Bir var, bir yok. Çok çalıştığı için mi?

Flört ettiğim biri var, kısa zamanda buluşacağız inşallah. Ama şu bir haftadır bazen bütün gün yazmayıp ertesi gün sabah ya da bazen akşama yazıyor.. Yeni işe başladı, o yüzden çok çalışıyor, belki de ben abartıyorumdur... Henüz daha sevgilim olmadığı için üsteleyemiyorum hem ben de, yazıp durmuyorum.. Aradığı zaman ise hep birkaç saat boyunca konuşuyoruz... İşi yüzünden vakit bulamıyordur diyorum ama siz ne düşünüyorsunuz? Ortaya çıktı mı saatlerce konuşuyoruz, kayboldu mu da bütün gün sesi çıkmıyor... Neden yazmıyorsun, noldu gibi sorularla da onu sıkmak istemediğim için soramıyorum da..

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• :))))

su asamada adını sanını koymadıgınız bır seyde bıraz tolerans ve sabır gostermek sart,onun senden once gelen işlerı var,bıraz hoşgoru herseyı kolaylastırır,ilerıde baktınız durum degısmıyor caktırmadan cekıverırsınız kendınızı

0|0
    0|0
    • ben de aynısını düşünüyordum, teşekkür ederim

• rica ederim tas attıkda kolumuz yorulmadıya:)

Erkekler Ne Diyor 2

• Sevgi kelimeleri ni kullaniyo mu sana peki? Aşkım , tatlım gibi

0|0
    0|0
    • bana hep tatlım yazar iyi geceler dilerken...

• ya bana sadece benimle mi flört ediyorsun gibi bişey sormuştu, o yuzden su anlık flört olarak gördüğünü düşünüyorum... sorudan çok hislerini bana açıklamasını beklerim, henüz oyle seni seviyorum gibi bir muhabbet olmadı çünkü... hislerini acıklamadıktan sonra da pek yakınlaşacağımı sanmıyorum...

• eğer facebook tan sana samimi yorumlar yapan erkek arkadaşın varsa temkinli yaklaşmak istiyodur sana ,

• Yeni iş olabilir. Konuşucak şeyler biriktirmeye çalısıyorda olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...