Yarınki yerel seçimlerde hangi partinin adaylarını destekliyorsunuz ?

Günaydın sitenin güzel insanları :) Yarın ki yerel seçimlerde hangi partinin adaylarını destekliyorsunuz ?

Buyrun gizli arkadaşlar sizler de gelin.

Şarkınız link

• MHP
    17% (81)19% (99)18% (180)Oy Ver
  • AKP
    27% (131)32% (169)30% (300)Oy Ver
  • CHP
    42% (204)35% (186)39% (390)Oy Ver
  • Diğer
    3% (13)6% (32)4% (45)Oy Ver
  • Hiçbiri :)
    11% (53)8% (38)9% (91)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Cevap veren ve ankete katılan bütün arkadaşlara teşekkürler +1

Bu seçimin sonucunu da tarafsızlar belirleyecek gibi görünüyor.
Densiz ve hakarete varacak şekilde dengesiz cevap veren + sataşmalar da bulunan kişileri engelliyorum.

Gereksiz varlıklarını tekrar görmek istemediğim için..

0|0
82|80

En İyi Kız Görüşü

• Oyunu ha edecwk tek bir şahıs yok

1|3
    1|2
    • Bende şuan aktif siyasetin içerisinde bulunan hükümet ve muhalefetin karşılıklı boş lakırtı dan ibaret olduklarını düşünüyorum.

Al birini vur ötekine..

• aynen öyle..

Kızlar Ne Diyor 81

• Izmirde de hep is yapacak adamlar ak partiden ...

ne yapmali ne etmeli ?

2|11
    2|1
    • bilmem ben tarafsızım sanki devleti ve milleti yağmalamak için sıraya girmişler gibime geliyo :)

• İzmir i AKP kaybetmedi. İZmir Binali yi kaybetti

• Aynen öyle İzmir Binali'yi kaybetti. Keşke bizim buraya aday olsa :)

• Lütfen yarın takım tutar gibi oy kullanmayın.

Çocuklarınızın, yeğenlerinizin, geleceğinizin inşaasını yapıyor gibi düşünün.

Yanlışları görmezlikten gelmeyin.

Bunca insanın nefret ettiği, polisini bile halkna saldırtacak hale getiren insanların oyununa gelmeyin.

Normalde kalbim MHP den yana ancak yarın oyumu CHP'ye vereceğim çünkü bulunduğum ilde güçlü olan o.

11|19
    6|8
    • e sen öyle diyorsan...

• Chp atıyormuş gibi gösterip mhp atsam olmaz mı. :D :D

daha karar vermedim eğer chp atarsam 10 oy var ama düşüncelerim arasında chp yok :D

mhp ve dsp olabilir :D

• Yurdisinda yasiyorum oy verme secenegim yok. Sonuc umarim vatanimiz ve milletimiz icin en iyisi olur...

7|8
    1|1
  • Daha dün Fetullah Gülen şöyledir böyledir diye arkasından atıp tutan chp ve mhp liler şimdi el üstünde tutuyorlar. Hani Fetullah gülen kötüydü? Hani milletin beynini yıkıyordu? Şimdi ne oldu da birlik ve beraberlik içinde oldunuz? Diye sorarlar adama değil mi... Şimdi söyle bana , sırf menfaat uğruna tükürdüğünü yalayan küçük hesaplar peşinde koşan fırsatçı , ilkesi olmayan, sırf kazanmak uğruna lafını sözünü unutan, ilkesini saptıran esneten, genişleten geniş midelilere mi güvenip de ülkemi emanet edeceğim. AKP kararlı, ne istediğini bilen bir parti ve onu gerçekleştiren bir parti . Medya ise İngilizin köpekliğini yapan bir kurumdur. Eğer ki hükümet medya yolu ile topa tutuluyorsa, oradan anlarız ki hükümet ülkemizi güçlendirmek için gerçekten birşeyler yapmıştır. MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIR. Bunu da en çok medya yapar zaten. Tarihimizde hep bunlar olmuştur. Bunları görmeyenler , etrafında olup biten şeylerden gafil olan ağır cahillerdir.

