Üvey babamı sevmiyorum. Siz olsanız ne düşünürdünüz?

arkadaşlar merhaba.. o kadar kötüyüm ki o kadar canım sıkkın ki..

üvey bi babam var ve yaptıklarını düşündükçe sinirlerim bozuluyo evden kovasım geliyo.

annemin 2. evliliği. öz babamı hiç ama hiç tanımıyorum. annem 15 yıl aradan sonra 2. evliliğini yaptı ve 7 sene olucak geçenlerde annem üvey babamın telefonunu almış yanıma geldi mesaj gelmiş baksana bir diye baktım bende okudum anneme göstermeden şerefsiz yine bıraktın beni ben sana yıllarımı verdim diye bişeyler yaazmış kadının numarasını aldım arayıp konuşurum diye annemede hiç bişey yokmuş dükkandan mesaj atmışlar dedim geçiştirdim. annem de sinir hastası en ufak bişeyde sinirleri bozuluyo kriz geçiriyo zaten öz babamdan da baya çekmiş ve onun üzülmesini hiç bi şekilde istemiyorum onu üzeni ben öldürürüm o derece ! şimdiki babamda çok sorumsuz evin faturalarını zamanında ödemez ya kapatırlar yada üzerine fazladan para alırlar kirayı desen o da öyle geç öderiz annemde sorun eder bu evliliğimde çok kötü çok şansızım bahtsızım diye hayıflanır üzülür sürekli. benimde canımı sıkar annem o kadar saf ve temiz bi kadın ki herşeye inanır hiç bişeyden haberi yok zaten aldatıldığının bile farkında değil zavallım :( bu sabah yine geldi annem yanıma mesaj gelmiş bak diye baktım gene ondan allahtan açmayı bilmiyo telefonu açıp okumadı şükür ki açtım gene o kadından 'canım bize yemek getirirmisin ' yazmış ve çok snirlendim anneme gene dükkandan çağırdıklarını söyledim. birine açılmam gerekti gittim dayımın eşine yengeme anlattım arayalım kadını klübeden dedi bende olur tabi konuşalım azına sıçlm dedim gittik yengemle konuştuk 3 yıldır beraberlermiş içip içip kadının evine gidiyomuş kadında eve almak zorunda kalıyomuş 12 yıldır dulmuş ve bir kızı varmış kadının bende kadına dedim ki ne işin var sen ne biçim kadınsın utanmıyomusun gibisinden konuştum. kadında benim bi suçum yok ben ondan ayrıldım ve kendisini görmek istemiyorum dedim dedi bende ondan ayrılcaksın şikayet ederim seni dedim madem ayrıldın ne diye bu sabah mesaj attın babama dedim kıvırıyo atmadım diyo kime inanacağımı şaşırdım ne yapıcağımı bilmiyorum kadınada hak veriyorum çünkü kadınada '' karım tekerlekli sandalyede mecbur bakmak zorundayım ama en kısa zamanda boşanıcam'' diye yalan söylemiş bende kadına senide kandırmış ondan ayrıl peşini bırak dedim kadın zaten babama güvenmemiş en başından tc kimlik numarasından araştırmış 2 evlilik yaptığını ve hatta benim ve abimin adınıda öğrenmiş ismi,mi söyleyince şaşırdım nerden biliyosun dediğimde araştırdım dedi ne yapıcam ben şimdi birde bizim tanıdığımız kuyumcudan bilezik yaptırmış borcumuz harcımız var bankaya onları bile geç ödediği için ceza mesajlar geliyodu bize o borçta harçta bide gitmiş bilezik yaptırmış annemede borcum var o yüzden yaptırdım demiş ne biçim bi kader anneminkisi kendimden geçtim anneme çok üzülüyorum o böyle şeyleri hiç haketmiyo o kadar saf ki bitanem benim :(( bazen 2 3 g

n eve gelmiyo çalışıyorum diye o kadına sorduk sana geliyomu diye evet bana geliyo dedi :(((

Güncellemeler:
herkese çok teşekkür ediyorum Allah hepinizden razı olsun ilgilendiğiniz için.. :(

