"Erdoğan'ın En Uzun Günü" Belgeselini İzlediniz mi ?

link Ön yargılarınızı, ideolojik düşüncelerinizi 37 dakikalığına bir köşeye fırlatıp atın ve sadece değer yargılarınızla bu belgeseli izlemeye çalışın. Sadece hissettiklerinizi bilmek istiyorum , söylemek zorunda olduklarınızı değil.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Fetonun ogullari ses ve goruntu programciligi montaj dinleme uzerine kariyer yapmis insanlar. Birde ciddi ciddi bunu cikarip haber yapiyorlar ya. Hukumeti devireceklerini sandilar ama yok 7 duvel ustumuze geliyorsa yolsuzluktu ozgurluktu bahanesiyle. Bu isin icinde bir bit yenigi car cok uzatttik basimizi cook cekemiyorlar kesmek istiyorlar ama kestirtmeyiz.

0|1
    0|0
    • Belgeseli tam anlamıyla izlediğini varsayarak açıklama yapıyorum. Konuşmaların arkasından gerçekleşen olaylar zaten seslerin gerçekliğini kanıtlar nitelikte. Savcıların görevden alınması ve şehrizar konaklarından alınan evlerin faturası görmek istedikten sonra göreceğin gerçekler. Rte nin sesinin telif haklarını almak istemesi, benim kliptolu telefonlarımı bile dinlemişler demesi de diğer kanıtlar. Rte beni millet yargılasın diyor ya sen sorgulamadan direk suçsuz ilan ediyorsun bu adalet değil

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya bir şey dicem bu senin profilindeki şey neydi ya :(

0|0
    0|0
    • PsyDuck :) Pokemon ... 3 yıldır millet benim yüzüme bakmaktan sıkılmıştır diye koydum.

Erkekler Ne Diyor 1

• Mobilde açılmıyor sanırım pcye geçince bakayım

0|0
    0|0
Yükleniyor...