Oy atacağınız parti konusunda ikilem yaşayanınız var mı ?

Yarın seçim var ben hala ikilemdeyim.Sırrı Süreyya olmasaydı Sarıgül'e atacaktım ama Sırrı Süreyya'ya atmayı düşünüyorum şu an.Benim gibi hala kararsız olan var mı ?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben de sırrıyı severdim ama son yaptıgından sonra gözümden düştü sırf oylar bölünsün diye parti kurdu sarıgülü bende sevmiyorum ama şişlide çok güzel işler yaptı istanbuldada projeleri baya güzele benziyor sarıgüle vericem bu başçalanların gitmesi için en kazanabileceklere vermek lazım tamam yerel secim ama çok önemli bir seçim

1|0
    0|1
    • Haklısın da çok muallaktayım.

• Bak İstanbul çok önemli sırrıya versen kazanamayacak topbaşta sarıgülde yüksek rakipler oyunda boşuna gidecek başımıza yine topbaş gelicek adamlar kendi mitinglerinde metro olsun otobüs olsun mitingine gideceklere bedava yapıyorlar diger halk para veriyor sonuçta halkın vergisi ama sarıgülün bir projeside bu ulaşımla ilgili ögrenci ve ögretmenlere ücretsiz sivillerede 8 den 6 ya kadar ücretsiz filan gibi baya prjesi var ki bunu yapmıcak olsa söylemez sırrıya vermek topbaşı getrmek demek..

Erkekler Ne Diyor 5

• Akp'nin muhalifi partisini destekliyorum. İzmir'de olduğum için CHP ama başka bir ilde olsam MHP'ye de seve seve atardım.

2|0
    0|1
  • aponun sozcusune !

1|1
    0|3
  • salla gitsinbirine.

0|0
    0|0
  • olmaz mı işçi partisine atıcam ama akp kazanıcak chp yide sevmiyorum 60 yaşında emekli olmakta istemiyordum

0|0
    1|0
  • 11 yıldır netim AK PARTİ <3

THE END...

0|1
    2|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiç tereddütsüz en demokratik en özgürlükçü ,eşitlikçi parti olan CHP 'ye oyum.

1|0
    0|1
  • kararımı verdim çoktan

0|0
    0|0
  • ak partiye vereceğim.

0|1
    0|0
  • Neden hainden yanasın? azıcık utanma olur be

0|0
    0|0
    • Sana göre hain.

• Sana göre ne, sakın özgürlükcü, deme o pzv... onca çocuğu öksüz etti!

Yükleniyor...