Birden karşınıza çıksa tepkiniz ne olurdu

Arkadaşlar en uzun ilişkinizi düşünün ona bir 6 ay daha katın ve hiç görmediğiniz birini gerçekten bekler miydiniz? hiç grmediniz o zaman umudunuzu kesiyorsunuz ve konuşmayıda kesiyorsunuz ve 3 ay sonra o kişi size ilk defa mesaj atıyor yarın iş yerindeyim ya da okulundayım konuşmamız gereken şeyler var ya da seni görmek istiyorum gibi bişey söylese gider miydiniz? hiç görmemişsiniz en az 9 ay beklemişsiniz ama yine de onun içinde özel olduğunuzu biliyorsunuz bir zamanlar, çok şey yaşamışsınız. hayatınızda başkasıda olsa gider miydiniz?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bizzat yaşadığım bir durum, lakin hayatımda biri olmadığı halde gitmedim... Bekletiyorsa senin dışında bir beklediği vardır demektir, sen onun için B planısın, yedeksin, o olmazsa bu olsun misali, benim görüşüm bu, kaldıramadığım bir durum.

0|0
    0|0
    • ama gelmemesının bir sebebi varsa ve sende bunu biliyosan, o işi hallettiyse ve yine mesaj atmadan 3 ay önce sana yazıcam diyip o zaman yazdıysa? yine mi gitmezsin

• peki çok teşekkür ederim

• Rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 2

• Matematik hocalari icin yaratici bir durum olsada,insanlik icin ikiarada bir derede durumu, yasanan bittiyse bitmistir sakiz gibi yaymaya uzatmaya gerek yok,konusulmasi gerekenleri zamaninda konussaydida kaybetmeseydi. Lunaparka gidin eski sevgiliye gitmeyinnn!

0|0
    0|0
  • :)) bu konuyu hatırlıyorum kaçıncı açışın acaba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Giderdim ben onu çok sevdim ve acı çektim giderdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...