Gizli kamera kullanan var mı?

Gizli kamera arıyorum ama çok kullanışlı olmalı. Çekim yaparken fark ettirmeyecek ve uzun süre açık kalacağı için şarj sorunu yaşanmaması gerek.var mı önerileriniz?böyle gizli gizli çok gizli oldum ya:)

Güncellemeler:
gizliyim diye mi tırsıo millet.alın açtım:)

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Kankam sevgilisinin evine pilot kalemin içine gizlenmiş kamera koymuştu.Vay arkadaş bir izledikki bizim masum Gökhan ne kazanova.

0|2
    1|0
  • Allah belanıııı versiiin :D :D

3|4
    0|0
  • 0|2
    0|0
  • Fanteziye gel adfsadgf

0|2
    1|0
  • aironlab sitesinde c modul gizli kamera var jel pilli minik baya micro çip şeklinde ama üstünü sardır toz falan geliyor zamanla bozulabilir toz su dan falan uzun süre kayıt ypıyor gerçekten ama görüntü kalitesi çok iyi değil arkadaşında söylediği gibi

0|0
    0|0
  • c modul kamera var küçük ben bebek bakıcım için almıştım çok uzun süre kayıt yapıyor aironlab satıyorlar. Bir de bir seitede daha stıyorlardı da adını tam hatırlayamadım bulamazsiniz mı neydi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ismail ykdan bela beddua şarkisini büğün sana yolluyorum

0|0
    0|1
  • Kalem kamera var 100 tl işini görür

0|0
    0|0
  • Flaş Tv'de iXpreia telefonu var onun kulaklık takma yerinde bir kamerası var koy masaya çek :)

0|0
    0|0
  • nette satılan bildiğin anahtarlık kalem saat kameralar işini görür. 4 saate kadar kayıt yapar sorun şarjı değil hafızasıdır. Şarj olayını pil yerlerinden kablo alıp akım gücü daha yüksek bir pil ile besleyerek giderebilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...