4|12
    8|14
    • Hepsini okumadım ama daha dün Cumhuriyet'i yok saymaya çalışanlar bu günlerde TC'yİ ağzından düşürmüyor, elimizde türk bayrağı üstümüze su sıkanlar şimdi bayrak propagandası yapıyor.Ben onların yaptığı doğrudur demiyorum ama bunlarıda görmemiz lazım.

• Ne CHP ne de MHP kimseyi el üstünde tutmuyor merak etme, buna parti tabanı müsade etmez bir kere. Ne bekliyorsun Bahçeli ya da Kılıçdaroğlu çıkıp "bize oy vermeyin" mi desin?

• yorumlara bak nasılda zorlarına gidiyor +1

• Çare Sarıgül. :D

Gelen daha iyi olur mu bilmem ama yeter ki bunlardan kurtulalım.Dini bu kadar ayaklar altına alıp kullanan kötü oyunlarına alet eden bir parti bir daha inşallah gelmez.Bir türban bu kadar ağza alınıp insanlar bunun üzerinden ayrıştırılmamalı.

1|7
    3|3
  • Daha dün cemaatin karşısında durup başörtülüleri carsaflıları kayıran kaypak chp bugun pensilvanyayla iş birliği yapmış hükümeti devirmeye calısıyo adama sen neden korkuyosunda bunların kıcına yapıyosun diye sorarlar ama o keMAL cevap veremez. Atatürk'ün partisi diye chpye vericem diyen anguslarda cıkacak tabiiki bir düşünün bakalım Atatürk olsa o keMAL o partinin kapısından içeri girebilir mi acaba mhp söylencek söz kalmamıs zaten sen kalk chpye destek ver olcak iş değil. ideolojilerinden uzaklasmıs iki partidir artık chp-mhp. o yüzden chp diyomuşum ahahah şaka lan AKP tabiki

17|14
    17|24
    • sen bir geri zekalısın yorumundan belli

• Bu cümleyi dünyanın en zeki insanı söyledişu ansanırım?

• AKP'Ye vericem. :)

Chp'yi beğenmiyorum , daha düne kadar din düşmanı kesilmişlerdi , şimdi Pensilvanya'yla kanka oldular nedense. :))

MHP'ye de vermiyorum çok pasif.

CHP'liler bu millet neyin ne olduğunu çook iyi biliyor. Yarında AKP'nin çoğu belediyeyi alacağını da herkes biliyor. :))

19|13
    19|30
    • Din Düşmanı haa :) İyi öğretmişler sana haksızlık yapmanın, hırsızlık yapmanın İslam'ın şartı olduğunu :)

• Tatlım biz sen değiliz, oramıza buramıza yorum vs. sokalım.

• Ahah :) caty çok belli herkesin ne mal olduğu :))

• bizim ailede pek oy dağılımı eşit değil kimi mhp kimi chp annem, anne tarafı chp baba tarafı mhpli aslında ama genel oyda chp ye verdik ama diğer seçimlerde bildiğimizi yaptık açıkcası mhp ye verdik babam ben.

aslında bu anket hiç sağlıklı değil genel partiler chp mhp akp. saadet artisi bdp gibi birsürü parti var. onlara oy veren insanlar var direk diğer şıkkı pek güzel olmamış ama şık sayısı az tabi malesef :)

0|3
    0|0
  • AKP isteyen istediğine verir arkadaş hemen bıdı bıdı yapmayın bu parti çoğunluk alıyorsa biyerde bişiler doğrudur gereksiz çene yapmayın :D

4|9
    4|9
    • hahah :D

ankete bakarsan çogunlugu görürsün

sürü psikolojisi diyorsun yani çok güzel :D

• Bak ne demişim gereksiz çene yapmayın ;) ayrıca bu işler anketle yürümezzz öğrenemediniz gittiniz şimdi benim söylediklerim senin o boş beynini doldurmayacagına göre tantana yapma uzaaaa

• CHP ve MHP yi destekliyorum.

