Kızlar bakın; hiç bir arabaya zarar verdiniz mi? Verdiyseniz neler yaptınız? Ben sevgilimin arabasına yapacağım..

aldatıldım çünkü.aldatıldım çünkü.neler yaparsınız ya da yaptınız.ya da bisikleti var çok sevdiği ona ne yapayım.bide benim evde imzalı topu var.ayakkabıları var istemişti benden ayrıldıktan sonra

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Ha ha :D Tabi ki onları göndermeyeceksin.Asla gönderme.Hatta topu alması için çağır, sonra topu mahallenin çocuklarına ver.Görsün, ellerinden almaya çalışsın, şok olsun falan.Çok kötüyüm ya :D Ayrıca da sen gönderme geri vermek istiyorsan bile.Gelsin alsın.Gelince de kapıya gelsin önce, sonra aşağı in camdan atcam de, yorulsun :D camdan atarken de kafasına atmaya özen göster.Arabasını da anahtarla falan çizebilirsin.O zaman komple boyatmak zorunda kalır.Gerçi çizikleri kapatmak için özel boya falan da olabilir bilemiyorum o konuyu pek.Ne biliyim, ben kaza yapmasını sağlamaya çalışırdım.O kadar kötü bir kızım.Ancak o zaman içim rahatlardı.Bisiklet..Örneğin frenlerden tekerlere kablo gibi bir tel olur ya ya da vitesten, ben olsam o kablo ve telleri keserdim.Süsleri varsa süsleri çıkarır atardım.

1|0
    0|0
    • oovvv korkulur senden :)

• biliyormusun topunu patlattım az önce :) resmini atmalıyım sana ama nasıl :)

• :D İnternete yüklemek için hızlıresim falan gibi servisler var.Oraya yükleyip buraya link verebilirsin ;) Hatta beni ekleyebilirsin :) ;)

Erkekler Ne Diyor 4

• 1- Tekerleğini patlat

2- Zincirini kopart.

3- Frenlerini gevşet.

cut.

0|0
    0|0
  • araba işi 6 aydan 3 yıla kadar cezası olan bir iş dikkat et.. ama ona hayatının cezasını vermek istiyorsan topun üstündeki imzalardan kurtulman yeter :D yine şeytana bağladım :D hunharca zevk aldım :D

0|0
    0|0
  • intikam almak icin sevgilisinin arabasinin ayarlariyla oynayan genc kiz sevgilisinin olumune sebep vermekten suclaniyor

ntv haber

i'm so seksy

0|0
    0|0
  • Bunları yapınca eline ne geçecek hırsını alacan sadece ama gerçek kalacak ondan bir farkın olacak mı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• zarar verme boşver imzalı topu git sevdiğin bir oglan cocuguna hediye et,ayakkabıları bir yol kenarına koy belki ihtiyacı olan biri alır.Bisikletide bosver.Esyalarını vericem diye ara 1 paket kına al, topun patladı ayakkabılarınıda bulamadım ama bak bunu buldum ev al canım bir yerlerine yakarsın de :) Aldatılmak berbat bir şey

2|0
    0|0
  • Boyle yapman seni bir nebze tatmin eder ama buna benzer bir aci cektigini gormek acayip zevk verir. Soyleyeceklerim pek cok kisiye hatta sana bile sacma gelebilir ama zamaninda denendi ve tesiri mukemmel. Adamin tanimadigi guzel bir kiz arkadasini sal basina olayin farkinda olan ve sana kazik atmicak bir arkadasini. Kullansin guzelligini dussun icine diger kiza taksin boynuzlari tam baslicskken yeni bir iliskiye sutlasin. O ortada kalisi yokmuuuuu sende ne kizginlik birakir ne aci.

Evet biliyorum pembe dizi senaryosu gibi ama etkili insan acidan neler yapmiyor ki?

0|0
    0|0
    • bence kız arkadaşa güvenmemek gerek

• acıya acı vererek karşılık verme sende kalan bütün eşyalarını ona geri ver ve ona deki ; bir erkek olabilirsin ama asla bir adam olamazsın..

0|0
    0|0
  • Kendi kaliteni düşürürsün. Umursamamak en iyisi

1|0
    0|0
  • yoo deli miyim ben

0|0
    0|0
  • cok klisesin aklina intikam icin sadece bunlar mi geldi bence otur bir daha dusun :)

0|0
    0|0
    • sen söyle madem:)

• ben olsam hic takmam gecmis gecmistir ben gelecege bakarim ve sacma sapan seylerle ugrasmam :) en iyi intikam unutup baskasini bulmaktir ama ben daha farkli seyler istiyorum dersen onu dogdugu gune pisman et buda senin becerine kalmis :)

Yükleniyor...