Tevbe suresi 56-62....ne düşünüyorsunuz?

"Kesinlikle sizden oldukları yolunda Allah'a yemin ederler. Gerçekte onlar sizden değillerdir. Doğrusu şu ki onlar, ödleri patlayasıya korkan bir topluluktur." - Tevbe 56

Ağzından Allah'ı düşürmeyen ama iş ve makam kaybetme korkusu yüzünden bildiklerini söyleyemeyenler? Televizyonda Allah, kitap diye ağlayıp, türlü türlü iş çevirenler?

"Sizin gönlünüzü hoş etmek için Allah'a yemin ederler. Eğer bunlar inanmış iseler Allah'ın ve resulünün hoşnutluğunu öne almaları daha uygun düşer." - Tevbe 62

Güncellemeler:
akpli arkadaşlar döşemiş hakareti:)))Allah'a havale ediyorum sizi:)))

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• okdar din profesörleri çıkıyo tv programlarına ve hala bin yıllık klişe sorular kime zekat vermeliyiz...e biraz kitap aç oku merak et adam gibi soru üretmeyi öğren...ama evinde hiç dokunulmadan durursa o kitap işte ancak böyle kulaktan dolma hurafelerle yetinirsin koyun gibi güdülürsün.oy verdiğin insanın kapısını çaldığında ananla birlikte kovulursun.her haltın yasaklanır ama bir paket makarnaya tav olursun...sen çorbanı zor kaynatırken onlar gemiciklerine ayakkabı kutuları doldurur...

1|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• ALLAH cc. Firsat vermesin hepsinin şerrinden bizleri korusun

0|1
    0|1
    • gönderme yapıyorum birilerine de farkında değilmisin:DDD

• Inceden vermissin ayari...

0|1
    1|1
  • televizyonda allahın adını anmayanlar sürekli dedikodu yapıp iftira atanlara ne demeli

0|1
    0|1
    • dini beni ilgilendirmez,adam olsunlar yeter...ama değiller:)))

• kınadıkların gibi davranma

• yooo davranmıyorum...soruyorum..

Erkekler Ne Diyor 2

• Tevbe 5 daha ilgi çekici bence ^^

0|1
    0|2
  • birsey dusunmuyorum senin bu konuda zekanın calıstıgınada inanmıyorum.oldu herkes kafasına göre yorumlasın cok sacma.

1|0
    0|2
    • herkes bir yorum yapmıs hatta sende baya bir dösemissin bu arada chp liyim

• kimse kufru haketmez bence

• dediğin gibi çok gaza geliyorum bu aralar:S

Yükleniyor...