Derste arka sıralarda oturup geyik yapan erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dersi dinlemeye değil de mecburiyetten gitmiş arka sıraya oturmuş hocanın ''arka taraf neye gülüyorsunuz? söyleyin de biz de gülelim'' dediği erkekleri kast ediyorum. Arka sırada oturmuş, sürekli geyik yapan erkekler işte. Bu erkek size çekici gelir mi? Gidip bir merhaba der misiniz? Bir çay ısmarlar mısınız?

Ne düşünürsünüz işte?

• Bu sen misin Cemil?
    A seç
  • A'daki soruya cevap ver lan.
    B seç
  • Kermit
    C seç
  • Daha önce hiç bir ankette D demedim bu ilk oluyor
    D seç
  • Yav he he
    E seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
104

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• yeri geldiğinde gülersin yeri geldiğinde söversin çünkü her şeyin b..kunu cıkarabilecek tipite insanlardır,esprininde dersi sabote etmeninde

0|2
    1|0
  • arka sıraya gidip geyik yapan değilde orda tek başına oturan gizemli tipler çekici duruyor bence fazla cool duruyor tabi tek kaş martı değilse :D

0|1
    0|0
  • Ben okuluma gidince dersime bakıyorum, bana ne el alemden..

Ama mesela bütün sınıf bahçede oturuyorsa aralarına katılırım.Onun dışında hiç bir kız veya erkekle fazla yakınlaşmam.Belki 1 tane molalarda takılmak için kız arkadaşım ya da ufak bir grubum olabilir.Onun dışında gidip de "merhaba" falan demem.Ayrıca okuldan sevgili falan yapmam.

0|0
    0|0
  • Sınıf kız sınıfı olunca..

0|1
    0|0
  • onlardan hep gıcık kapmısımdır:D

0|1
    0|0
  • hiç sevmedim onları. susun da ders dinleyelim zibidiler

0|1
    0|0
  • Ailesine yazık eden fuzuli tipler

0|1
    1|0
    • dersanenin parasını ben ödüyorum lan onlara ne

• İlk önce sen düzgün konuş da sonra düzgün üslup bekle lan, ailemle kalmıyorum ve hiç bir maddi destekleri yok

şimdi yıkıl karşımdan cahil şey

• İnsan bozması hayvan akşam akşam bir güzel küfürü hakediyorsun ama senin gibi su aygırı ile boşa zaman kaybı olur .

• En sinir olduğum tiplerdi..genelde şikayetçi olurdum..

0|0
    1|1
  • Hepsi ergen ve bu sen misin cemil ? :'(

0|1
    1|0
  • sınıfın sirk araçlarıdır. kuruyemişle ücretleri verilebilir, ki hocalar da öyle yapıyo zaten.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İştee o kişi hep benim :D

0|1
    1|0
  • En önde yağcı kızlar olurdu genelde şikayet ederlerdi ::))

0|1
    0|0
  • cok guzel soru sormussun cemilim yine caktım bes yıldızını şıklardan b dedim cemilim.

soruna gelince ben cok cay ısmarladım cemilim arkası önu demedim ayrımcılık yapmadım o da insandır dedim ısmarladım cemilim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...