Arkadaşlarınızla hafta sonu organizasyonu yapacaksınız ve her kafadan bir ses çıkıyor,

Arkadaşlarınızla hafta sonu organizasyonu yapacaksınız ve her kafadan bir ses çıkıyor, siz hangisini tercih ederdiniz ?

• Bir yerlere gidip dans edip, sabaha kadar eğlenmeyi tercih ederim.
    14% (3)22% (2)16% (5)Oy Ver
  • Bir arkadaşın evinde toplanıp, güzel bir film izlesek, ardından da lezzetli bir akşam yemeği ve dostlarla sohbet yeterli bana.
    36% (8)22% (2)32% (10)Oy Ver
  • Şehre yakın ama bir o kadar da gürültüden uzak bir yerlerde yürüyüş yapıp, fotoğraf çekeyim.
    18% (4)0% (0)13% (4)Oy Ver
  • Yaz geldi, piknik yapasak ne güzel olur.
    32% (7)11% (1)26% (8)Oy Ver
  • Diğer (Belirtiniz)
    0% (0)45% (4)13% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
15|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• C: Şehre yakın ama bir o kadar da gürültüden uzak bir yerlerde yürüyüş yapıp, fotoğraf çekeyim.

Doğayı sevdiğimden bunu yapmayı isterdim :)

0|1
    0|0
  • Bana en çok uyanı.

0|1
    0|0
  • D dedim

0|1
    0|0
  • "B" iyi olurdu bu aralar.

0|1
    0|0
  • B en sevdiğim seçeneklerdendir..

0|1
    0|0
  • hepsi başka bir şey söylüyorsa kura falan çekerdim herhalde ya da başka bir şey düşünüdüm. hepsinin hoşuna gidecek bir şey.

0|1
    0|0
  • bilmiyorum ama nedense bunların hiçbirisi cazip gelmedi

0|1
    0|0
  • c şıkkı bana uydu beni anlattı :D

0|1
    0|0
  • B ve D arasında kaldım.

0|1
    0|0

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • Piknik yapsak fena olmaz :)

0|1
    0|0
  • Arkadaşlarla birlikte olunca etkinliklerin pek bir önemi yok, sohbet yeterli.

0|1
    0|0
  • A ve D arasında kaldım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• dostum eleştirmek gibi olacak ama seçenekler birbirlerinden çok farklı..

A: Bir yerlere gidip dans edip, sabaha kadar eğlenmeyi tercih ederim. = 1 gece

B: Bir arkadaşın evinde toplanıp, güzel bir film izlesek, ardından da lezzetli bir akşam yemeği ve dostlarla sohbet yeterli bana. = 1 akşam

C: Şehre yakın ama bir o kadar da gürültüden uzak bir yerlerde yürüyüş yapıp, fotoğraf çekeyim. = 1 gün belki gece da dahil olabilir

D: Yaz geldi, piknik yapasak ne güzel olur.

ve benim cevabım E:

bu arada önümüzdeki hafta yapacağımız organizasyondur, kıskanmayın :))

cumartesi sabahı yola çıkacağız Bartın Amasra'ya gideceğiz.. giderken gebze ballı kayalarda kahvaltı bolu dağında öğlen yemeği yedi göllerde akşam çayı, gitar müzik sohbet ve çadırda konaklama... pazar sabahı kahvatlı ve fotoğraf çekimi yol amasraya giriş balık ve meşhur amasra salatası.. akşama doğru dönüş...

MoToRSiKLeT = öZGüRLüK

0|1
    0|0
  • Sabah erkenden uzun bir yola çıkar ve şehir dışında motosiklet kulübüm ile kahvaltıya giderim.

Öğleden sonra uzun yıllardır beraber olduğum dostlarımla güzel bir kahve içer muhabbet ederim.

Akşam ise bir arkadaşımla beraber bara gider doyasıya müzik dinler, doyasıya içerim...

0|1
    0|0
  • piknik tercihim.

0|1
    0|0
  • Öncelikle tercihlere bakılır hangisinde daha fazla keyif alabileceğimizi tartışırız baktık hepsinden keyif alıyoruz birbirimizi ikna etmeye çalışırız baktık olmadı şöyle bir karar ağacı modeli uygularız. Mesela hangi bölgeye gitmek istiyoruz. Ne tarz bir mekan istiyoruz fiyat aralığımız ne olacak. Bu tarz bazı veriler üzerinden giderek bir sonuca varabiliriz. Ama genelde bu çok nadir olur

0|1
    0|0
  • Şehirden uzak göl kenarı bir yerde 2 çadır kurup kamp yapmak iyidir 2 olta atarsın bir ateş yakarsın müziğe yakın biri varsa o da bir gitar patlatır gündüz voleybol, balık, mangal, müzik eğlencesi iyi gelebilir aralara bir yere fotoğraf çekmeyi yürüyüşü sıkıştırabilirsin.

0|1
    0|0
  • kimseyi takmam kendi planımı yapar uygularım uymak isteyen bana uyar :)

THE END...

0|1
    0|0
  • Şehre yakın ama bir o kadar da gürültüden uzak bir yerlerde yürüyüş yapıp, fotoğraf çekeyim.

0|1
    0|0
  • nadir nadi parkına gidin geçen gemilere el sallayın

0|1
    0|0
  • Yaz geldi, piknik yapasak ne güzel olur.

0|1
    0|0
  • B C Ve D Çok monoton A Bence

0|1
    0|0
  • Sehirden ve gürültüden uzak olan doganin huzuru icerisinde güzel bir gün gecirmek olabilir junki..

0|1
    0|0
Yükleniyor...