Oy vermeyen kesim bu seçimde oy verir mi?

lütfen bu seçimde farkınızı gösterin pazartesi günü yasaklanmanın kapatmanın ortaçağ karanlığının bittiği bir güne uyanalım.skolastik devirdeki cahil halk gibi yaşamaya devam etmeyelim artık...(akape ye oy verecek kesim rica ediyorum bikez daha düşünün bikez daha.)

link

link

0|1
4|11

En İyi Kız Görüşü

• bir oy bir oydur küçümsenmemeli... kullanılmayan oyları kendine kullanan bir iktidar var, ölüler, akli dengesi olmayanlar vs oy kullanırken sizin kullanmadığınız oyları da onlar kullanacaklar

0|3
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• SONUNA KADAR AKKKKK

1|2
    0|1
  • Türkiye yi tanimayan, bizi adam yerine koymayan ulusal sirlari kozmik oda dinletilerini tüm dünyaya yayan,güvenlik açısından tehlike oluşturan dışarının beslemelerinin oyununa alet olan insanlarla mi yeni bir Türkiye ye ulaşacaksin. Kusura bakma ama böyle düşünüyorsan gelişmiş daha güçlü Türkiye diyorsan sana 2023 diyorum.

0|0
    0|0
  • Milyonali almasın da.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bi dk, 1 oy 1 oydur burada haklısın. Fakat oy vermek isteyen verir. Vermek istemeyen vermez bu ne seni ne beni nede bir başkasını ilgilendirir. Bizim ne haddimize düşmüş başkasının işine karışmak. Oy vermek istemiyordur bu kadar basit kimseye hesap vermek zorunda değil.

Ayrıca Akp'ye oy verecek kesim diye hitabın zaten kime oy verin diye belirtmişsin madem oy vermeyenleri oy vermeye teşvik ediyorsun o zaman a partisi kötü b partisine oy verin imasında bulunmayacaksın ! Özgürdür istediğini seçer bize ne.

Sonuçta demokrasi bir ülkedeyiz çoğunluk kimi seçerse o oluyor başbakan.

Oy vermek istemeyenler vermez, bu kadar basit bu kimseyi ilgilendirmez ve eleştiri yapmakta bize düşmez. Chp'ye oy verdirmek için yırtınıyorsun tıpkı lise ve üniversitede ki hocaların öğrencilerin aklını çeldiği gibi bırakın şu gençleri. Bir gün çekecem video dilekçe ile yollayacam başbakana böyle böyle siyaset konuşuluyor sizi kötülüyorlar gereken işlemleri başlatın diyecem.

BİDE LÜTFEN ŞU HURAFELERİ SÖYLEMEYİN YOK ÖLÜLER OY VERİYORMUŞ, BOŞ OYLAR AKP'YE GİDİYORMUŞ, BOŞ OYLAR AKP'YE MİŞ MİŞ TE. GÖZÜMLE GÖRDÜM GEÇERSİZ OLUYOR SİZ NEYİN KAFASINI YAŞIYORSUNUZ !

1|1
    0|0
  • Kesinlikle haklisin dostum uyumayalim uyuyanlarida uyandiralim arkadaslar gozumuzu artik acalim kac senedir somurulduk

0|2
    1|2
  • adamsın kardeşim 5 yıldızlık soru puanını verdim..

0|1
    1|1
  • Oyumu Özgür bir Türkiye için Cumhuriyet Halk Partisine vereceğim.

0|1
    1|1
  • Akpyi eleştirip boş atanlar var nasıl bir mantık anlamıyorum.

1|2
    0|0
  • yalnız bu seçim genel seçim değil yerel seçim hatırlatayım.

0|0
    0|0
  • mazereti olmadan oy kullanmayanın kimseyi eleştirmeye hakkı yok bence

0|2
    1|0
  • boş oy atılmaması taraftarıyım

Milliyetçi Hareket Partisine vereceğim oyumu...

0|0
    0|1
  • eskiden seçimler normal geçerdi ama bunca olay sonrası bu seçim çok önemli oldu bence bu seçim katılım %90 üzeri olacak

0|0
    0|0
  • mazeretim var. kullanmıyorum.

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|1
Yükleniyor...