Dersane hocam gözümün içinee uzuncaa baktıı ve?

çok dikkatli bakıncaa 5 dk yı geçmiştir benim yüzüm zateen kıpkırmızıydıı o daa gözünü ayırmadan bakıncaa dahaa çoook kızardıı bir an yüzümüüçevirdiimm tekrarr ona bakıncaa halaa bakıyoduu yaa çoook utandıım drsane hocamlaa yaşıtız sevgilisi var diyee takmadım amaa bir de benii cebinden arayıp halimi felan soruncaa tuhaf olduumm utandığım için hoşlandığımı mı düşündü ondaan bir erkek gözünün içine dik dik niye bakar hiç kaçırmadan gözünüü aradan zaman geçtii işim düştüü hocayaa çocuksever gibii yanaşıp yapmıyam da yapmıycam deyip durduu hanii küçük çocuklara şirinlik yaparsın yaa onun gibi minyonum zateen amacı nedir kii anlıyamadım kpss öğrencisiyim aradaa gözaltından bana bakıyorr denk geldimm

Güncellemeler:
gözlerimin çok güzel olduğunu söylerler irrii gözlerim var dikkat çekiyoo minyonum daa belki gözlerimi beğenmiştir olamaz mıı iyi niyet aramıyayım mı:(

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• mesafe koy.ciddi bir mesafe

sonra psikolojık sorunlar yaşarsın adım adım..dikkatlı ol hayatını karartma..

0|0
    0|0
    • nasıl yanii anlamadım kii yaşıtız çocuk da değilim kii kaptırayı kendimii

• netim uzaklaştıım şuan dersten başkaa bişey düşünmüyorum ama kafamı bulandırdıı ben de uzaklaştım onun geçici hevesi içinn sınavımı riske atamam zateen

• Aynen öyle,sen bı bayansın

özellıkle senın kendı ayakları uzerınde durman ve kendı paranı bırılerıne muhtac olmamak ıcın kazanman lazım

devlet kapısı en guzel fırsat

zıyan etme

çalış çabala guzel yerlere gel hayatını kurtar

Erkekler Ne Diyor 11

• Böyle karaktersiz insanları duydukça ben nasıl hala içeriye girmedim diye düşünmeden edemiyorum. Bir kere öğretmenlik dünyanın en kutsal mesleğidir ve öğrencilerine kaç yaşında olursa olsun yan gözle bakan bir varlık insan mıdır bilemem hele de sevgilisi varsa. Daha neler göreceğiz bakalım

0|0
    0|1
    • iştee yaşıtızz ondannn rahatsızlık duymamıştırr

• Belliki namusuzun önde gideni ama sen bbelliki hoşuna gitmiş baksana k.öpek ibi sormuşsun , inş seni s.iker ortada bırakır hamile kalırsın

1|0
    0|0
    • yuhhhhh yaaaaaaa yuhhhhhhhhhhhhhhh

• ne pis adammış bu da be. insan sevgilisi olduğu halde başka kızlara sulanır mı? hem senin cep telefonunun onda işi ne? ayrıca sen yüz vermesen kimse böyle bir şeye cesaret edemez. mutlaka senden bir yeşil ışık görmüştür ki cesaret bulmuştur kendinde.

0|0
    0|0
    • yaa dedim yaa bana bakıncaa yüzüm kızardıı diyee anlatamıyorum galibaa çook utandıı öylee dik dik bakıncaa ondan hoşlandığımı düşünmüştürr belki cep numaam dersanede var ordan almıştır

• erkeklerin hepsine potansiyel sapık gözüyle bakıyorum artık

• anladım kendime de pay çıkarayım o zaman bu sözden..

• senin telefon numaranı nerden buldu ? eğitimcinin bu tarz şeyleri yapması güzel bir davranış değil... fakat eğitimi alan kişininde ona bakma izni vermesi hocanın haklılığını ortaya koyar.. suç sende mi ondan mı ? şimdi ben sana soruyorum

0|0
    0|0
    • dersanede numaram varr ordan bulmuştur derslerden bahsettii ama bir kere etek giymiştiim bir dee kayık kol yakalı kazakk bana bakmıyodu ama ders anlattığında bana yaklaşırken gülüyodu:(((

• tanıştığımıza memnun oldum başarılar...

• teşekkürlr

• Yaşıtıda olsa bir insan öğrencisine o gözle bakıyorsa sevgilisi olduğu halde sapıktır büyük ihtimalle uzak dur

0|0
    0|0
    • hocamla yaşıtızz evett ama hoşlanmış olamaz mıı belki o kızdan sıkılmıştır kaçamak yapacak enayi arıyodurr sen bir kızaa gözünü kırpmadan bakarmısın baksan amacın nedirr

• Ben birinden ciddi şekilde hoşlandığım zaman bunu ona öküz gibi bakarak belli etmem cinselliktir tek amacı

• gözleri hoşuna gitmissee yüzüü kızarmışşsaa hoşuna gitmez mi pekii

• Erkekler tavlamak için gozlere bakar. Ben senle ilgileniyorum deme sekli. Sende bakarsin. Gelir konusur ya da o sebeklikleri yapar 25 yasindaki adam iste. Utandin diye degil baktin diye devam ediyor.

0|0
    0|0
    • bu dik dik bakıyoo kaçırmadan ne düşüneyim yaa

• ohoooo ateş bacayı sarmış

0|0
    0|0
  • o hocadan uzak dur ;)

0|0
    0|0
    • nedenini de yazssaydın sen bir kızaa uzun süre bakarmısın

• bir kıza uzun süre bakan bir erkek iyi niyetli değildir şahsen aşık olduğum kıza bile uzun uzun bakmam

• bu adam niyeti bozmuş yani öyle miii halbukiçok masum suratım vardırrr :(

• Seni istiyo belli de ne maksatla istiyo :)

0|0
    0|0
    • yaa sen bir kızaa uzun süree hiç gözünü ayırmadan bakarmısın baksan ne amaçla bakarsın

• iyi niyet arama demem ama sen yinede arama,

0|0
    0|0
  • dikkat et sapık olabilir :D

0|0
    0|0
    • hocam yaa dee yaşıtızz cepten niye aradı ki bu

• yok derdim hacııı ben duygusal bir insanım onun gibi cinsellik düşünmem onu geçtim sevgilisini boynuzlıycaak öyle adamdan bir halt olmaz

• aynen salla gitsin

Kızlar Ne Diyor 2

• seni kullanacak. iyi niyet aramaman gerektigini sen de biliyosun bence..

sevgilisi varken baskasına bakan erkekten korkacaksın.hele anlattıgın sekilde baktıysa fena... uzak dur derim. canın yanar.

0|0
    0|0
  • Adı gibi sevgilisi var sana baktı die bişey olarak değil sevgilisini seninle boynuzlayacak bunu bildigin halde sadece bir erkek sana ilgi gösteriyor die hosuna gidiyor abartma mesafe koy

0|0
    0|0
    • yaa boynuzlamasın diyee uzak durdu zateen amaa erkek neden gözünü kaçırmadan bakar hoşlanan adam gözünü kaçırırr buu dik dik bakıyoo üstelik dee sanki çocukmuşum gibi davranıyo

Yükleniyor...