İlerde olacak eşinizin şimdi ne yaptığını merak ediiyormusunuz ? tabi ki bu kişiyle daha tanışmadınız :)

İlerde olacak eşinizin şimdi ne yaptığını merak ediiyormusunuz ? tabi ki bu kişiyle daha tanışmadınız :)

0|0
29|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 28

• Çok merak ediyordum kapıyı açtım içeri girdi :)

0|1
    1|0
  • Çok fena merak ediyorum hemde şuan da ne yapıyor acaba :)

Ben dizi izliyorum o da uslu duruyordur umarım :/

0|1
    0|0
    • hahahahaha umarım seninle tanışana kadar uslu durur :D

• Çok şanslı olacak bence de:) hem seven insan kıskanır yoksa çok da fifi gelmişti de geçmişi de

• kızlarda bu düşünce hakim genel olarak ama biz erkeklerin çoğunda durum böyle değil şahsen geçmişi çokta fifi diyemioruz

• kim bilir hangi hatunun yanında şimdi o boyu devrilecesi herif -.-

0|1
    1|0
  • merak etmeye hiç gerek yok, nasılsa bıktıracak.

0|1
    0|0
    • hemen kötü şeyleri düşünme sende daha :)

• biz mutlu bir çiftiz, teşekkür ederim hepsi şakasınaydı, karşımızdakinin mutluluğunu kendi mutluluğumuza tercih ederek başladık. hep ben değil sen dedik. önceliğimiz muhatabımız oldu. herkese tavsiye.

• tam aşk evliliği işte :) evliliğin yürümesi için doğru olan şeyleri yapıyorsunuz..vala banada mutlululuğnuzun devamını dilemekten başka bişe kalmıo :)

• kusura bakma ama biraz saçma bir soru nasıl olduğunu bilmediğim birinin neyini merak edebilirim ki

0|1
    0|0
    • yoo k.bkmadım senin fikrindr sonuçta ama ben şahsen ilerde evleneceğim kişiyi bilmiorum ve bilmediğim içinde acaba şu anda bizim hatun napıordur falan die içimden geçirmio değiliim

• yani Ben şöyle düşünüyorum karakterini bilmediğim bir insanda iyidir kötüdür bir haltlar karıştırıyordur Evde oturuyordur vs vs ... yorumlar yapamam

• Ama sen soruyu yanlış anlamışsın bence..çünkü benim sormak istediğim o şu anda napıor değilde naaptığını merak etmek yani oturuormudur zıplıyormudur eğlenirormudur gülüyormudur yani bunları merak ediomusun etmiomusun önemli olan o :)

• Evet tabi kide kim bilir napıcakta aşık edicek beni kendine kereta...:-P

0|1
    1|0
  • Ve belki de hayatının aşkı bugün senle aynı anda su içti. :)

Hiç düşünmedm.

0|1
    0|0
  • Merak etmiyorum.

0|1
    0|0
  • Olucak mı, o da bir isnisna..

0|1
    0|0
    • evde kalma planlarında var yani :D

• Umarım, senin içinde.

İyi geceler. :)

• teşekkür ederim sanada ii geceler

• Tanımadığım birini merak edemiyorum ama mutludur umarım...

0|1
    0|0
  • Evet merak ettim açıkcası şimdi.

0|1
    1|0
  • evet bazen düşünüyorum neler yapıyor diye :))

0|1
    0|0
  • İlerde eşim olacak biri yok..

0|1
    0|0
  • şu an burada soru cevaplıyor

0|1
    0|0
  • edıyorum tabıkı :)

0|1
    0|0
  • kesin bir yerde kizlarla bir seyler yapiyordur napicak erkek milleti :D

0|1
    0|0
    • yok kız bir sürü erkek var evinde şu anda sap sap oturan hahahaah :D

• vayy kriter ha iyiymis :D umarim bulursun :)

• her önüme gelenle çıkacak değilim o yüzden kriter lazım...saol bu arada teşekkür ederm umarm sende mutlu olacağın kişiyi bulursun

• evet tabii ki eşimin kim olacağını merak ediyorum. ayh nerede acaba

0|1
    0|0
  • Merak ediyorum kimle nerede sürtüyor :))

0|1
    1|0
  • evet merak ediyorum..nerde napio ne düsünüyor felan

0|1
    1|0
  • bunu bir zamanlar bende çok düşünüyordum artık öğrendim düşünmüyorum bir gün sana nasıl tanıştığımda anlatıcam yok artık diyeceksin:D

0|0
    0|0
  • hakikaten napıyor acaba :)

0|0
    1|0
  • çok merak ediyorum yazık kim bilir şimdi kimin peşinde koşuyodur

0|0
    0|0
  • hemdensdıl edıyrm ya :D oda benı mrak edıyor mu acaba :P

0|0
    0|0
  • Merak ediyorum evet :)) ne haltlar yiyor Allah bilir.

