Bugün Fatih sultan mehmedin doğum günü saygı sevgi ve rahmetle anıyoruz siz ne düşünüyorsunuz.

Bugün Fatih sultan mehmedin doğum günü saygı sevgi ve rahmetle anıyoruz siz ne düşünüyorsunuz.

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bize İstanbuL gibi bir sehri bıraktıgı icin ne söylesek az..

Zaten bir Fatih Bir Selahhaddin..

Kudüs ve İstanbul Müslüman tarihinin en büyük fetihleri..

Mekani cennet ruhu sad olsun her ikisininde..

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ruhuna bir fatiha hedıye edelim

0|4
    0|0
  • kutlu olsun d.günü

0|1
    0|0
  • kardeş katlini yasal hala getirmeseydi iyi olurdu

2|3
    0|5
    • ne saçmaladınızı sorabilirmiymi sanırsam yanlış bilgilere inanıyorsunuz.

• tamamen yanlış algılamışsınız..sorunuzda ' ne düşünüyorsunuz' demişsiniz ve bende fatih hakkındaki düşüncemin küçük bir bölümünü pylaştım..siz 'ne saçmalıyorsun' ile karşılık verincede bu noktaya geldik..bende size aynı şeyi öneriyorum ..iyi gecelr dilerim

• yanlış olan bilgilere yer yoktur bizde sizede iyi geceler.

• Allah rahmet eylesin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Her ne kadar yaptığı olumsuz seyler bulunsada istanbulu feth etti haclilara karsi boynumuzu bukturtmedi diz cokturtmedi Allah yaptığı iyiligide kotulugude gormustur dogum gunu kutlu olsun sonucta ölmüş bize düşen Allah rahmet eylesin diyip susmak bir alevi olarak katliamları karıştırıp polemik yararmayacagım

0|1
    0|0
  • Allah ruhunu sad etsin bizleride sefaatine nail etsin inş Peygamber övgüsü almis mübarek bir insandi çok zeki ve ahlakli adil bir devlet adamiydi ..

1|1
    0|1
  • dünyanın gelmiş geçmiş en iyi liderlerinden birisi.çağ açıp çağ kapatan bir padişahın lakabını isim olarak taşımak gurur verici.mekanı cennet olsn

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin.

0|1
    0|1
  • Fatih Sultan Mehmed'in doğum günü nü saygı, sevgi ve rahmetle anıyoruz..

Allah rahmet eylesin.

0|1
    0|0
  • oha o belli miymiş ya doğum günü falan

0|1
    0|0
  • Mekanı Cennet Olsun

0|1
    0|0
  • ruhu şad olsun :)

THE END...

0|1
    0|1
  • Zekası gerçekten muntazam biri atamız olduğu için demiyorum çok savaşlar gördü dünya ancak böyle bir zekaya sahip lider görmedi.

0|1
    0|0
  • Ruhu şad olsun..

0|1
    0|0
  • Gemileri nasıl karada yürüttü onu düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • senin düşündünü düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Ben bugün kutlasam kutlasam Türkiye'nin bataktan kurtuluşunu kutlarım. İnş. biçok belediyeyi Cumhuriyet Halk Partisi alacak.

1|1
    1|3
    • Böyle bir zihniyet gelmiş midir acaba kendi altı yüz senelik tarihini bataklık olarak anan yazık benim atalarima,ecdadima ama sorun sen de değil sana böyle göstermeye çalışan zihniyette Üstad Kadir Mısıroğlunu dinlemeni,kitaplarını okumani tavsiye ederim. Umulur ki kurtulasin bu boş zihniyetten

• Bakmaman lazım. Osmanlı ezilenler benim soyumdandı. Yeniçerileri oku. Yeniçeriler olmasa osmanlı padişahları ne yapacaktı acaba bir düşün. Öyle gel tartısırız tekrar :) İyi geceler

• osmanlı her zaman var oldu yeni çeri nin osmanlının ilerisinde oldunu hep siz söylediniz atatürk te bomba atarken söyleseydiniz bunları herneyse iyi gecelr sanada.

Yükleniyor...