Çocukken yaşamasaydım şimdi yaşatmazdım dediğiniz

Merhaba arkadaşlar. Psikolojiye çok düşkünüm, okumayı da düşünüyorum ve bugün hep aklımda olan bir konuyu sizinle paylaşmak istedim. Çocukken ailenizden gördüğünüz ya da görmediğiniz şeyleri bugün yaşattığınız insanlar var mı ? Neler peki o eksikliğini hissettiğiniz ya da aşırı gördüğünüz şeyler ? Ben çocukken oyun oynamak istediğimde kimse benimle oynamıyor diye bugün ailecek yapılan aktivitelere katılmıyorum. Elimde değil zevk almıyorum bana yaşattıklarının yansıtması bu. Daha böyle çok var. Ya sizin ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Aferin akilli bir soru malum bu sitede pek rastlanmiyor :) eger ikinci bir kez dunyaya gelmia olsaydim psikoloji okurdum :) soruna gelecek olursak cocuklugumdan beri etrafimi gözlemlemisimdir hep bir diyalogta iliskide eksikliğini hissettigim seyi gordugumde kendime bir not daha demisimdir mesela babam anneme pek bagli,saygili biri degil annemin ne kadar uzuldugunu aglayarak bana geldigini cok krz gordum bu benim icin bir nottur evlenecegim kadina naail davranmam gerektigi konusunda en azindan babam gibi olmayacagim.Boyle işte bunun gibi :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• En nefret ettigim sey bana ne yapmam gerektigi söylenmesi.Bunu cok sık yaptilar sagolsunlar..

Ancak artik bu konular acilmadan kaciyorum oradan.. cunku artik verecegim cevaplar onlari yaralar korkusu yasiyorum..

1|0
    0|0
  • İnsanların sürekli nasihat vermesi ve yönlendirmey eçalışmasından dolayı insanlarla çok fazla diyaloğa girmekten kaçınıyorum gereksiz gördüğüm konularda

1|0
    0|0
  • çocukluğum çalışarak geçti.13 yaşımdan beri çalışıyorum.ne yazıkki çoğu cocuğun yaşadığı şeyleri ben yaşamadım.ustamdan şamarı yerdim eve gider bir de babamdan şamarı yerdim...ve büyüm...büyüdüm diye aynısını başkasına yapacak değilim.

1|0
    0|0
  • malesef öyle bişey yok ^_^soruna 5 yıldız z

1|0
    0|0
  • Hiç bir eksikliğim yok anca şunu sen yapamazsın abin yapsın sözleri insana bir şey katmıyor onu gördüm

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sevgi görmedim kimseye sevgi gösterisinde bulunmuyorum. Vıcık vıcık sevgi gösterilerinden de nefret ediyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...