23 yaşında 1 bayansınız ve 25 yaşındaki eşinizle 1 akşam yemeğindesiniz güzel 1 lokantada.

3 yıllık evlisiniz ve 2 yaşında 1 kızınız var. Adı Ceren.

Yemeğin ortasında kocanız size şunları söylüyor;

Bak karıcım, çok iyi 1 insansın. Kızımıza çok iyi bakıyorsun ve çok iyi 1 annesin.

Ama ne yazık ki 45 yaşında dul ve 2 çocuklu 1 bayana aşıkım. Onunla evleneceğim.

Lütfen zorluk çıkartma boşanma konusunda. Sana istediğin nafakayı da vereceğim. Diğer taraftan aşık olduğum kadın benden hamile.

Bu durumda ne düşünürsünüz, ne yaparsınız?

0|0
16|2

En İyi Kız Görüşü

• Hiç cevap vermeden masadan kalkar. Ertesi gün boşanma, velayet, nafaka bekaret ne davasını varsa açardım. Kızımı da asla göstermezdim o adama.

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• En ağır nafakayi isterim ve onu unutmaya çalışırım kendi hayatıma bakarım. Mutlaka mutlu olurumcçünkü büyük üzüntüler büyük mutluluklar getirir. Ama o olamaz çünkü ahimi aldi. Aşk evlilik falan bir boka yaramıyor zaten evlenmeyi sadecw cocuk sahibi olmak için istiyorum. Böyle bişey yaparsa bana hediye vermiş bile olur hem çocuğum olur hem maas gibi nafaka alırım :D

0|1
    0|0
    • Sinirinden dağılmışsın. Karma karışık yazmışsın. Özetle bence.:))

• Bi an o durumu yaşadım k bakma :D kısacası ilk başta aglar zirlar toparlanmaya çalışırım sonra parasını yer hayatımı yaşarım :D

• Mantıklı.:)

• Adam konuşurken aşıkım derse gülerim öncelile, kızın adının Ceren olmasının konuyla ne ilgisi var bağlantı kuramadım, herif zaten aldatmış bu saatten sonra defolup gidebilir hiç sıkıntı yok... Ha söylemese de nafakayı söke söke alırım aldattığı için de ayrıca tazminat öder

0|1
    0|0
    • Karma karışık 1 yanıt. Tazminat alırsın sanki.

• Yok çok açık yazdım. Aşık kelimesi yumuşamaya uğrar aşıkım değil aşığım olur, onu bilmeyen adama gülerim. Kızın adının cidden konuyla alakası yok, geri kalan kısımda da anlaşılmayacak bir durum yok. Değil mi?

• Evet haklısın yazdıklarında.

• hala psikoloğa gitmedin mi ?

0|1
    0|0
  • Değil bir düşünce onun adamlığına tükirim nasıl bir Adamlık nasıl bir Erkek Namussudur bu okudukça iğrendim resmen Allah böyle insanlardan korusun

0|1
    0|0
  • durumu kabullenip ordan ayrılırdım bidaha çoçuğumuda ona göstermezdim kimle evlenirse evlensin ne bok yerse yesin umrumda olmazdı. öyle bir erkeğe asla yalvarmazdım.

0|1
    0|0
  • Hiçbirşey demeden masayı terkeder giderim en büyük tepki tepkisizliktir derim her zaman. Ayrıca çocuğumuda göstermem bir daha o zihniyetsiz herife şam babası

0|1
    0|0
  • önce seni vururm sonra kocamı .

0|1
    0|0
  • deliririm, kafayı kaçarırım. Masadan kalktığım gibi önümdeki her şeyi yere atarım. çığlık atar bağırırım. kendime geldikten sonra da kızımı alır, sessizce oradan uzaklaşırım...

0|1
    0|0
  • Abi neden hep bu konuda soru paylaşıyorsun? Hep aynı soru ama kişiler başka oluyor. Bıkmadın mı bu sorudan? :)

0|1
    0|0
    • Yoo hayır. Çok keyif alıyorum. Gençlerimizin gözünü açıyorum sorularımla. Nasıl buluyorsun sorularımı?

• İlginç buluyorum. Ama hep aynı soru sanki bu konuyla ilgili bir acın varmış gibi his uyandırıyor..

• Yo hayır. Dediğim gibi gençlerimizin gözünü asçmaya çalışıyorum sadece inan.

• senin soruların ne böyle ne işsin sen!

saçma sapan zihniyet!

1|1
    0|0
    • Aklınızı başınıza devşirtmeye çalışıyorum sadece.:))

• senin gibi hasta insanlar milletin aklınını bulandırır böyle saçmalıklarla! sende onlardan birisin!

millete saçma şeyler aşılamak yerine işine bak!

• Yazdıklarım yaşanan şeyler.

• Bunu söyleyecek konuma getirmem.soğuduğunu gördüğümde ister istemez yollarımız ayrılır.

0|1
    0|0
  • kardeş sen harcanıyorsun yeminle

yapımcılar farketmeli seni bir an evvel

0|1
    0|0
  • Parayı alayım yeter

0|1
    0|0
  • Sen kesin cinsel konuda büyük bir darbe yedin, ya da kuşun ötmüyo burada böyle çıkarıyosun acısını.

0|1
    0|0
    • Cümlenin 1. kısmı doğru, 2. kısmı yanlış.

• Şikayet ettim umarım bir müdahalede bulunurlar.

• Neden şikayet ettin ki. Nedir benim suçum?

• yok o sen mısın ? bu ne yuzsuzlluk bu ne kustahlık bu ne cesaret ya alırdım elıme sopayı sadece bunu yapardım kızınıza da mı saygısı yok kendınden 20 yas buyuk bı kdına gıdıyo bidepişkın pişkın soyluyo.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Neden hep bu tarz sorular soruyorsun sen ? Geçen de tam tersini kadın açısından sormuştun !

1|1
    0|1
  • bunu diyen kişi erkek pardon erkek dedim bir canlı mı ? böyle bir şer e f sizlik yok çünkü

0|1
    0|0
Yükleniyor...