Ben bu sene galatasarayda şansın eksik olduğunu gördüm bu yüzden şampiyon olamadık diyorum yanlış mıyım?

gerçektende öyle en çok pozisyona giren takımız fakat gol bulamıyoruz ya direkler engel oluyor ya da rakip takımlar 11 kişi ile defans yapıyor haliyle beraberlikler bu yüzden umut burak drogba selçuk kendi ipini kendileri kesti siz ne düşünüyorsunuz

0|0
2|13

En İyi Kız Görüşü

• Bu maçta bulduğumuz pozisyonla golle sonuçlansa maçın hakkı zaten en az 3-0 mesela Sneijder çok daha iyi oynadı geçtiğimiz maçlara nazarak fakat yine de şanssızlığı bir türlü kıramadık ve yine de önemli oyuncularımız Melo ve Drogba'nın eksikliğini hissettik fena defans yapmadık ama daha kaliteli forvetlere ihtiyaç olduğu kesin ruhumuz ölmüş zaten derbiyi nasıl kazanacağız bilmiyorum ama olaysız ve hakem hatalarından yoksun muhteşem bir maç izletecektir Galatasarayım!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• öncelikle Terimle devam edilmeyecekse Sezon basinda gelmeliydi Mancini adam kendi takimini kurardi ve o takim zihniyetini onlara anlatirdi Transferler konusuda öyle..

Eh son haftalarda üc kulvar birden yordu birazda birde su yabanci kontejan sorunu var bazi oyuncular cok oynamadi bazilari cok takim arasinda bir gruplasma oldu..

Seneye insallah Manciyi izleyecegiz.. bakalim ne olcak...

İkinci olmak bile Dogrudan sampiyonlar ligi demek iken bence bu sene fazlasini beklemeyelim:)

1|0
    0|0
  • Büyük takimlarin hepsine karsi anadolu takimlari 11 kişiyle defans yapar.Bunu bir şekilde çözmek lazim.Sans konusuna gelince haklisin dun aksam tek kale oynadigimiz halde bir gol atamadik oluyor bazen

0|0
    0|0
  • yanlışsın renktaş. şanstan ziyade iyi oynamıyoruz. takım gerçekten kötü. deplasmanda sadece 3 kez kazandık. son maçta içeride lig sonuncusu kayseriye yenildik. kaçan 3 pozisyon dışında öyle çok da baskı kuramamıştık zaten. selçuk falan inanılmaz kötü oynuyo oyuncular manciniyi pek iplemiyo vs vs.

1|0
    0|0
    • iplenecek biri değil ki mancini o adam takımda disiplini sağlayamadı pres nedir unuttuk baskı kurmuyor oyuncular

• zaten yoktu panpa sene başında ben dedım fb alır

1|0
    1|0
    • olsun panpa tek sevindiğim beşiktaş ve galatasaray cl ligine gidecek üzülmesek iyi oluur

• şampiyonluk daha onemlı fener seneyede sampiyon olursa 4. yıldızı takar

• sanssılzık var tabıı,kacırdıgımız goller sac bas yolduracak cınsden,ancak ondan onemlı olan ruh eksık bu takımda sabrılerın meloların cogalması lazım,tekmeye kafasını uzatabılecek eleman lazım ,ben mancınının cokta hatası olduguna ınanmıyorum

0|0
    0|0
  • Sence Galatasaray mı şanssız yoksa her hafta bir oyuncusu sakatlanan, her hafta hakemler tarafından oyunlar oynanan Beşiktaş mı şanssız ?

1|0
    0|0
    • o bariz bir şanssızlık zaten bu arada ne oldu beşiktaş maçı bu hafta

• Sağlık olsunda bir yere kadar statsız oynayan bir takıma bu kadarı fazla değil mi kolaysa seneye yeni statta yapsınlar böyle hataları o stad başlarına yıkılır .

• beşiktaş kendi yağında kavruluyor bence buda başarı

• normal galatasaray aslında bu sezonki galatasaray. şampiyon olan galatasaray ise sadece fatih terimli galatasaray. birazda mustafa denizli ile iyi gidiyor. onun dışında kim çalıştırırsa çalıştırsın bu sezonkinden farklı olmuyor o yüzden bu sezonki galatasaray normal galatasaray. şans faktörüyle ancak ikinci ya da üçüncü bitirebilir

0|0
    0|0
  • Dur ogba jübilesini bastonla tt arenada yapacakmış :D

1|1
    0|0
  • Fatih terimin ahı tutmuştur. Sen kalk yıllarca galatasarayı şahlandır yükselt sonra çöp gibi kapı dışarı edil. Ne güzel memleket be. Birileri fatih terimin ipini çekti ama çektiğiyle kaldı. Daha çok ararlar fatih terimi. Ben fatih terimin yerinde olsam asla dönmem galatasaraya.

0|0
    0|0
  • Çok faktör var ama en kalıcı faktör Tür Futbol Federasyonunda saklı

bazı oynanan gızlı kırlı oyunlardan oturu saha ıcı ve saha dısı durumlar sadece Galatasaray a degıl dıger takımlarada olumsuz yansıdı ve basarısızlıklar peş peşe geldı.

0|0
    0|0
  • şansı bir kenara bırakın kendinizi avutmayın Drogba ve Snejder gibi yabancı oyunculara sahip olacaksınız ve şansa bağlayacaksınız bu mümkün değil

0|0
    0|0
  • 11 kişi defansmı yapıyorlar ? güldürme beni Fenerbahçe yi yendiklerinde adamlar mutluluktan gözyaşı döküyorlar ünal aysal gitmesin mancinide gitmesin hepsi kalsın bizim için sorun yok :))

0|0
    2|1
    • evet 11 kişi defansa çekiliyor galatasarayı yenmek için değil korkacakça beraberliğe razı olarak çıkıyorlar maça

• yani kipri yavrusunu pamuğum diye severmiş seninki de o hesap

• doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar bayan süslü :)

• fenerde çok şanslı hakemler penaltı veriyor

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Feneri sampiyon yapicak akli sira hakem abileri. En fazla argan oil' i sampuan olurlar.

0|1
    0|1
Yükleniyor...