Derste arka sıralarda oturup geyik yapan erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dersi dinlemeye değil de mecburiyetten gitmiş arka sıraya oturmuş hocanın ''arka taraf neye gülüyorsunuz? söyleyin de biz de gülelim'' dediği erkekleri kast ediyorum. Arka sırada oturmuş, sürekli geyik yapan erkekler işte. Bu erkek size çekici gelir mi? Gidip bir merhaba der misiniz? Bir çay ısmarlar mısınız?

Ne düşünürsünüz işte?

• Bu sen misin Cemil?
    11% (1)50% (2)23% (3)Oy Ver
  • A'daki soruya cevap ver lan.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kermit
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Daha önce hiç bir ankette D demedim bu ilk oluyor
    22% (2)25% (1)23% (3)Oy Ver
  • Yav he he
    67% (6)25% (1)54% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben okuluma gidince dersime bakıyorum, bana ne el alemden..

Ama mesela bütün sınıf bahçede oturuyorsa aralarına katılırım.Onun dışında hiç bir kız veya erkekle fazla yakınlaşmam.Belki 1 tane molalarda takılmak için kız arkadaşım ya da ufak bir grubum olabilir.Onun dışında gidip de "merhaba" falan demem.Ayrıca okuldan sevgili falan yapmam.

0|0
    0|0
  • yeri geldiğinde gülersin yeri geldiğinde söversin çünkü her şeyin b..kunu cıkarabilecek tipite insanlardır,esprininde dersi sabote etmeninde

0|2
    1|0
  • arka sıraya gidip geyik yapan değilde orda tek başına oturan gizemli tipler çekici duruyor bence fazla cool duruyor tabi tek kaş martı değilse :D

0|1
    0|0
  • Sınıf kız sınıfı olunca..

0|1
    0|0
  • hiç sevmedim onları. susun da ders dinleyelim zibidiler

0|1
    0|0
  • onlardan hep gıcık kapmısımdır:D

0|1
    0|0
  • Hepsi ergen ve bu sen misin cemil ? :'(

0|1
    1|0
  • Ailesine yazık eden fuzuli tipler

0|1
    1|0
    • dersanenin parasını ben ödüyorum lan onlara ne

• İlk önce sen düzgün konuş da sonra düzgün üslup bekle lan, ailemle kalmıyorum ve hiç bir maddi destekleri yok

şimdi yıkıl karşımdan cahil şey

• İnsan bozması hayvan akşam akşam bir güzel küfürü hakediyorsun ama senin gibi su aygırı ile boşa zaman kaybı olur .

• En sinir olduğum tiplerdi..genelde şikayetçi olurdum..

0|0
    1|1
  • sınıfın sirk araçlarıdır. kuruyemişle ücretleri verilebilir, ki hocalar da öyle yapıyo zaten.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...