Başkasının ozel aracında yolculuk yaptınız mı?

Ben bugun yaptım ancak hıç rahat edemedim.Sİz rahat edebilir misiniz?

Güncellemeler:
Arkadaşlartlfonumun şarjı bitti benden şimdilik bukadar herkese iyi geceler diliyorum

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• sen bunu bırde bana sor,ben soforum,sofor adam baska soforun kullandıgı aracta cehenneme gıder gıbı gıder,sıkıyorsa yanlış yapsın bıde,bazılarımız sofor bazılarımız surucu,kımse kusura bakmasın bu mılletın trafıge cıkanlarının yarısının ehlıyet almaya hakkı yok...

1|0
    0|1
  • Ben eskilerdenim,şimdi nasıl arabası olmayanlar parmakla gösterilecek kadar az ise,o zaman da arabası olanlar parmakla gösterilecek kadar az idi ve bende o zaman araba vardı,22 sene 4 araba değiştirip hiç arabasız kalmadım,fakat evdeki pazar çarşıya uymayınca arabamı da satmak zorunda kaldım,10 senedir borç ödüyorum,kendi borcum olsa yüreğim yanmıyacak, 8 senedir falan arabasızım,inanın değil başkasının özel aracına binmek otobüs beklemeye dahi alışamadım,fakat Allah'ın yardımı ile az kaldı tekrar eski günlere dönebileceğim.

1|0
    0|0
  • ettik.

1|0
    0|0
  • Sorun olmuyor öyle normal tanıdık gibi oluyor hatta hic tanımasam dahi gene konuşup muhabbeti ilerletiyom bende :D

1|0
    0|0
  • yaptığım oluyor tabi

1|0
    0|0
  • otostopçuları aracıma alıyorum

1|0
    0|0
  • Otostop çekme mevzusu sıkıntılı. Birkaç kez yaptım ama zor,sigara içemiyosun.

1|0
    0|1
  • Aman diyeyim ben uyurken ya bir ormana çeker de beni züherse :'(

Anneme babama ne derim ben :'(

cayırt

1|0
    0|1
  • yatım yine yaparım ama sahibi muhabbetkarsa, isterse murat 131 olsun :)

1|0
    0|1
  • Yaptım sıkıntılı oluyor ya :/

1|0
    0|1
  • insan ister istemez bir tedirginlik oluyor

1|0
    0|0
  • bu nasıl bir yolculuk amac ne? kimin aracı olduguna baglı

1|0
    0|1
  • yaptm surdum hatta ?

1|0
    0|0
  • Malesef yapmadım gerek duymuyorum çünkü , çok şükür kendi aracımda var yarış motorumda

0|0
    0|0
  • başkası derken. özel halk otobüsü de başkasınında. ya bunun rahatsız edici nesi var. ya senin arabandır ya da başkasının. abin dahi olsa rahat edemezsin o zaman. seninki klozete benzemiş

, başka evde wc ye gidemem.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Daha kendi aracımda yapamadığımdan:-( ehliyet alıyımda deniycez inş.

1|0
    0|0
  • edemem kesinlikle kendi arabamızda yayıla yayıla giderim :D

1|0
    0|1
  • Başkasının arabası derken otostop tan mı bahsediyorsun? Öyle bende rahatsız olurdum tabikide ama normal olaraksa tanıdıgın olmam tabikide

0|0
    0|0
  • kaçırır maçırır belli mi olur. hiç rahat edemem :D bu da dalgası işte

1|0
    1|1
  • dayımın aracında yolculuk etmiştim

1|0
    0|0
Yükleniyor...