Kızlarda bakıştıkları erkeklere teklif etmeli erkekler bazen sıkılıyor utanıyor değilmi ama ?

keşişmede çok iyiyim...hiçbir sorun yok ama konuşmaya çekiniyorum diye ilişki kuramıyorum... o başlama anındaki sohbete giriş faslında başarılı dğeilim...

Güncellemeler:

1|1
10|7

En İyi Kız Görüşü

• mesela bugun bir çocuğu kestim utanıp başını öne eğdi hemen :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Erkek gelmeli bence aşın artık bunları ya ne biçim erkeksiniz... Kız bakıyosa vardır bişey git konuşsinirlendim bak :D

1|3
    0|0
    • egoist kızlarda bakıyo gidip konuşursun sonrada hayata küsersin işte bu da sizin suçunuz :D

• Ya ben gayet soruyla ilgili cevap verdim bence sen ne sordugunu karıştırıyosun şu anda:)

Konu kızlarda teklif etmeli demiştin bkştıklrı çocuğa

• seni istemeyede biz gelelim? okey?

1|1
    0|0
    • sen zaten bir yorumda istediğim bütün erkekleri baştan çıkarırım yazmıştın :)))

• insanlara kusur görmem bu bir .ikincisi istediğim erkek vardı evet ama vazgeçtim. üçüncüsü eminim kendimden.

• istediğin erkekten kaçtım desen daha bir uyardı analizime...ama vazgeçtim yazmışssın merakımı mazur görüp açıklarmısın ?

• kesişmede çok iyiyim nedir :D itinayla kesişilir :DDS

1|2
    0|0
    • yahu kesişirsein de sonrasında ? randevü alabiliyoermusun arkaso-ı geliyormu önemli olan o ?

• utanıp sıkılan erkekmi olur erkek dediğin o kadar pasif olmıycak arkdsm :)

0|1
    0|0
    • bir işraet olsaydı iyi olurdu... nerden bilelim bakıştığımız kızın sevigili erkek arkadaşı nişanlısı sözlüsü evlisliği var

günümüzde bekarlar yüzük takıyor evliler çıkarıyor ... başka nerden anlıyacan biri nin olup olmadığını

• O kadar cesur değilim şahsen.

0|1
    0|0
    • bizde... hele hele öncesinde keşişmelelere rağmen hayır cevabı almışsak... şu ara hayatımdaki tek kesişmel 135 dereceden esen keşişleme :))

• Olur böyle vakalar

• Aman hiç uğraşamam

0|1
    0|0
  • Çok nadir karşılaşılır bu durumla :)

0|1
    0|0
    • peki neden ? yönetenler yinetilenlerden çıkar ...sözü !

• Utangaçlık karşılıklıdır belki? İlk adımı beklemekten ziyade...

• daha dün bir kızla 15 durak ylculuk yaptık yanyana... kıza baktım oralı olmadı...tekrar bakayım dedim rahatsız etmekde yakışmaz bize...vazgeçtim...sonra inince kız baktım nasıl bakıyor zaman olsa ger dönüp tekrar binecektim... bir adım bile yaklaşmayınca inanda uzaklaşma gereği duymamalımı ? illa sapık damgasını mı yemek lazım sence

• ben bir kere denedim sonra çocuk gitti benim kankimle çıktı bende ilk adımlara töbeee dediim :D

1|1
    0|0
  • En son gecen sene birinden hoslandim cocukla bakisiyoruz icim gidiyor boyle cok hoslaniyorum belli onunda ilgisi var ama yok gelmiyor bende gitmem asla falan 4 ay gecti arkadas araciligiyla laf gecti tanismak istiyormus falan ama bende gurur yaptim kirmadan istemedigimi iletmesini soyledim:))

Ama bir dahaki sefere ben gidip konusacacagim olmuyor boyle :)

0|0
    1|0
    • gururlu olmak hosgorulu olmaktan kotudur... birdaha gormiyim... :DDDD

• helal olsun aynı kafadayız :)) aam belki o çocuk o arada başka biriyle tanışmıştır :) olamazmı ?

• Yok her saniye caktirmadan bakiyordum :) ayni okuldaydik ayni yoldan gidiyorduk yolda one bakmiyor bana bakiyordu ama yanimdan mi geciyor yok sanki beni hic gormemis gibi :) bende utangacim biraz cidden hoslaniyordum cunku :) zaten ortak arkadasimiz vardi o drmisti tanismak istiyor diye utangactir kendi gelemedi falan demisti :)

Cok tatliydi ya keske o zamana donebilsem ve istemiyorum demeseydim :( simdi okul bitti cocuk nerede ne yapiyor bilmiyorum :/

Erkekler Ne Diyor 7

• Haklı ve haksız olan kısımlar var.

Kızlar açısından

1) İlk adımı onlar atarsa kolay kadın olurlar.

2) %99 ihtimalle hangi erkeğe söylerse söylesinler kabul edilecektir ki bu da erkeğin kız olsun yeter ki düşüncesinden kaynaklanır.

Erkekler açısından

1) Kız mesaj veriyor ama sevgilisi olduğu veya olmadığı halde imalı bakışlar atıp erkeğin gelmesini sağlayıp sonra s. eder gibi dalga geçip veya kahkaha atmasından dolayı erkeklerin çoğu artık teklif etmekten çekiniyorlar. Bence haklılar tamam her kız aynı değildir ama öyle yapan kızlar yüzünden diğerleri şanslarını kaybediyor.

0|3
    0|0
    • katılıyorum...böyle aşüfteler var

• Sırf kendi egosunu tatmin etmek isteyenler yüzünden. Dalga geçilen erkekler bir daha başka kıza teklif etmeyi bırakın tanışmaktan bile çekinir oluyorlar. Bazıları ise son umudumdu diyerek arayışları bırakıyor sal gitsin misali hayatını yaşıyor.

Sözüm erkek ve kızlara sırf kendi egonuzu tatmin etmek için başkasınla dalga geçip duygularıyla oynamayın. Gün gelir sizinde başınıza gelir.

• 2|1
    0|0
  • aynen katılıyorum kardeşime

0|1
    0|0
  • gelmesenizde işaret verin bizde rahatlayalım bali

0|1
    0|0
  • Aynen bende orda bir başarılı olsam hayatındaki ilk kız arkadaşıma kavuşacağım da

0|1
    0|0
  • karikatür güzeldi :)

brnzer şeyler bende de var. o yüzden sıkıntı çekiyorum. umaırm burada iyi bişeyler yazmışlardı. belki benimde işime yarar.

0|0
    0|0
  • empati kursunlar yeter gerisi erkeğe kalsınnn

0|0
    0|0
Yükleniyor...