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• kin ve nefretine yenilmemeye özenle dikkat et.Durumu annene aç,üvey babana tepki gösterirsen anneni kandırabilir ve sana karşı davranışlarını etkileyebilir.Annenle yengenle ve dayınla bir olduğunuz zaman konuyu konusup annenin ogrenmesini sagla,annen tamam derse avukata gidip dava acin nafaka talep edin,muhtemelen hakim hemen boşar,sizi tehdit etmeye kalkarsa polise gidip śikayetçi olun,savcıya gidip koruma talep edin.Bu arada anneni destekleyecek olan sensin onu suçlayıcı davranislardan sakin gerekirse psikologlardan destek alın.Sizi her tehdidinde savcıya gidebilirsiniz isterseniz parayla adam tutup dövdürebilirsiniz,hiçbir şekilde pısiırıklık göstermeyin.o kadinada dava açın.imkanın yada zamanın varsa bir işe gir tam yada yarı zamanlı.bulunduğunuz evi değiştirin.dayınla iletişimini arttır .Aklıma gelenler bunlar

1|0
    0|0
    • paramı kim kaybetti ki biz bulucaz parayı herşey o kadar kolay düşünülüyoki dayım duyarsa kesin öldürür.. :(

• Keşke daha fazla yardımcı olabilseydik. Destekte bulunmaktan çekinmem derdini anlatmak istersen bana yazabilirsin hiçbir şekilde yanlış anlaşılma olmasın ben burada sadece dert paylaşımı için bulunuyorum.Tekrardan Allah yardımcınız olsun.

• Sağolasın...

Erkekler Ne Diyor 6

• sen melek gibi bir kocaya varıp annen neden buarada kalmıyor al anneni yanımza diyen bir koca buluncaya kadar sabırla idare etmelisin.önemli olan sana sataşmamasıdır.anneni üzmemeye çalışmanı takdir ettim doğrusu.helal olsun sana annene evlat gibi evlat olmuşsun. helal olsun annene tam bir evlat yetiştirmiş.

1|0
    0|1
    • inan cevaplarınızı okuyunca ağlıyorum.. ama durumumuzu halimizi bi görseniz baba lazım değildi ki zaten bize ama annem evlendi işte :( evlenemem daha lise sondayım üni düşünüyorum ama gerekirse annem için okumam öyle birini bulur evlenirimde gerekirse :(

• bunu çok samimiyetimle söylüyorum karnına kürekle vur o adamın ya da fare zehri uygulamasını yap kökten çözüm..

2|0
    0|1
    • öyle yapasım var ama işte..

• Allah sabır versin ne diyeyim..

1|0
    0|0
  • Boşansın niye çekıyorkı anca borca harca sokacak sızı

1|0
    0|0
    • boşansın boşansında annem üzülücek 2. evliliği bide o kadar kolay olmuyo işte.

• ya zaten sinir hastası çok kötü bi hastalık en ufak bişeyde çıldırıyo bunu duyarsa ölür kesin dayanamaz kendimi öldürcem dayanamıyorum yeter artık bıktım diyip ağlıyo krizi gelince bunu duyarsa daha beter olur o zamanda ben ölürüm :(

• ALLAH yardımcınız olsun arkadaşım, inan ne diceğimi bilemedim :(

1|0
    0|0
  • Valla ben kendi babamdan nefret ediyorum kin çok güzel bi duygu allah yardımcınız olsun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• canım allah yar ve yardımcınız olsun işte allah çok sevdiği kullarına bu dünyada dertler verirmiş buradan aldığı sevapları da ahiretine bliyorum katlanmak çok zor kimin başına ne geleceği belli olmuyor ki o kızlarına tecavüz edenler karısının orasını burasını kesenler bize uzak gelse de bir yerlede bu insanlar şu anda bu kaderlerrini yaşıyorlar kaderimize üzülmek yerine şükürlerini bilmeye çalışsak evet çok zor çevrene bakıyorsn hersey yolunda gibi herkes mutlu neden bunlar diyorsun ama hekesin çok ayrı sınavları var dua et

1|0
    0|0
    • Ediyorum ben üzülsem bişey olmaz annem çekmesin üzülmesin yeterki ben onun yerine çeker üzülürüm ama o gerçekten haketmiyo :(

• sağol çok sağol...

• sende sağol

• keşke elimizden bişey gelse Allah yardımcınız olsun :(

1|0
    0|0
  • annene herşeyi anlat bence sonrada boşansın

1|0
    0|0
  • yaaa bu insanı demicem bu yaratığı evde tutmak cok doğrumu acaba onu bi düşünmek lazım annen ilerde daha cok üzülebilir bu durumu acık bi şekilde halletmeni öneririm tabi demesi kolay diyeceksin ama mantıklı olan bu bi evlilik bu sekilde gitmez acı verir daha cok ilerde ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...