Seviyor mu seviyor mu anlamıyorum amacını da.

7 ayı askın bir suredır beraberiz öncelerı ilgisi cok iyiydi burnum kanadı desem gecenın bir yarısı gelip doktora zorla gotururdu sonra bı 15 gun ne aradı ne sordu nede cevap verdi smslerıme dedıgıne gore benden önceki kadın hamıleyım demiş onla ugraşmıs dna için ikna etmiş onun olmadıgını ogrenınce aradı evımın oraya geldı neyse affettım nasıl oldu bılemedım asık oldum birileri beni istemeye gelecekti ona soledım hayır olamaz ailene benden bahset tanısmak istıuorum dedı bende soledım sonra bır suru bahane buldu tanısmadı sorsan seviyo nezaman evlenecez dıyor enson 30000 tl kredı cektım ona işleri bozulmustu uc ay oldu ödemiyor habugub hayatım ha yarın dıyıp duruuor sevıyorum onu oda benı sevdıgını soluyor ama gerıliyorum cevresınden sadece agsbısı ve kardesını tanıyorum babasın numarası verdı bana ama tanıstırmıyor ne olcak ne yapmaya calısıyo seviyomu

Güncellemeler:
Valla hepımiz haklı cıktınız adam beni resmen dolandırdı salak yerıne koydu;(

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Adam seni açıkça yemiş,dolandırmış,üstüne bir su iç.

0|0
    0|0
    • Gercekten mi sebep sadece para olsa tamamen yok olurdu diye dusunuyorum yanlısmıyım

• iyi incelemen lazım,bu yüzsüzler böyledir,pişkinlik yapar,sevgine karşılık yoksa,ilği yoksa sadece bu şekilde davranıyorsa tabiiki sorun maddi ve beleş geçinmektir.kaybolmaz yine kandırıp devam edecektir senden geçinmeyi,

Erkekler Ne Diyor 2

• Seni bir güzel kullanıyor hala anlamadınmı? kredi çekip para vermeni hiç anlamış değilim, dürüst olsaydı taksitlerini öder, seni ihmal etmezdi.. senin sevgini sana karşı kullanıyor, seni sevdiği falan yok oyalıyor, biraz daha üzerine git bir bahane bulup olaylı şekilde ayrılacak, sende kredinin üzerine su iç.. resmen seni dolandırmış, nasıl anlamıyorsun? her şey işi bitene kadarmış, senin işin zor..

0|0
    0|0
  • yaw ne sevmesi... delimisin... zararın neresinden dönsen kardır..

0|0
    0|0
    • :( sanırım evt deliyim

• yakma kendini salaklaşma... bak yaşını bilmiyorum ama tecrübelerime dayanaraktan bitir gitsin.. zamanla unutursun... kimse senden değerli değil.. zaten değerin olsaydı bu soruyu yazmazdın...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...