Sadece bu soruyu sormak icin siteye üye oldum.

Arkadaşlar bundan 1 sene once biriyle çıkmıştım ve hayatımda sanki oyle bir girmiştiki aha dedim hayatımın kadınını buldum ve kendine oyle bir bagladıkı beni kendine hayaller kurdurttu bana ve cıkmaya basladıgımızda ben ondan soguyordum gunden gune cunku cok yapmacık geliyodu ve ayrıldık.

Şimdi asıl soru burada ?

Ben neden onu ozluyup o ayrıldıgımız 1 sene boyunca her sabah kalkıp onun whatzapına onun facebookuna bakmadan sanki oralara bakmayınca bir yanımda bir eksik varmış gibi hissediyorum ve onun yaptıgı çirkefliklere benden sonra çıktıgı erkekler ile yaptıgı çirkefliklerine nazaran bakıyorum usanmadan her gun her saat onu takip edıyorum.

Takip etmek istemıyorum ama bir yanımda onun boslugu var kafayı yemek uzereyım ben aslında unutmakda ıstemıyorum cunku onu o çirkeflikleriyle seviyorum cunku bana hayal kurdurdu o hayellerin pesinden gidiyorum ve bu yüzden bilmiyorum inanırmısınız ayrıldıkdan sonra piskolojik hasta oldum düşün düşün takip et her gun o nabıyo o nerde veşu ano hastalıgın ceremesını cekıyorum ben hiç bir kıza bu kadar tutulmamıştım ve hiç bir kızda beni bu kadar etkilememişti sokakta boyle gotu gogusu yerınde kız goreyım o bana baksada ben ona donup bakacak adam degilim.

nasıl olucak bu işler?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• unutmaya çalış derim ama görülüyo ki çok geç. yeniden barışmaya çalış desem kız sana dönmez. bence kafana bu kadar takma çünkü gözünde kızı çok büyütmüşsün. yalnız kalma evde git dolaş gez arkilerinle. yapabileceğin başka bir şey yok ki :) ama gelip geçer 1 yıl 2 yıl 5 yıl yenisini bulursun yaa

0|0
    0|0
    • keske yenısıne oyle iştahlı gozlerle bakabılsem yemin ederim hangı kızla konussam isteksiz konusuyorum allah kahretsin ya onumu kesti hayatıma ambargo koydu ve en ilginci sudurki yaptıgı tum oros... lara ragmen sevıyorum onu cok tuhaf degilmi aslında şerefsiz benım ya o degil.

• töbe töbe ben aşık olmiyim ya byle olucaksa

• sevmek ve aşık olmak çok ayrı bir dunya o yuzden aşık olma tavsiye etmem

Kızlar Ne Diyor 3

• Arada olur öyle

0|0
    0|0
    • olmuyo agaaaaaa :) 1 senedir devam ediyo ve son bulacagını hiç zannetmıyorum

• Siktir et git iki rekat namaz kil

0|0
    0|0
  • Siz erkekler kızları takmaz takmazsınız böylesinide unutamazsınız vallahi bende hiç anlamıyorum. Irkınız böyle galiba

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...