Zeytinyağının canlı örneği

Konuştuğum biri vardı uzun süredir sevgili olmaktan hiç bahsetmiyor ama buluştuk bir kere falan benden ne istiyorsun diyo ikide bir ne istediğim belli değil mi sanki saçma salak tripler atıyorsun dedi 2 gündür konuşmuyorum onunla küs müyüz dedi evet dedim konuşmayacak mısın dedi bilmiyorum dedim bilince haber ver diyor bana ya pişkin herif bir sucu yok sanki hemen üste çıkıyor ok dedim üzgün ifade koymuş hiç birşey demedim hem suçlu hem güçlü ne yapmalıyım?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• iletışimınızde sıkıntı var sızın,ıkınızde haklısınız ancak sen flu goruyorsun o ise profıl,ıkınızde net olsanız sorun kalkacak ortadan,ben en cok su salak trıpler atıyorsuna takıldım daha emeklerken ne kadar laubalı olmussunuz oyle

1|0
    0|0
    • Ben ona takildim benim orda bağlantı koptu zaten kırıldığımi dile getirmelimiyim

• tabıkı,kırgınlıgınızı sevıncınızı belırteceksınızkı yolda yonunuzu bulabılesınız,boyle tanımlamalrın hoşuna gıtmedıgını bır dah yapmaması gerektıgını uygun bır dılle anlatıverın

Erkekler Ne Diyor 2

• unutmaki bir insan bilmiyorsa ne istediğini hem seni ziyan eder hemde kendini

0|0
    0|0
  • "Aşk köprü kurmaktır. İnsanlar köprü kuracaklarına duvar ördükleri için yalnız kalırlar."

gelelim zeytin yağının faydalarına ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• demekki sevgili olmak istemıyor. zorlama trip atarak bir yere varamazsın eğer sevgilin olmasını istiyorsan konuşma çünkü o istemiyor bence. arkadaş olarak görüyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...