Fenerbahçe Grundig Avrupa Şampiyonu!

MAÇ SONUCU | Fenerbahçe Grundig 3-0 Andreoli Latina

Maç hakkında düşünceleriniz neler? Türk voleybolu için harika bir sonuç! Umarım bayan voleybolda da bugün Fenerbahçe Universal avrupa şampiyonu olacak :)

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• bir galatasaraylı olarak ıctenlıkle tebrık ederım,turkıyeyı kım temsıl ederse arkasında durup desteklemek gerek,laf sokmak ıcın yazdım bu son kısmı...

1|2
    0|0
  • Futboldada şampiyon olacak :)

1|2
    0|0
  • bir Galatasaraylı olarak fenerbahçeyi canı gönülden tebrik ederim.

helal olsun.

1|1
    0|0
  • Tebrık ederım basarıların devamını dılerım Fenerbahcenın

1|1
    0|0
  • inşallah bayan voleybolda kazanır sarı meleklerimize güveniyorum Fenerbahçe her branşta sonuna kadar mücadele eden bir spor kulübüdür.

1|1
    0|0
  • Şu an profesyonel erkekler 2.lig 'de voleybol oynayan bir oyuncu olarak bu başarının nerdeyse hiç bir kanalda önem göstermemesi üzücü bir durum

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe futbol klubu değildir SPOR Klubudur duyrulur :)

1|1
    0|0
  • Maçı izlemedim ama bir Galatasaray taraftarı olarak gurur duydum, her alanda uluslararası başarıları kulüp farkı gözetmeksizin kazanmamız dileğiyle...

0|1
    0|0
  • Fenerbahçeyi hiç sevmem ama Tebrikler ..

1|0
    0|0
  • Arenada gömücez sevinin şimdilik

0|0
    3|7
    • Komik miydi şimdi bu? Sporu sadece futboldan ibaret sanan sizlere acıyorum. Futbolla kafayı bozmuşsunuz pes.

• Kimsinizki saklanalım aslan yürekliyiz

• Aslan yürekli olsaydın Fenerbahçe'yi tebrik ederdin, gizlilikten çıkardın. Buraya gizlilik içerisinde saçma sapan yorum yapmak ne zaman aslan yüreklilik oldu?

Kızlar Ne Diyor 1

• Darısı Galatasasaray FXTCR'ye

0|0
    0|0
Yükleniyor...