Kızların arkadaşlığını samimi bulmuyorum. Ya Sizce?

Kızların arkadaşlığını samimi bulmuyorum. Ya Sizce?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Bende bir kız olmama ragmen bu duruma katiliyorum ama herkes icin gecerli degil kardesten ote polanlarda var rol yapip arkandan is cevirende var o yuzden kimsenin samimiyetini anlayamayiz.kizlarda dogasi geregi bir kiskanclik ve birbirini cekememezlik vardir buda bunu tetikler

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Düzgün insan çok az ki zaten.

Ben bile kendimden emin olamam bazen. Çok salak salak davranışlarım olabiliyor.

0|1
    0|0
  • Bi kızın arkadaşım dediği kızların %90ı samimi veya güvenilir değildir. Nadiren tarafsız bir şekilde yorum yapıp onun iyiliğini düşünen kız arkadaşları vardır

0|0
    0|0
  • kızla erkeğin arkadaşlığı daha iyi.

kızlar kıskanç oluyor hemcinsini çekemiyor

0|1
    0|0
    • Kızla erkek arkadaşlığıda bir yere kadar, ne bilim hiç kafamın uyuştuğu bir kıza denk gelmedim tabiki bende haksız olabilirim o açıyı da göz önünde bulunduruyorum ama genelde bir çoğu çocuk gibi oluyorlar :)

• olabilir kusursuz insan yoktur çocuk haliyle sevicen artık :)

• bende bulmuyorum. hep b, cekememezlik yapıyorlar

0|0
    0|0
  • bizde bulmuyoruz.

0|0
    0|1
  • cekememezlik yapıyorlar

0|0
    0|0
  • Evet bende bulmuyorum..

Fesatlık oluyor aralarında ister istemez.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Erkeklere göre daha bir umursamaz oluyorlar bence.

0|1
    0|0
    • Umursamaz değiller, menfaat var işin içinde :) işlerine gelenleri öyle bir umursuyorlar ki..

• Ben hiçbir kimseyi samimi bulmuyorum hep yapmacık tavırlar belli oluyor yani.

0|0
    0|0
  • Genellemek çok yanlış. Çok samimi ve dürüst olan kız arkadaşlar var elbette.

0|0
    0|0
  • öledirler dikkatli olmak lazım :)

0|0
    0|0
  • kesinlikle haklısın,genelde onlar birbirini çekemez,erkeklerlede arkadaşlıklarında bize göre daha maddecidirler.

0|1
    0|0
Yükleniyor...