Türkiye'nin 12 yıl oncekı halıyle bu zamankı halını kıyasladıgınız zaman ne goruyorsunuz ?

Türkiye'nin 12 yıl oncekı halıyle bu zamankı halını kıyasladıgınız zaman ne goruyorsunuz ?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• aha calısmadıgım yerden sordun herkesde yazmıs bişiler ama ben 12 yıl önce 10 yasındaydım ben bebeklerimle oynuyordum o zamanlar maaleseff kıyaslama yapamıcam sdbshfgdhf sn gülü baskasına ver neyse :((

0|1
    0|0
    • senın hakkın :D

• o zaman onlara pohh yemek düşer :D

• haha aynen :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Eskiye oranla iyi olmuş bir ülke . daha iyide olacak inş :)

0|3
    0|1
  • Gelişme yok dersek haksızlık olur.. 12 yı önce çok vasattık.

0|3
    0|1
  • 12 yıl önce - Avrupa Birliği kuklası

şimdi - Amerika Birleşik Devletleri kuklası

0|1
    1|2
  • Aklıma ilk şu geldi; ilkokulda sınıfımız tam 52 kişiydi. Şu an baya bir düzelmiş durumda bu sistem.

0|0
    1|0
  • Yolları ulaşımı teknolojisi bilmem nesi gelişmiş,fakat zihniyet olarak gerilemiş bir ülke.Net.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• olması gereken türkiyeyi görüyorum bu chp mhp nin eline düşseydik çoktan suriyeden beter olmuştuk.

1|4
    0|3
  • daha eskilere gidelim madem

link

link

şuanki hali

link

link

ne rajon kesti bee :D

ama ölene kadar koyu mhp liyim sadece farkı gösteriyorum

devlet bahçeli gelse dünyaya rajon keser

0|2
    0|0
  • link al burada özet geçmiş izle

0|4
    1|1
  • Yaşanabilir bir ülkeye dönüştüğünü görüyorum ülkemin

0|4
    0|1
  • 1995 200 arasına baktığımızda memur maaşlarının bile krediyle ödendiği günlerden ekonomik anlamda rahatlığın bir nebzede olsa yaşandığı ülkeye geldik. Hükümeet bazı konularda başarılı olsada son olaylar gösterdiki kendileride boş durmamışlar. Ama tekara söylemeliyimki bu zamana kadar gelmiş en başarılı hükümettir oy verenlerin bir çoguda ekonomik istikrarın bozulmasından korkturkları için oy veriyorlar. ben hiç bir partiye oy veremicem çünki içime isinen bir parti yok malesef. hepsinin kirli çamaşırları göz önünde.

0|0
    0|1
  • benzine yapilan %400 zam.

0|0
    0|3
  • Bermuda şeytan üçgeni.

0|1
    0|0
  • Bürokrasisi mahvolmuş, askeri gücünü kaybetmiş, kendi kendine yetebilecekken ithalata muhtaç kalmış iç borcu gittik gide azalan bir ülke.

0|1
    0|1
  • Ben kadıköyle istanbulun diğer bölgelerini kıyasladımda.. Kadıköy 20 sene önceki Kadıköy.. buradan hesap yaptım.. Türkiye'hesaplamaya bile gerek yok herşey ortada

0|0
    0|0
Yükleniyor...