İktidardaki şahsı ayaklarımızın dibine düşürecek miyiz ?

Herhangi bir parti taraftarı değilim mantığım bu adamın o mevkide olmasını kabul etmiyor ideolojilerimiz uymuyor bu nedenle verdiği sözü ona tutturmamız gerektiğini düşünüyorum arkadaşlar birinci parti seçilmezsek eğer ben siyaseti bırakırım diyor sözünün eri şerefli namuslu oldugunu öne süren bu şahıs bakalım birinci parti gelmediğinde siyaseti bırakacakmı ! Oy 'una gelmeyin icraat laflarına kanıp özgürlüğünüzden laikliğinizden Atatürkün bize bıraktığı ilkelerden vazgeçmeyin...

Şahsın verdiği söz bilmeyen arkadaşlar için : link

Buda şahsın aslında bir şahıs bile olmadıgına dair 37 dk lık animal belgesel : link

Güncellemeler:
Alimle sohbet et , alırsın mertebe; cahille sohbet etme, dönersin merkebe ! Bu lafın ne kadar doğru olduğunu kanıtladığınız için size çok teşekkür ederim :)

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Suana kadar yapılmış anketlerde chp cok yakın hatta geçtiği gozukenler bile var. Insallah geçer eger gecmezsede bir hile var diye düşünürüm. Gerçi chpnin birinci olması onun gerçekten bırakacağı anlamina gelmiyor hırsız yolsuz katil birinin sözünü tutmasını beklemek baya komik.

1|1
    2|1

Kızlar Ne Diyor 7

• neden karşısına geçip ona da söylemiyorsun bunları ?

neyse ya boş ver bunlarda kayıt altına alınıyor ileride başına güzelce çorabı örerler nasılsa :)

1|2
    3|2
    • Karşısınamı geçebiliyoruz 500 tane korumayla gezen ben değilim :)

• Hadi diyelim ulaştım imkansız ama oldu anlattım derdimi çifçi gibi banada ananıda al git demesin :D

• der veya demez . buralardan yazıp artistlik yapacağınıza çıkın karşısında yiğit gibi lafınızı deyiverin .sonra kendinizi kahraman ilan edin :)

• Bu laf aklımda 2 düşünce oluşturdu. 1.si çok cesur bir laf oldugu 2.si'de verilen sözlerin tutulmama gibi bir şansı oldugu. Ya sözünü tutmayacak ya da güvendiği bir şey var.Belki oylarımızda çalınır...

1|1
    1|1
    • Oylarımızın çalınması olabilecek bir olay çünkü sandıklarda akpartililer dışında hiçbir parti yok herşeyi ele geçirdiler kontrol ediyorlar

• istanbul ve Ankara düşerse olay bitmiştir demektir zaten .

0|1
    0|1
  • öyle olsa bile çıkar montaj der

0|1
    2|2
  • seçime saatler kala bu yaptığın çok neyse...

1|1
    2|0
    • Seçime saatler kala kapıma gelen chpyi cemmati ve diğer partilere bok atan akparti gazateleri doldu taştı buna ne diyeceksin ?

• Kendinle çelişiyorsun benim yaptığım şeyler seni rahatsız ediyor ama nasıl olucak lütfen daha uzatmayalım iyi geceler

• Hayır çelismiyorum çünkü sen hak ihlal ediyosun burada senin özgürlüğün biter

sana da iyi geceler

• kimsenin fikirlerini kendi fikirlernizle satın alamazsınız o ya da bu parti farketmez atılan her çamur atanın yüzüne sıçrayacak yarın .

0|0
    0|0
    • Atılan çamurların üstünde ayak izleri var basmışlar pisletmişlerki bende yerden alıp fırlatıyorum.

• :d yerlerde olmak yakışıyor .devam

• Ben gökten zembille yükseklere düşmek istemem hak etmediğimin üstüne çörüklenmem tırnaklarımla kazıya kazıya biyerlere gelmeyi isterim emin ol benim olduğum yer senin olduğundan daha gururlu ve onur verici.

• yarın yıkılacaksınız ya en çokta buna üzlüyorumm :(

2|3
    5|1
    • Benim yıkılacağım birşey yok anamı babamı kaybetmiyorum ama siz bu partinin gerçeklerini gördüğünüzde bizler sizi gelip kaldırıcaz biz nasıl güvendik inandık diye ağlarken...

• bilemiyorum faşist kardeş belki astığınız zehirlediğiniz başbakanların ahı tutmuştur :D

• ahh naklove neden gittin be gülüm hani bana haddimi bildirecektin :D

neyse utanmak ta bir marifettir olsun :D

Erkekler Ne Diyor 3

• "bize bıraktığı ilkelerden vazgeçmeyin... " mi?

dersim, rize van ağrı trabzon muş soykırımları gibi mi?

12 adalar musul kerkük batum batı trakya gibi mi?

çuvallarca una buğdaya tarih arşivlerimizi sattığı ilkeler gibi mi?

lozanla ülkeyi masa başında sattığı ilkeler gibi mi?

yok bana göre değil o ilkeler...

1|3
    0|1
    • Dersim vs. bunlar ülke bölünmesin diye yapılmış soykırımlardır o zaman şimdide verelim toprakları teröristlere senin padişahın istanbulu kanla kazandı bu toprakların altında insanların canları yatıyor herkes cani önemli olan ne amaç için yaptığıdır ve bu amaçta her yol mübahtır.. Lozan barış antlaşması olmasaydı senin bugün ismin ottomon warriors değildi senin dinin islam değildi senin camiinde ezan yükselmiyordu aslanım antlaşma yapmasaydıda çocuklarımız anasız babasızmı kalsalardı

• Ekle beni

• mesajlarım açık skype adresini at bana

• biz o ilkeleri değiştireceğiz işte, onun için mustafa kemale sahip çıkın.

2|2
    1|0
    • O şanlı Türk bayrağını kaldır o zaman avatarından araplarınkini koy osmanlının koy

• Arkadasim az saygili ol,o nasil bir konusma sekli,sen oyle konusursan kufrude yersin haysiyetsiz

2|1
    2|1
    • Herhangi bir saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum hatta bu şahıs için bun söylediklerim hiçbirşey

Yükleniyor...