve cevapalrıma bak ben ehr gün yazıyorum ona deger evrmek onunla zaman ğeçirmek onu mutlu etmek isterim onu sıkılmadan eleştirmeden di,nlerim dedim ben diyorum .. ve kendimdende eminim. ama ianan böle erkek olmak için cok caba sap ettim ama gercekten hep alan ğördüm veren paylaşmayı seven birini ğörmedim ve belki bunun için kaybediyorsunuz olamaz mı... hep alan olmak neden karşınızdakı insan değil mi robot sizin hayatınzıı kolaylaştıran robot sonra iyi insan yok ğüvenilir insan yok sucu birazda kendinizden arayın biraz aynaya bakın lütfen..

0|0
    0|0
    • ben kendi aradığımı istediklerimi yazdım. o kız ne istiyor bilemem.

• peki karşındaki erkek sevgilin veya kocanm sen ne dediğimi anlamadın kzı ne ya bir daha oku istersen ... hakketten anlamadın ne dediğimi..

• sen benim hiç sorularımla karşılaşmamışsın umutsuzluga kapılyıroum dedin ya

yazdıklarının tam tersi bir erkegim yani yalakalık veya artistlik olsun diye demiyorum ben kendimi öyle hissettigim için diyorum 4 5 sene boyunca bir kızı gerçekten ama gerçekten karşılıksız sevdim yani müzeye koyup ömür boyu elini tutmaya bile razıydım

ama gidip teklif etmedim 1 sene boyunca baktım ama oda biliyordu oda gelmedi öyle kaldı halada seviyorum ve ömür boyuda unutmam

iyi sanlar kaybeder dostum ben sana söyliyim herşey cıkar olmuş tabiki iyi insanlar hala var ama samanlıkta igne aramak gibi bişey

0|0
    0|0
    • iste sorununuz burada. bak kendin demişsin müzeye koyup sadece elini tutmaya razıyım diye. böyle yaparak daha da değersizleştiriyorsunuz bizleri. yani sevilen insana dokunulmaz onla bir şeyler yaşanmaz diye düşünüyorsunuz. direk ihtiyacınızı karşılayacak kişilere yöneliyorsunuz. nedir bu ya? nasıl bir düşünce.

• sevdiğin kıza elini sürmek namussuzluk işte sizin gözünüzde. insan sevdiğine elini sürmeyecek de kime sürücek? böyle düşündüğünüz için böyle oluyor. sevilecek kız ayrı yaşanacak kız ayrı diyorsunuz.

• ben çıktıgım kızdan başka biriyle bırak konuşmayı dönüp kafamı çevirip bakmam bile

bu arada elimi sürmiyecegim demiyorum evlendikten nikah kıyıldktan sonra helal oluyor o kız sana neyse ben anlatamadım her neyse

• peki sen hiç düşündüm mü karşıdakının istediği giibi birisimiyim diye ben sölediğin erkek olmayı hep düşündüm peki sen düşündün mü ben öyle olursam sen ne vereceksin hep şöle olsun böle olsun bunu istiyorum dersiniz bunu verecegim diyen kızada ben rastlamadım ne olaçak ama inan vermek sevmek onu ayıplamadan dinlemek isterim her ğün yazıyorum bunu iannmazsan sorularıma ve cevapalrıma bak ben ehr gün yazıyorum ona deger evrmek onunla zaman ğeçirmek onu mutlu etmek isterim onu sıkılmadan eleştirmeden di,nlerim dedim ben diyorum .. ve kendimdende eminim. ama ianan böle erkek olmak için cok caba sap ettim ama gercekten hep alan ğördüm veren paylaşmayı seven birini ğörmedim ve belki bunun için kaybediyorsunuz olamaz mı... hep alan olmak neden karşınızdakı insan değil mi robot sizin hayatınzıı kolaylaştıran robot sonra iyi insan yok ğüvenilir insan yok sucu birazda kendinizden arayın biraz aynaya bakın lütfen..ve beni ekle senle konuşaçaklarım var

0|0
    1|0
  • dertler derya ben deniz yok öyle bişey yaz aşkları yaşadın mı sonu mutlu son ile bitiyor...

1|0
    1|0
  • GERÇEKLER ACIDIR :D

0|0
    0|0
  • istersen numune göndeerriyim incele beynimi töbe töbe:))))) sor söliyim ne istiyonnn

0|0
    0|0
  • Çok şey istiyorsun

0|0
    0|0
    • normal olanı istiyorum. herşey den kaçan sizsiniz.

• Bu söylediklerini karşılayacak bir erkek yok varsa da ben görmedim duymadım

• ben aksini iddia etmedim zaten sorumda. sadece neden böyle onu anlamaya çalışıyorum

• ben aşka inanmıyorum. eğer aşık olucaksam anneme olurum

0|0
    0|0
  • ben bakirim mesela düzgün bir kız istiyorum ama kızlar genelde benim gibisini tercih etmiolar yırtık fırlama tip seçiolar sonra zaten beni sevio beni bırakmaz bunu yaparsam düşüncesiyle bir cahillik yapıolar en sonunda erkek almak istediğini alıo ve bırakıor ve sonra üzülen onlar oluor adam gibi birini sevmiolar sevemiolar neden bende bilmiorum ama yırtık fırlama tipler kazanıor hep

0|1
    0|0
    • çünkü erkekler gördüklerini, kadınlar duyduklarını severler. o tipler kızları nasıl kandırabileceklerini bilen, ağzı iyi laf yapan tipler. bizlerde onlara kanıp 'evet fırlamalık dönemi geçti, beni seviyor, benim sevgim onu adam edicek' diye saf saf düşünüp kendimizi teslim ediyoruz. kadın duyduğunu sever, inanır.

• Kadınlar duyduklarını severler. Öyle mi?

Büyük ve gülünç bir palavrasın.

• neye istersen ona inan. bu benim görüşüm. kimseye bir şey ispat etmek zorunda değilim.

Kızlar Ne Diyor 3

• Pek yok açıkçası. Hiç ilişkisi olmamış erkek komplekslii oluyor. Çok sevgilisi olmuş erkek doymuş oluyor. Herhalde sahibinden az kullanılmış erkek en iyisi ama o da erkek sonuçta. Hepsi yontulmamış odun bunların. :D

2|0
    1|0
    • o kadar doğru ki bu. hiç ilişkisi olmayan kişiler kompleksli, bencil oluyorlar. ötekilerin de gözüne girmek çok zooor. haklısın :D

• Aynen :D Biz bir arkadaşla koca bulamazsak lezbiyen olucaz buna karar verdik dflkgjdfgdfg

• eğer gerçekten erkeklerin aşık olacağına inanıyorsan ineklerinde uçaçağına inanmalısın dostum net. ve bir erkek için bunu bile bile üzülen bizleriz. sorun yok aslında gözümüzde büyütenlerde bizleriz.

1|0
    1|1
    • hayır gözümün önünde iyi örnekler de var ama bir elin parmaklarını geçmez. sevildiğini hissetmek istemek ne zamandan beri sorun oldu?

• ya kızım bir yürü git allah aşkına ya erkekleri aşk sevgi nedir bilmez hayvan ettin! ben dha tanımadığım kızlar için ağladığımı bilirim

• olmaması imkansız geliyor bana işte. sırf farklı organlar taşıyoruz diye iyice maneviyatsız mısınız yani? tamam bize göre daha az duyarlı olabilirsiniz ama sizin de bir şeyler hissetmeniz gerekmez mi?

• güzel bir yazı. beğendim. ben de böyle düşünüyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...