En çok kimin aklını kullanıyorsunuz ?

Kimisine kendi aklı yeter aklını kullanır,Kimisine kendi aklı yetmez başkalarının aklını kullanır,Kimiside başkalarının akılsızlığını...

akıllı cevaplar gelsin bakalım :)

link

0|0
12|20

En İyi Erkek Görüşü

• Bilmiyorum, her kafadan bir ses çıkıyor beynimin içinde bazen kişilik bozukluğu var galiba bende diyorum sonra saçmalama lan diyor kafamdan bir ses tamam abi deyip susuyorum ^_^

1|0
    0|0
    • aynı ben :D

• ohoo çok var :D bir arkadaşımda ne zaman bunu dinlesem sen aklıma geliyosun diyo link :D

• sen arada paylaş bunları ama sana en çok o yakışıyor :) zevkliymiş onu diyen :D

Erkekler Ne Diyor 19

• Onun bunun.

1|0
    0|0
  • kendımden baska kılavuz-karga bılmedıgımden burnum hep pıslık ıcındedır:)

1|0
    0|0
  • link için puan veriyorum sana :D kendi aklımı kullanıyorum allaha şükür baskasının aklına ihtiyacım yok :D :D

1|0
    0|0
  • ya ben aklımın %10nunu kullanıyorum o bile yetiyo o derece yani :D

1|1
    0|0
  • kendi aklımı.

en azından yanlış olduğunda kendimi suçluyorum.

1|0
    0|0
  • google :))

1|0
    0|0
    • haha devir teknoloji devri demi :D

• eğer bunu ordan araştırdıysan... demekki aklın yolu birdir :))) ama kendin düşünerek bulduysan 40 yaş altı tanıdığım en akıllı bayan sensin :)

• sanırım akıllıyım :)

• Doğaçlama takılıyorum. Ne yaptığım belli değil, yani ne kendi aklımı ne de başkasının aklını kullanıyorum. :D

1|0
    0|0
  • herkesi dinlerim ancak sonuçta yine kendi aklımla hareket ederim

1|0
    0|0
  • kendini akıllı zanneden bir akılsızsan,kensini akılsız zanneden bir akıllının sözlerini dinlemende fayda var.insanlar seni dinliyorsa demek ki sen onların gözünde akıllısın,ve kendi aklını dinlemende bir akılsızlık yoktur diyerek saçmalıyorum.

1|0
    0|0
  • Her işimi kendim halledebilirim

Arada akademik anlamda meslekle ilgili yardım almam gerekirse süpervizörüm sağolsun :^^

cayırt

1|0
    0|0
  • En güçlü insanlar yalnızlardır cesus.

1|0
    0|0
  • Ani kararlar vermem. İyice düşünür kendi kararlarımı alırım.

1|0
    0|0
  • ben başkasının aklını kullanmam.akıl kullandırtırım...

1|0
    0|0
  • Kendi aklımı kullanma cesareti gösteriyorum...

1|0
    0|0
  • bi çuval aklılın içinde kendi aklımı dürte fürte çıakrtır yine onu kullanırtım

1|0
    0|0
  • kendi kendime yetiyorum sıkıntı yok yani

1|0
    0|0
  • Başkalarının fikirlerini de alırım yani :))

1|0
    0|0
  • akılsızım ben

1|0
    0|0
  • akilli insan kendi aklini kullanir daha akilli insan baskalarinin aklini kullanir

alintiii

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Genelde kimseyi dinlemem. Kafama yatarsa belki olabilir. Birilerinden akıl alırım ama ölçer biçer ona göre kullanırım.

1|0
    0|0
  • hep kendi aklımı kullanıyorum yetsede yetmesede kendi yanlıslarımda bogulmayı tercih ederim henüz fırsat olmadı insallah bigün oda olacak böyle bataklıkta geberip gidicem :D

1|0
    0|0
    • dur hele niye geberiyorsun :) gebereceksek hep beraber geberelim anca beraber kanca beraber :D

• bu fikri çok sevdim :D

cennetin dibinede düşse sevinirim bizden uzak cennete çiçek böcek kelebek olasıca :(

• haha :) aynen

• sadece kendi aklımı kullanıyrm. bide Ailem önemlidir fikir olarak aklıma yatarsa kullanırım.

1|0
    0|0
  • Babamın. Başım sıkıştığında direk babama giderim :)

1|0
    0|0
  • Kendi kararlarımı kendim veririm ancak farklı fikirlere de ihtiyaç duyduğum oluyor

1|0
    0|0
  • benim yetersiz kaldığım bir konuda o işten anlayan bir tanıdığım varsa danışırım

1|0
    0|0
  • başkalarının düşüncelerine değer veririm mantıklıysa,ama hep kendi bildiğimi,istediğimi yaparım :D

1|0
    0|0
  • En yakın arkadasimin :) garibin artik bana akil vermekten onda kalmadi :))

1|0
    0|0
  • Kendim için ;)

1|0
    0|0
  • Kendi aklımı kullanirim <3

1|0
    0|0
  • kendi aklım yetiyor şükür :)

1|0
    0|0
  • Allah bana bir akil vermis bir beyin, baskasininkini kullanmaya gerek yok.

1|0
    0|0
Yükleniyor...