Onun hala beni sevip sevmediğini merak ediyorum...

Bizim kampüste bir çocuk var.Bana sosyal medyada aşkını ilan etti.Aradan 2-3 ay geçti.En yakın arkadaşım bunu anlamış,bizi birleştirmeye çalışmış onunla konuşmuş.O da bana daha sık bakıp(hatta sürekli) hiç konuşmuyor artık benimle.Dün 10-15 kişi sinemaya gittik istediğimiz filmde 7 kişilik yer kalmış.Bana onunla oturmasını ister gibi tutkuyla baktı.Sonra yanımdan geçti ve bana gülümsedi o girmeyince bende girmedim.Sordum gözlerinin içine bakarak benimle konuşmamasının nedenini hiç dedi ben gidene kadar gözlerini gözlerimden çekmedi tutku dolu baktı.Hala beni seviyor mu?Seviyorsa bende ondan çok hoşlanıyorum sorun yok ama seni seviyorum demeden nasıl anlatacağım bunu?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Büyük ihtimal seviyor, fakat sana aşkını ilan ettikten sonra cevap vermediğin için, "beni takmadı bile" düşüncesi yüzüncen çekiniyordur.

1|0
    0|0
  • ortak bir arkadaşınız varsa belli ettirmeden muhabbet arasında sorsun zaten varsa öyle bişe yapımmı lan aranızı gibilerinden maytap geçsin ama bunları yaparken belli ettirmiyecek senin gönderdigini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...