Uğraştığınız spor dalı

Hangi sporla uğraşıyorsunuz ? aömatör profosyonel bir başarınız var mı?

benim futbol la alakam vardı kilo nedeniyle bıraktım :D

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• çabuk sıkılan biri olduğum için tek tek deniyorum yani şu ana kadar "işte bu spor tam bana göre" dediğim bir spor olmadı

0|0
    0|0
  • league of legends :D

0|0
    0|0
  • yok pek hoşlanmam

0|0
    0|0
    • yatmak dahamı ıyı

• yok öyle değil. hareketliyim formumdayım, sağlıklıyım ama öyle futbol falan filan sporlardan pek hoşlanmam.

• sağlıklı ve formumdayım zaten olmam gerektiğinden daha zayıfım. hareketliyim çünkü. spora gerek yok ve ayrıca hoşlanmam da yani. böyle salakça bir yorum yapmasaydın iyi olurdu. sen sporu bırakınca beynin de çalışmayı bırakmış anlaşılan.

• Basketbol ve voleybolu çok seviyorum fakat sadece arkadaşlarla eğlencesine oynuyorum.

0|0
    0|0
  • futbol

0|0
    0|0
  • Voleybol, basketbol, yüzme.

0|0
    0|0
  • dırdır..

çene kaslarının gelişimine çok faydalı

geçenlerde çenemle kamyon çektim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Vücut geliştirme ile uğraşıyorum, henüz bir başarım yok, başarıya hazırlayacak yol gösterecek tecrübeli biri yok şu an çevremde, kendi bilgi birikimimle öğrendiklerimle ulaşmaya çalışıyorum :)

0|0
    0|0
  • Tüplü dalış ve yüzme... Yeni bir dünya, rahat ve huzur dolu..

0|0
    0|0
    • hc denemdim. Yüzmeyi cok iyi biliyorum ama böyle şeyleri merak ediyorum ama ortam yok

• kendim ve sağlığım için bisiklet kullanıyorum haftada 2 kere yüzüyorum tamamen hobi amaçlı

0|0
    0|0
  • taekwondo.1 yıldızlar 1 gençler tr sampiyonluğu.1 kerede yıldızlar tr 3.lüğü var.

0|0
    0|0
  • Fitness.

0|0
    0|0
  • bilek güreşi ,fitness ve street workout sporları

0|0
    0|0
  • 31çekme spor dalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...