0|0
    0|0
    • belkide bir halt ymior evinde sap sap oturuyordur ahahahah :D

• herşeyin hayırlısı dielim ozaman :) forevergirl benim şimdi çıkmam lazım güzel sohbetin için teşekkür ediorum ii geceler

• bende teşekkür ederim. sana da iyi geceler.

• Ne biliyon belki tanıştık

0|0
    1|0
    • ben hiç tanışmadığnız bir insan hakkında yorum yapın demek istedim..belkide arkadaşınla evleneceksindr ama onun eşin oldğunu biliomusun Hayır ? tanışmaktan maksat bu

• sappıhh asndşjd

• Bazen aklıma gelirdi, düşünürdüm bunu; sonra da 'Aman boş ver yaa, nasıl olsa evlenmeyeceğim' derdim kendi kendime. Şu anda tam da benim gibi düşünen biriyle evliyim. Hayat çok garip :)

1|0
    1|0
    • sabahtan beri aynı şeyi yazdım yok evlenmicem yok aşık olmucam dien kızların karşısına tam hayallerindeki gibi biri çıktımı etekler zil tutuşur yelkenler fora hemen iner aşağı :D vala sizin adınıza sevindim evlililiğiniz uzun ve mutlu olur inş. :)

• Ben de öyle diyordum, ama sonra ben onu tavlamak zorunda kaldım :)) Büyük konuşmamak lazım :) Teşekkürler, amin inşallah. Darısı başınıza.

• hhahaha aferin örnek olman lazım işte bazı türk kızlarınada neyse..aynen insanın büyük konuştuğu hep baaşına gelir :) neyse bende teşekkür ederim size

• Allah bilir şimdi karı kıza bakıp evlilik hayalleri falan kuruyordur salak

0|0
    0|0
    • hahahahaha ama senide öyle tavlıcak...yani belkide öyle şeyler yapması sayesinde seni tavlamış olaacak iyi yönden düşün :)

• yani merak etmeme gerek yok kesin boş boş etrafta geziniyordur :D

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Evlenmişsem demek ki o türden kanıma dokunacak şeyler yapmamıştır(yaptıysa da bir güzel yutturmuştur) o yüzden hiç merak etmiyorum. Hem edipte aklımı bulandırmaya ne gerek var. Ama fark ettim ki etmeye başladım. Neyse geçer şimdi :D

0|1
    0|0
    • Sen yinede aklına direk o kötü şeylerden getirme hacı :) daha sıradan normal şeyleri merak et :D

• İnşaallah.

Büyük konuşma meseleside boş bulunduğumuzda oluyor. Bir demeden 3 düşünmek gerek.

Hatta anlaşılmak istemediğim bir kaç konudan biri de bu. Keşke anlamasaydın beni. Ama anladın. O zaman geçmiş olsun.

• oda yetmez ömür boyu ağzımızı sıkı tutmak gerek..aynen zor bir konu bu gönlümüze göre gelmesini dilemekten başka çare yok maalesef heleki şu günümüz şartlarında...napalım bizim kültürümüzde böyle biz böyle yetişmişiz görmüşüz

• Adamın aklına kötü kötü şeyler getirmeyin yavv =(

0|1
    1|1
  • merak etmıyom kardes. bu gıdısle evde kaldık zaten :D

0|1
    0|0
  • Merak etmiyorum. Tanışınca sorarım zaten.

0|1
    0|0
    • 29 martta naaptın falan die mi soracan kardeş :D

• Neler yaptın benden önce diye soracağım. :)

• o çok genel olur ama kardeş ben bir anlık hani şu an şu saatte neler yapıor acaba die geçirirmisin aklından die sordum yoksa tabiki genel olarak neler yaptığı sorulr :)

• Hayatına eşlik edecek kişiyi merak etmez mi insan :)

0|1
    0|0
  • söz konusu evlilik olunca kızlar işgal etmil burayı :D

0|1
    0|0
  • Merak etmiyorum.

0|1
    1|0
  • ben kiminle evlenecegimi biliyorum su anda ne yaptiginida biliyorum (mert diye bir cocukla mesajlasiyor) ama varsin istedigini yapsim elbet evlenecgiz elbet ben o mesajlarin hesabini soracagim

0|0
    0|0
Yükleniyor...