Evliyken veya sevgiliyken hiç İHANETE uğradınız mı?

Arkadaşlar sorum gayet basit.İlişkilerinizde hiç ihanete uğrayıp aldatıldınız mı?Aldatıldığınızda o an ki düşünce ve davranışlarınız nelerdi? Bir de soruyu tersten sormak istiyorum.Siz eşinizi veya sevgilinizi aldattınız mı?Eğer aldattıysanız pişmanlık duydunuz mu?Teşekkürler...

0|0
14|2

En İyi Kız Görüşü

• Evli biriyle beraberliğim vardı.Dısarda gezerken görseniz bizi evli oldugunu bilmeden birbirlerine ne kadar aşıklar derdiniz.O kadar mutluyduk yani.Ben hayatımı ona adamıstım resmen.Cok seviyordum sözde o da seviyordu yapamazdı bensiz.Gün geldi beni hassas diyebileceğim bir zamanda aldattı.Tek gecelik sandım meger iliskiymis.sonra ne kufurler ne hakaretler etti bana yeni kızla bulusup beni aradı dalga geçtiler falan.Çok acı çektim.3 ay boyunca her gun ağladım.Simdi antidepresana basladım.

0|1
    0|0
    • çok üzüldüm yaşadıklarınıza :( geçmiş olsun...

• emek vermişim,8 ayımı vermişim,sabretmişim,ne eziyetlere katlanmışım onun için karşılığı bu olmamalıydı sadece.ona üzülüyorum. WhiteShadow inşallah dediğin gibi olur.İlaçlara bağlanmayacağım tabiki.sınav dönemini atlatmak istedim sadece.yaz tatiline kadar yardımcı olsun bana yeter.İnşallah yeniden mutlu olabilirim.yılmayacağım :)

• Bu arada vicdansız sanmayın eşini aradığımda ağladım.Birazdan anlatacaklarım sizi üzecek biliyorum ama artık sabredemiyorum dedim.ve anlattığım süre boyunca ağladım.çünkü kimsenin canını yakmadım ben bu yaşıma kadar.çok vicdan azabı çektim.sevdiğim adamın canını yaktığım için ayrıca üzüldüm ve izmirden istanbula gittim mutlu olmadığımı bilsin diye.mesaj attım aradım ama umursamadı bile.tek başıma kaldım koca istanbulda o huzurla uyudu.böyle birinden bahsediyoruz.neyse geçmiş zaman :)

Kızlar Ne Diyor 13

• Aldatmak içimden gelmez.Kimseyi aldatmadım ve aldatmam da.

Aldatıldım.

Ben aldatmaları bir kaç grupta toplamak istiyorum..

1)Yalancılık.Eminim çok yalan söyleyen insanlarla birlikte olmuşumdur bir kere.Bu kesin :)

2)Buna isim veremedim.Ama yalancılıktan farklı.Örneğin arkamdan hakkımda kötü şeyler düşünmesi, sevmediği halde sevdiğine inandırması falan..

3)Psikolojik.Benimle birlikteyken başka birinden hoşlanması.Ya da başkasıyla birlikteyken bana yanaşması.Ya da başka birini severken(sevgili olmayıp).Sonuçta o sevgisine ihanet etmiş oluyor.Ayrıca hemcinsime sadık kalmadığı için üzerime alınırım..

4)Fiziksel.Onunla cinsel hayatımız olmasa da olsa da başkalarıyla birlikte olması.Bir de "Benimle sevişmezsen başkasıyla yaparım." diyen erkeğin yüzüne tüküresim geliyor.Git yap oğlum, seni tutan mı var? Geldiğinde beni bulabilir misin düşün bakalım.Terbiyesizlikten başka bir şey değil.Bir de tehdit eder gibi söylüyor.Çok da tın. (Zaten bir adama oğlum diye hitap etmişsem o artık gözümde 0'a düşmüş demektir.Erkek veya adam değildir benim için.En uygun sıfat "oğlum"dur.Bu kıro olmayan her kız için böyledir. :) Tecrübeyle sabittir.)

0|1
    0|0
  • Aldatmadım hiç gözümde bile beynimde hayallerinde bile aldatmadım ama aldatıldım hemde nişanlanıcaktık belkide öyle pisliğini öğrendim yıkıldım tabii ki hemen ayrıldım nefret ettim o derece sevdiğim adamdanbbir gecede soğudum

Sonra bişi yapmadım aylarca bunalımlara girdim tam iyileştim derken döndü pislik herif gene beni alt üst etti ama iyi oldu tüm içimdeki kinimi öfkemi döktüm ona pislik herif

0|1
    0|0
    • geçmiş olsun :( üzüldüm yaşadıklarına...ilişkilerde aldatan her kim olursa olsun Allahından bulsun...

