Aşık oldugum Evlendigim kadının çalışmasına izin vermem ya sizler?

Arkadaşlar aşık oldugum kadını calıstırmam tabi bak aşık oldugumun diyorum yani severek evlendıgım kişi allah rabbim o gunleri gosterirse ya sizlerın dusuncesi?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben de izin vermem. Artık çalışıp bakarım adama:/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben de izin vermem sağda solda asılırlar sevdiceğime :)

0|0
    0|0
  • Kardeş bende evliyim 2 sene olucak temmuzda üniversite mezunuyum 4 sene öyle okudum 2 senede lisede staj gördüm dirsek çürüttüm resmen ama eşim izin vermiyor niye böylesiniz siz ya:DD

0|0
    0|0
    • Bak Gizli Kardeşim,

Şekil 1a'da ki örnek. Yasemen Anımefendi gacı her şeyi sorguluyor. Çünkü avrat kısmı böyledir. Enerjisini dökmesine izin vermezsen sorar. Halbuki Yasemen bacımızı verecektik bankada gişeye, bak eve gelince nasıl oluyordu ;

- Nusrettttttt, bugün bankada canım çıktı resmen.

- Ama hayatım sendin çalışmak isteyen. Ben sana demiştim. Çalışmak köleliktir. Başa gelen çekilir.

Hem kadın tarafını susturdun, hem seninle kavga etme şansı kalmadı hem de maç seyrederken bira isteyebilin

• aa hiçte bile ben çok konuşanlardan değilim hıh.D

• Ben de izin vermem

0|0
    0|0
  • Bu kadar bencilsin yani..

2|0
    0|0
    • ama seni at gibi çalıştırırım merak etme

• Çıkar at gözlüklerini..Yıl 2014 hala daha sen gibi düşünenler var ne yapıcan eve hapset aman burnunu çıkaramasın kara çarşaflarada bula kimseler göremesin.

2|0
    1|0
    • dinci bir insan degilim yanlış anlamışssın sadece ınsan sevdııgını kıskanır at gozlugu degil karımın orda burada bir erkegın o*lugunu yapmasına ızın veremem

• seninki kıskanmak değil kısıtlamak aynı şey senin içinde geçerli senin çalıştığın ortamlarda bayan yok mueşinde seni kıskansın izin vermesin nasıl geçinceksiniz ayrıca ben bir bayan olarak erkeğin eline bakmak istemem bu yüzdende okuyorum babam emek versin onca yıl okutsun elin oğlu gelsin babamın kısıtlamadığı yerde buna engel olsun yok öyle bir dünya bu kafada olursan senin evliğin çabuk çatırdar

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir kere kadın çalışmalı.

İşte sebepleri ;

1) Aile bütçesine katkı.

2) Çalışsın ve yorulsun ki eve gelince dırdır etmeye mecali kalmasın. Mümkünse inşaat işçiliği yapmalı. İşte bütün enerjisini döksün, ne varsa harcansın. Bir de evde bebe varsa tadından yenmez. O evde kavga çıkarsa bende doktor değilim. Gerçi kadının kavga çıkartma potansiyeli her zaman yüksektir, sebep aramaz, katalizöre ihtiyaç duymaz, kendin pişir kendin ye gibidir ama enerjisi kalmayan kadın kavga da edemez.

3) Bütün gün milletin kahrını çeksin, eve gelince "ayyy sen ne tatlı bir adamsın. İyi ki seni almışım Lütfullah" demezse bana da Doktor demesinler.

4) Çalışırsa nerede kiminle ne yaptığını bilirsiniz. Çalışmazsa ... Esra Eron ile izdivaç seyreder, komşuyla dedikodu yapar. Sizin validenize sarar.

5) Çalışan kadın eve gelince evden çıkmaz. Evde olan kadın bağlasan durmaz.

Size tam 5 neden gösterdim. İyisi mi siz eşinizi ileride çalıştırın.

1|0
    0|0
  • Ben kesinlikle çalıştırırım.Maddi durumum ne kadar iyi olsada kadın çalışmalı.Aldığı para önemli değil önemli olan kendisini güçlü alınacak kararlarda söz sahibi hissetmesi.Hatta zorla çalıştırırım :D

1|0
    0|0
  • işte gerçek adam sensin biliyomusun peki koyu dindarmısın?

0|0
    0|0
    • yok dindarlıkla bir alakası yok :) ben sadece sevdigim kadının kesınlıkle calısmasını ıstemem onun sabah kalkıp tek gorevi beni işe gondermek ;)

• Erkek arkadaşına buradan güzel mesaj vermişsin.

0|0
    0|0
  • Çalışan düşünen akıllı çağdaş kadın derim günümüz de kadında çalışmalıdır kendisi için

0|0
    0|0
Yükleniyor...