Kocam beni aldatıyor. :(

Eşimle iyi giden bir ilişkimiz var hiç kavga falan etmezdik.

15 gün önce falan telefondan biriyle mesajlarını yakaladım o günden beri takip ediyorum cinsel içerikli falan konuşuyorlar kadına beni çekici bulmadığını söylüyor :(

Benden en yakın zamanda boşanacakmış öyle yazıyor kadına.Hayır hiçte belli etmiyor bana eskisi gibi aynen karıcım , aşkım falanda diyor.

Cinsel anlamda da sorun yok hatta eskisinden daha fazla ilişkiye giriyoruz.

İkiz çocuklarımız var daha 1 yaşındalar.3 senelikte evliyiz ayrılsammı diye düşünüyorum ama yok ailemle çok kavga ederek evlenmiştim izin vermemişlerdi hatta anca çocuğum olunca ilişkimizi tasvip ettiler.

Çirkin falanda değilim 23 yaşındayım 1,67 boyum var kilomda 53 .

Neden aldatıyor beni onu anlamıyorum bide aldattığı kadın aile dostumuz.

Napıcam arkadaşlar bir akıl..

0|0
7|17

En İyi Kız Görüşü

• sana bu konuyla ılgılı 1-2 cıft sozum olacak (umarım yanlıs anlamazsın )

*aılenın tasvıp etmedıgı bır adamla evlenınce bu sekılde olayların basına gelmesı %100 cunku.aılelerın bu konudakı hassasıyetlerı ve alıcılarının acıklıgı nedenıyle pek cok seyı onceden goruyorlar.o yuzden onlar su anda senın karsında 1-0 duurumdalar.

*bu adam sadece macera ıcın bırını bulmus.senı cekıcı bulmuyorsa zaten senınle beraber olmaz.ama o adam bebekler ,sorumlulukları vb nedenıyle macera arıyor.ayrıca sadece mesajlasmalarıda kapsamlı bır sekılde senı aldattıgı anlamına gelmez. (evlı olmasan bırak derım ama evlısın ve bebeklerın var.ustelık adam senın karsına asık oldum vs dıyede henuz cıkmadı )

yuvanı o uc kurusluk hatuna bırakma...ama bu durumdan haberın oldugunuda kocana bıldır.ama su ara bıraz hareketlerıne falan dıkkat et... (youtube acık olsaydı sana lınk yollardım ama eger gırebılıyorsan lutfen sunu seyret aşkım kapışmak gülben ergen programında )

aıle dostu( dusmanı) o kadınada haddını bıldırecek bırılerınden yardım ıste.

bol sans

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Bazı kadınlar vardır; Şaire şiir olur,Saçları yaprak gibi mısralara savrulur.Bazı anneler vardır; Şiire şair olur,Şiir gibi tehlikeli şerefsiz erkekler doğurur aslında İnsanı en çok üzen şey; Ummadıkları kişiler adam olurken, adam sandıklarının insan bile olamamş olmasıdır. Aynı yolu beraber yürüdüğümüzü sandığımız insanlar, aslında bize sadece gidecekleri yere kadar eşlik ediyor.Seni seviyorum cümlesi anonim olmuş bu zamanda ne söyleyeni belli ne söyleneni...

1|0
    0|0
  • Sanirim senin esinin düsüncesi .. senin ona mecbur oldugunu dusunuyor ben istedigimi uyaparim sen bana mecbursun mantiginda.

yapcagin sey sudur ayrilacaksin ailen bir süre yüzüne vurucak biz demistik diye ama sonra düzelecek..

Böyle bir durumda ayrilmayip ne yapcaksin*

0|0
    0|0
  • Ailenin onaylamadığı biriyle evlenince böyle sorun olabiliyor işte. Konuştuğu kişiyi kandırıyor ikişkiye girmek için yapıyor. Seni boşamaz sadece o kadını kullanmak istiyor. Elleme evli erkeğe yaklaşmanın bedelini ödesin o kadın. Çünkü adam kullanıp bırakacak. Ayrılmak istiyorsan işin zor ailene yüzün kalmamış belli ki.

0|0
    0|0
  • Sabır et ne olacak boşanması kolay ama huzursuzluk içinde olacaksınız ve çocuklarınızda varmış bence biraz sabret sonuc nereye gidecek çocuklarının haırına sabır etmelisin ..

Elbet hatasını anlayıp geri sana dönecektir ...

Eve gelince eşini nasıl karşılarsın?

0|0
    0|0
  • Onun annesine söyle sanki annesi öğrenmiş gibi konussun onla baska da birşey yapmama gerek yok. O bir heves içinde seni kotulemeside onu elde etmeye çalışmaktan boşanma lafı bir çıksa ilk o delidir emin ol. İyice karakterini kaybetmeye başlamış yerine getirilmesi şart.

0|0
    0|0
  • Öncelikle şunu anlamalısın ki seni aldatmasının sebebi sen değilsin, kendisi. Bu bir çeşit kişilik bozukluğu ya da özgüven eksikliği. Adını ne koyarsan koy artık. Aranızda gerçekten kötü giden ya da onu mutlu edemediğin bir nokta olsa bunu sana söylerdi veya bir şekilde tartışırdınız ama durum böyle değil. Aklınca macera, heyecan arıyor kendine. Maalesef bir defa aldatan bunu bırakmıyor. Bunu bizzat şahit olduğum olaylara dayanarak söylüyorum sana. Aldatılmayı kabulleneceksin veya bırakacaksın. Durum bu kadar net. Ama şöyle olabilir; çocukların büyüyene kadar katlanırsın o ayrı. Ama onu er ya da geç kalbinden ve kafandan sileceğin kesin. Öğrenmesen devam edebilirdi belki ama öğrendikten sonra bu işin böyle devam etmesi zor. Mutlaka bir yerde çıkmaza girecek bu ilişki. Üzücü bir durum gerçekten.