2|10
    5|5
  • Akp oy vermek nedir ne içtiyseniz ondan istiyorum ya abi göz göre göre özgürlüğümüz elimizden alınıyor. AMPULÜN ETRAFINDA ÇOK SİNEK OLUR

7|12
    8|5
    • seni bilmem ama chpye oy vereceklerin durumu daha vahim

• BURASI SİNEK DOLDU

• bu yıl başbakanlık seçimi yok o yüzden be quite!

belediye başkanlık ve muhtar adaylık var. Akp Chp Mhp gibi bişey yokkkkk onun adaylarına verceniz ya topbaş ya Sarıgül ya da vb.

• hicbiri diyen herkes hilafet yanlisi misiniz siz ? her vermeyeceginiz oyun akepe ye gideceginden haberiniz yok galiba

8|19
    6|13
  • her seçimde bu sefer chp'ye vermicem diyorum, her seferinde de mecburen vermek zorunda kalıyorum.

lanet olsun bağzı şeyler.

0|3
    1|2
  • Cumhuriyet halk partisi. CARE SARIGUL

6|12
    11|8
    • çünkü eleştirildiği için vatandaşa yumruk atıyor! yasasın sarıgul, yasasın fasizm!

• Hii sampiyon sizsiniz baci tamam

• siz neyin kafasını yaşıyorsunuz

bu yıl başbakan seçimi yokki belediye başkanları ve muhtar adayları var.

yani ya kadir topbaş ya da Sarıgül ikisinden birine vericeksiniz

• mhp ve chp vs gıbı partıler oldugu surece akp her zaman kazanacak :)istedıgınızı tutun yıne o yıne oooo :)

7|3
    1|9
  • tabi ki Cumhuriyet Halk Partisi

1|10
    6|4
  • BDP ve MHP aşırı ırkçı... CHP zaten Allah onlardan korusun hani belli bir görüşüm olmasa bile sırf kılıçdaroğlunun iticiliğinden dolayı oy vermem ki bu zamana kadar siyasetle işim olmazdı ama mantıklı düşününce tek parti kalıyor oda AKP açıkcası iktidara atılan iftiralar deli saçması geliyor bana zaten halkında bu görüşte olduğu seçimlerde belli olucak :)

5|5
    5|11
    • O kadar gözünü kaybeden, ölen insanlar?

• kılıçdaroğlu itici ama akp ona şey yaptı yine çekebiliyorsa sende büyük sorun var gibi

• Doğru yoldasin :) oyunu ak partiye var :)
      Chp imansiz
      Mhp cakma milliyetçi
      Hdp terörist
      En iyisi yine akp ;)

• Hiçbiri.

Türkiye vatandaşı değilim zaten.

Umarım yarın Türkiye için iyi şeyler olur .

2|8
    1|3
  • Ben Türkiyede oy kullanamıyorum ama E yi seçtim.Ben bulunduğum yerde sosyal demokratlara ve belidiye seçimlerinde oyunu yeşil partiye / doğacı partiye oyunu attım ama ben ne kadar bu zor olsada bir çoğunuz için kabullenmekte Akp nin bir çok illeri kazanacağını düşünüyorum.Bakalım neler olacak.

2|2
    4|9
  • AKP

.

16|18
    20|31
  • Oyumuzu ailecek Sarıgül'e verdik

2|4
    1|2
  • AKP dışında her parti diyecek duruma geldik artık.

