Cevap veren herkese +1 bacak kası eritmede bacak inceltmede fitnessmı yuzme mı

alt bacaklarım kaslı ve ben kasların erimesini bacaklarımın zarif görünmesini istiyorum bunun için yüzmeye mi yoksa fitnessamı gitmeliyim ya da başka bir spor? bazıları fitness kas yapar dıyor haftanın 6 günü fitnessa gidicem eger gidersem, yüzmeye gidersemde haftanın 2 gunu 1 saat gidicem haftanın 2 günü 1 saat bacaklarımın incelmesinde yetterlimidir ve ne kadar sürede incelir sizce

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Fitness tabiki

1|0
    0|0
  • eğer yüzme yaparsan incelirsin ama bu döenm uzun sürebilir sonucta tüm vucut inceliyor ama fitneste istediğin bölgeyi daha hızlı kücülte bilir ya da büyüte bilirsin . :)

1|0
    0|0
  • hafta da 3 ya da 4 gün gitmen bacak antrenmanını da haftada 1 defa yapman yeterli olacaktır bacakların sıkılaşması için.. kas yapmak sanıldığı kadar kolay bir şey değildir sıkılaşmak içinse farklı bir program uygulayabilirsin. senin ne kadar incelmesini istediğine bağlı süre de :D kalan günlerde yüzsen faydasını görürsün

1|0
    0|0
  • alt bacaklarin yagli mi yoksa kasli mi?

zaten kasli ise fitness ile ust tarafi gelistirip inceltmek yerine gelisen ustt taraf nedeniyle daha orantili hale getirirsin

sanirim senin yuzmeye ihtiyacin var...

1|0
    0|0
  • kesinlikle fitness

1|0
    0|0
  • yüzmenin inceltecegini pek sanmıyorum ama fitnes olabilir orda sıkılaşıyor incelir

1|0
    0|0
  • Bence Fitness .

1|0
    0|0
  • yuzmede omuzlar calisir daha cok az yiyerek kaslar eritebilirsin kasli kiz cecici olur bosver

1|0
    0|0
  • yemek yedikten sonra yürümen ve kısa bir koşu yapman, + olarak ta yüzmeye gitmen yararlı olacaktır

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bende fitness kas yapıyor diye biliyorum canım.yüzme en iyisi hem kiloda verdiriyo(tabi ihtiyacın varsa) ayrıca squat yap ben yaptım ve gerçekten gözle görülür incelme var :) nasıl yapılıyor bilmiyorum dersen basit ayağa kalk, bacaklarını omuz hizasında aç dik dur ve dizlerini kırarak dik bir şekilde çömel 15 saniye dur ve kalk tekrar yap ve tekrar yap 3 ay hergün yap incelme müthiş olucak ; ))

0|0
    0|0
  • fitness tabiiki

0|0
    0|0
    • ama kas var ne kadar sürede giderki

• öğretmenin dediklerini tam anlamıyla uygularsan 1 buçuk ayda gider diye düşünüyorum,bende fitness a gittim ve bacaklarım eskisinden çok daha ince şuan

• yüzme kas erimesine bile yol açabilir,yüzmeyi bıraktığın anda bacakların eski haline dönebilir ama fitness da öyle bir şey söz konusu değil,ordaki danışmanlarada sorarsın

Yükleniyor...