0|0
    0|0
  • Bildigim orneklere dayanarak,erkek degisik cicek koklamayi sever sen bir birakiyorum desen eli ayagi tutusur basin dik hic uzulmemis gibi. Fevri bir sekilde bunu yuzune vurursan ve utandirirsan birdaha yapmiyacagindan eminim, o kadini ayartmak icin seni begenmiyormus gibi yapmasida cok dogal,skma canini ama en kisa zamanda harekete gec!

0|0
    0|0
  • Emin ol kocan senden ayrılmayacak ..sadece kadının aklını çelmek için söylüyor bunları ...

0|0
    0|0
  • Zaten sen çakmıyasın olayı diye kocan olacak dallama namusuz belli etmez prneseste olsan boş kanı bozuk oldumu her şekil aldatır Sende boşver canını sıkma böyle dallama için kurban olsun sana ,

0|0
    0|0
  • vayy bu nasıl bir çelişkidir yav o aile dostunda hiç utanma yokmuş demek senin kocana kanca atmış baksana bence kocan o kadına yalan söylüyor karımdan hoşlanmyrum sevmiyorum sırf onun elinde tutabilmek için seni kullanıyor

0|0
    0|0
  • öyle yazdığına bakma kocan o kadınla birlikte olmak iiçin öyle demiş ama bişey olmaz sabırlı ol sonra gir patla konuş

0|0
    0|0
  • Ovv shet pembe dizi gibi sen onu yakala kavga edin o daha yapmaz ondan sonra :D

0|0
    0|0
  • kendine ceki düzen ver bakım yap bakımlı olmaya calış seksi kıyafetler giy eşini azdırmaya calış onunla ilglien ve kendine bak bende aynı dertten muzdaripim evli kadınlar bir süreden sonra salıyorlar kendini sen salma kendini

0|0
    0|0
  • offf ne kotu durum yaaa kocanla otur konus anlat durumuuuu

0|0
    0|0
  • Sen de onu aldatmaya ne dersin?;)

0|0
    0|1
  • Adriana lima bile aldatılıyor bacım sen kendinden ne bahsediyorsun :D

0|0
    0|0
  • teli kaptığın gibi avukata gidiyorsun o sana ayrıntıları anlatır kıçındaki dona kadar alda bak bakalım çapkınlık yapabiliyormu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Eğerki boşanmayı düşünmüyorsanız, eşinizin aldattığını yüzüne vurmayın derim.

Çünkü boşanmayacağınızı bildiği için önceden kaçamak yapan eşiniz, bu kez aleni bir şekilde yapmaya başlayacaktır. Bu sizi daha fazla üzer.

Yani aile yaşamında bir sorun olmadığı halde bunu yapabiliyorsa bir erkek kesinlikle mutlu olan yuvasını bozma derdindedir. Bunun başka bir açıklaması olamaz.

Allah yardımcınız olsun.

1|1
    0|0
  • anlaşılan o ki senin ayrlmaya niyetin yok bu hayata ayak uydurmaya çalışıyosun. eğer niyetin buysa o mesajlarını gördüğünü hiç belli etme. ona ilgi göster seni bir anne olarak değil de eş olarak görsün bence. onun sevdiği gibi giyin sevdiği gibi kok sevdiği şeyleri yap. onu tekrar geri kazanmaya bak hiç çaktırmadan. ona mesajlaması için fırsat verme güzel şeylerle oyala sana bağımlı kalması için çabala ama dediğim gibi çok abartmadan

0|0
    0|0
  • Kendine kendine bakabilirmisin

0|0
    0|0
  • yazının sonunu okuyana kadar bvoşver bir mesaj için değmez diyecektim ama..

kadın tanıdık ve aile dostumuz diyorsun.durum çok vahim..yüzleş önce sor hesabını.ama elinde kanıtın olsun.konuş neden yaptıgını sor.bildiğini bilsin.seni aptal yerine koymaya hakkı yok.

insanız hepimiz hatalar yapabiliriz.ama çocuklarımızı annesiz babasız düzensiz bir hayata sürüklemeye hakkımız yok.

hayırlısı olsun.

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun

1|0
    0|1
  • Allah yardımcın olsun, sabret. Disloyal çok doğru söylemiş, sürdürmek istiyosan fark etmemiş gibi yapman lazım düzelene kadar, bu arada kendine bak. Saç boyan, manikürün, epilasyonun, cilt sağlığın, yüzün gözün kaşını aldırman, bunları eşinden önce kendin iyi hissetmek için yap. Sen iyi hissettiğinde evdeki ortam da farklılaşacaktır. Spora başlayabilirsin, müthiş rahatlatır. Bize söylemesi kolay da, bunlarla tek başına uğraşması zordur, bir psikolağa gidebilirsin.

Bir de eşin henüz gerçek anlamda aldatmamış, o yüzden kendini kaybetme, pişman olacağın şeklde yüzüne vurma. Bu programları bir psikologla belli bir düzene koyabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...