İnsanlara güvenir misiniz? Yoksa ön yargılımı sınız?

İyi geceler arkadaşlar.

Uzun süredir soru sormuyordum, malum sınavlar derken buraya giremez oldum.

Arayı da böyle kapatmaya karar verdim.

Bu gece ki sorum bu.

İnsanlara güvenir misiniz? Ben ön yargılı bir insanım zaman zaman ama kimseye güvenmeme gibi kötü bir huyum var .Öyle ki bir insandan kim olursa olsun her şeyi beklerim. Annem, babam olsun dahil.

Kendim de öyleyim, benden her şey beklenir. Ama işte ben o her şeyi yapmam. Sanırım kendimden her şeyi beklediğim için insanlara karşı da böyleyim, sağ olsunlar beni de hiç yanıltmazlar, güvensizliğimi haklı çıkarırlar.

Evet, sinirliyim!.

Arkadaşlarınızı iyi seçin, benim gibi aptal olmayın.

0|0
8|22

En İyi Kız Görüşü

• Sen aptal değilsin.Sadece çevrendeki kalbi pislikten geçilmez insanlara kıyasla tertemiz bir kalbin var.Sen değil onlar aptal.

En son ne zaman birine güvendim hatırlamıyorum bile.

1|0
    0|3

Erkekler Ne Diyor 22

• Mevzu nedir?

Soruya cevap, insanlara fazla güvenmem. Gerekli koşullar oluştuğunda herkesin herşeyi yapabileceğini görecek kadar tecrübe yaşadım. Belirli durumlarda, belirli kişilere güvenilebileceğini de biliyorum.

2|0
    0|2
  • genelde ön yargılarımda haklıyımdır. Gerçi hep haklı çıktım :) bir kişinin karakter yapısı yarım saatlik bir sürede çözülür. Ön yargılı olmak iyidir. Nasıl kurşunla ölmemek için çelik yelek giyiliyorsa, yerde ezilmemek içinde önyargılı olmak şart. bana göre.

0|0
    0|1
  • ğüvenirim her insan hatta bunu kanıtlıyım mı mesela sana ğüvenirim işte facem yarahman@hotmail.com şifresi 752752

işte acicicek@hotmail.com kızlar soruyor şifresi.752752

insanalra ğüvenirim hatta hiç ismini bile bilmediğim ban kalmaz kötü oluşu beni ilğilendir. onalrın yaptıkalrından ben sorumlu değilim ben kendime bakarım ..bittii ... herkesin her değine iannaırım cok canımı yaksada üzselerde bunu ne için yapıyorum el bet içinde biri masumdur ve doğru sölüyor olabilir eger masum temiz kalpli olanın canını yakmaktamnsa tüm aldatıcıların beni aldatmsaına ğöz umarım.. teşekkürler hayırlı akşamalr..

0|0
    0|1
  • Ön yargı çok kötü gerçekten insan ön yargılı ise bir daha birisi hakkında nötr düşünemiyor ve o kişinin durumuna düşmeyi kimse istemez. gözlerimiz, kulaklarımız, dilimiz var en iyisi bunları kullanıp karşımızdaki kişiyi anlamaya ve tanıdıktan sonra değerlendirmeye çalışmalıyız

0|0
    0|2
  • güvenmem neden güveniyim ki

0|0
    0|1
  • asla güvenmem bunu herkes bilir :)

0|0
    0|2
  • güvenirim ama ikinci bir olasılık her zaman var derim bunuda zamanla öğreniyorsun

0|0
    0|1
  • Beşer şaşar. bu cümlede kafiyeden ahenkten daha fazlası var.Çiğ süt emmiş adama güvenilir mi ? :) Nefes alma işlemini bile otomatikten manuel moda alsa bu insanoğlu,ritim kaçırır,beceremezler. O derece ..

Bu parça da sana gelsin o vakit : link

0|0
    0|3
  • İnsanların canı cehenneme dostum.

0|0
    0|3
  • Hayır insanlara güvenmiyorum ve ömrümün sonuna kadarda güvenmicem.

0|0
    0|3
  • Ne oldu ? O.o

0|1
    0|3
  • guven karsılıklı benım ıcın karsımdakı vermezse bende vermem o kadar :D

0|0
    0|1
  • İnsanlara güvenilir mi lan ? Adı üstünde "insan"

0|0
    0|1
  • Tanımaya çalışırım ondan sonra guven basamaklarını adım adım tırmanırım

0|0
    0|1
  • Bende her insanda ufakta olsa bir yanılma payı bırakırım...

0|0
    0|1
  • Güvenilcek insan var güvenilmicek insan var herkese güvenmemekte olmaz insan bir dayanak noktası güç kaynağı ister

0|0
    0|1
  • bunlar daha çok değer verdiğinden oluyor

0|1
    0|2
    • Değer vermemek lazım işte de .

• Değer verdiğimiz insanlar hiç mi yanıltmaz peki bizi?

• tabi ki hatalar olur ama değer verdiğin insana o değeri onu tanıyarak karakterinden emin olarak severek ( genel anlamda bir sevgi arkadaş, sevgili vs. ) veriyorsan o değerin karşılığını alırsın. kalbini bile kırsa kalbini kırdığı gibi o kalbi tamir etmesini de çok iyi bilir

• Her insan bir değil.akşam verdiği sözü sabah unutan da var hiç unutmayan da .

0|0
    0|1
  • Yedigim kaziklarla 3.kopru yapiliyor guvenmem

0|1
    0|2
  • İyi geceler..

Aynı durumdayım hemen güvenmem önyargılıyım.

Bence doğrusu da bu.

0|0
    0|2
  • insanlara güvenmemeyi annem seni kaçırırlar soyle boyle dediginden beri insanlara güvenmiyorum :(

0|0
    0|2
  • bu devırde babana bıle guvenmeyeceksın derler

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 7

• kimseye güvenmem.. ister ön yargılı diye bilsinler ister başka bir şekilde sorun şu ki güvendiğin dağlara karlar yağdığında yapman gereken tek şey zirveye çıkıp bim poşetiylen kaymak. Herşeyi boşver. Senden kıymetlisi yok <3

0|0
    0|1
  • deneyimlerim sonucu artık güvenmiyorum.

0|0
    0|3
  • İstanbul'luyum

0|1
    3|5
  • Kolay güvenmem insanlara.Daha doğrusu güvenme ihtiyacı hissetmiyorum.

0|0
    0|2
  • Kimseye tam olarak güvenmem. Aşırı önyargılıyım. Bi insan iyi olduğunu kanıtlayana kadar kötü biridir gözümde.

0|0
    0|3
  • Ön yargım her zaman öndedir

0|0
    0|2
  • önyargılıyım cok hemde.

0|0
    0|2
Yükleniyor...