Babanızın size güvenmediğini söledi siz ne yapardınız ?

kafayı yiyicem buzmana kadar okadar güzel olmama rağmen 1 tane bile sevgilim olmadı babamın güveni sarsılmasın diye. o üzülmesin adımız cıkmasın diye . ama arkadaslarla gezmek istiyorum dedim . babamda dediki ben gideceğin yere kadar bırakacam sana güvenmiyom.

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Hep baban

0|0
    0|0
  • bi de babanı dinlesek keşke?

0|0
    0|0
    • arkadasım var kız ve onla telefonda konusuyorum cok oda yanlı anlıyo erkek sanıyo

• anne olduğunda anlarsın

baban seni koruma içgüdüsüyle yaklaşıyor özet olarak

çok normal

• ama güven duymuyom dedi :'(

• bende oyleyim fistik gibiyim ama ailem icin normal bir erkekle bile konusmuyorum birak sevgiliyi babam boyle dese napardom bilmiyorum ben kizim

0|0
    0|0
  • Cok kendini begenme cunku buna karsindakiler karar verir ama babana soyle bana guvenebilir:)

0|0
    0|0
  • cokta tın guvenmıyosa olucek mısın yane guvensın dıye

0|1
    0|0
    • babam benim herseyim nasıl tın

• Bu babanin takintisindan baska bisey degil, akilli basli al karsina konus ve buyudugunu goster

0|0
    0|0
  • konuş onla bu konuyu bize anlattığın gibi

0|0
    0|0
  • Takma kafana dostum akisina birak guvenmiyorsa ne yapalim yani kasma sen sen kendini bildikten sonra

0|0
    0|0
    • üzüldüm ama

• Ben sana bizimkileri anlatsam gulermisin aglarmisin tahmin edemiyorum o yuzden rahat ol :)

• hahahahahahha :-) devir kötü kaygılanıyordur

0|0
    0|0
  • -Baban için mi bu zamana kadar "saklı bir inci" gibi yaşadın?

+hayır.

-O halde takma.. Tebrik ederim ayrıca.

0|0
    0|0
    • evet babam için

• :'(

• Boşuna üzülüyosun :)

Tabi bakış açısı önemli ve değişken..

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiç söylemedi. Orta okulda hoşlandığım bir çocuk vardı sınıf arkadaşım farkında olmadan sürekli ondan bahsederdim. Karşısına aldı ve evet hoşlanacaksın bunları hissetmek çok normal, erkek arkadaşın da olacak ama arkadaşın da olacak yeter ki karşındakini cinsiyetten önce insan olarak tanı dedi. Şanslıyım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...