• Benim içim rahat en azından çok dürüsttüm,ALLAH da onu nasıl biliyorsa öyle yapsın

• aldatıldımmm hemde

1|1
    0|0
    • hemde derken? :)

• ne demek lafı bile olmaz...işimiz bu diyeceğim ama işim bu değil :)

• Bi kere başıma geldi,aldatıldım.şok oldum tabii,çok üzüldüm ama kendimi tuttum hep , ama hiç tek bir mesaj bile atmadım:)

0|1
    0|0
    • geçmiş olsun.mesaj atmaman yerinde olmuş.onu vicdanıyla baş başa bırakmışsın :)

• Bence insan aldatıyorsa kendi kadar karşı tarafta suçlu olabiliyor. Mesela az sevgi göstermek, sende bulamadığı için başkasına gidiyor.

1|1
    0|0
  • Aldatmak içimden gelmez.

0|1
    0|0
  • uğradım

1|1
    0|0
  • uğradım hemde çok acı

0|1
    0|0
    • bizimle o an neler yaşadığını paylaşmak istermisin?Teşekkürler...

• zaten insana en çok koyan şey de çok güvendiğin ve sevdiğin kişinin sana kazık atması ve aldatmasıdır.çok geçmiş olsun...kafandan o kişiyi silmene de sevindim...

• 2 buçuk yılda sildim şükür kurtuldum

• aldatmadım

asla aldatmam da

aldatılmaya gelince de bildigim kadarıyla aldatılmadım

sen?

0|1
    0|0
  • Uğradım ya

0|1
    0|0
    • O anki yaşadıklarını ve psikoljik durumunu rica etsem bizimle paylaşırmısın? Teşekkürler

• ki zaten kızla sevgili olmuşlar benimleyken de

• neyse canım çok geçmiş olsun. umarım bundan sonra bir daha hayatına böyle şereften yoksun birileri girmez...

• Aldatıldım. yıllarca benim peşimden koştu en sonunda şans verdm, tanıdıkca sevdm öyle şeyler yaptıki güvendm inandım sevdgne. ayrıldık, ama kesin bir ayrılık degildi. aradan on gün gecti, blunduğu şehire geliyodum barışcaz ümidiyle yoldayken o gün sözlendgni öğrendim. bir hafta sonra nişanlandı bundan bir hafta önce nisanda evlenicekmiş. burada bulnduğum sürede zaten birlikteyken de başkalarıyla aldattığını öğrendim. şimdi de hiç tanımadgı bir kızla evleniyo, beni sözde cok seven adam.

0|0
    0|0
  • sevgiliyken aldatıldım

0|1
    0|0
    • o an için neler yaşadığını kısaca bizimle paylaşabilirmisin...Teşekkürler

• depresyona girdim intihar edicek durumdaydım sebepsizce gitti hatta seviyorum deyip gitti aklımda sorularla ortada bıraktı öğrendimki aldatmış pişman olup döndü ama asla kabul etmedim

• Allahtan intihar olayını gerçekleştirmemişsin.Hayatta hiç bir şey için canına kıymayı düşünmemelisin.O zor günleri atlatmana sevindim.Çok geçmiş olsun...

• Aldatıldm 1 değil defalarcaa..Acıların en beteri bence ve unutulması imkansızzz :S herkes koluna faça ataar benim kalbimde binlerce faça var öylee bişeyy

0|1
    0|0
    • çok üzüldüm canım.geçmiş olsun:( hayat devam ediyor güçlü olmalısın.Teşekkürler

• Aynen öylee hayat devam ediyor :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Aldatıldım

İlk ıolarak kendimi aptal olarak hissettim nasıl inandım ona diye

Yaşadığımız anlar geldi gözümün önüne toz konuduramıyordum ama içim acıyordu

tüm nefretimi suratına kustum

Af diledi ama olmaz dedim

1|1
    0|0
    • geşmiş olsun arkadaşım :( sorumu cevaplandırdığın için Teşekkürler...

• teşekkür ediyorum :/

Aldatmanın asla bahanesi olmaz

• birkaç kere aldatıldım. Öncelerde yıllarca kendimde sorun aradım. sonra baktım herşeyim 4x4 lük farkettimki kişinin karakteriyle alakalı bu durum. Beni aldatanları aldatmışlığımda var intikam almak için.

1|1
    0|0
Yükleniyor...