(Eksi puanlara açığım, bu benim fikrim sevgili ks halkı :D )

4|5
    6|13
    • Teşekkürler kuaför çırağı :)

• bence her parti değil okadarda değil yani :D mesela kürt milliyetçisi ya da başka bölünme işleriyle uğraşan bir parti türkiyenin başına gelirse durum ne olur... tabi doğuda öyle partileri seçebilirler herkesin görüşü ama türkiyenin başına gelmesi olmaz yani. AKP dışında ve diğer bölücü partiler dışında kim gelirse gelsin :)

• Bak hemen 13 eksi puan :D :D ahaha akp köpeklerinin verdiği puanlar benim için gururdur. Tabi "gobeklisevdos" haklısın ama bak ülkenin haline yine akp çoğunlukta . Bu insanlar akıllanmıyor

• Sosyal medya ozgurlugu ve butun diger ozgurlukler icin CHP ak partiye kalirsak sonumuz iran

2|8
    3|9
    • İran'da doğsaydın halini merak ediyorum açıkçası veya afrika gibi bir yerde

• Ne olucakmis bakalim yalanmi yani tayyip secilirse iran gibi olur burasi

• Ak Parti..

7|7
    3|9
  • TABİKİ MHP

3|9
    6|4
    • Oyları bölme aynı fikri düşünüyoruz şehrinde chp-mhp ikilisinden güçlü olana oy ver

• Tabiiki Cumhuriyet Halk partisi

13|21
    19|11
    • geri zekalılar ancak başkalarının ürettiği yalanlara inanırlar ssk yı soyarken sen yanındamıydın

• sen erdogan devleti soyarken yanında mıydın ırzı kırık benim agzımı bozdurma gerizekalı senin anandır lavuk oglu lavuk adam cezasını bile yattı ne başkasının ürettigi yalanı pice bak ya

• MHP idi de olmadı...

0|5
    0|1
  • Sarıgüle. Vereceğim

0|10
    6|7
  • CHP tabiiki..

6|14
    10|6
  • Mhp.

8|16
    14|7
    • ülkü ocaklarının açıklamasını oku. bulunduğun ilde chp-mhp hangisi güçlüyse onları destekle.

• Oyları bölme arkadaşım...

• Kızlar Devam
    51

Erkekler Ne Diyor 80

• yarınki seçim bir belediye seçimi olmaktan çıktı burası kesin. 25 yaşındayım eski dönemleri görmedim bilmem ama büyüklerimle yaşlışlarla konuşurum sohbet ederim. türkiye hiç bir zaman bu kadar ötekileştirilen, bukadar büyük yolsuzluk hırsızlık yapan, milli birlik ve beraberliğimizi bir arada tutan unsurları( bayrak, andımız, istiklar marşı, T.C , 10. yıl marşı gibi kavramları) içi boş kavramlara dönüştüren, gözünü bürüyen hırs yüzünden kendi ülkesini vurup belkide binlerce insanı öldürüp bu şekilde kirli eli kanlı bir siyasetle siyasi hayatını devam ettirmek isteyen , terör örgütleriyle masaya oturan ve bu adamların şehirlerde cirit atmasına müsade eden, askeri gücü zayıflatan, hukuk ve adalet denen demokratik toplumlarda en önemli yapı taşlarından birini kendi istekve taleplerine göre istedikleri gibi düzenleyen vicdansız, ahlaksız, hırsız, katil, karaktersiz bir parti görülmedi yaşanmadı. her insan bunun farkına varması gerekiyor. Başbakan olsun başkası olsun farketmez yetkiyi halktan alır ve halka hesap verir. tüm yetki halktadır. bu ülke tek bir işinin tekelinde olmayacaktır. bu yüzden asla oyumu AKPKK ya vermem. son sözüm 11 sene cemaatle koyun koyuna yatan AKP seçmeni cemaat- akp çıkar kavgası çıkınca MHP ve CHP yi cemaatla ortak iş yaparak göstermeleri inanılmaz komik :DDDDD

1|7
    1|5
    • Terbiye yoksunluğunun üzerine bir de beyin yoksunluğunun olması bu hareketlerinin nedenini gayet normal yapıyo. Sizin bir zihniyetle dolaşan insanları gördükçe elimde olmadan çok acıyorum ne yazık ki .Bi de genç olucak siyaseti olduğu gibi kabul edip gören herkes gibi kandırlmış halktan bir tanesisin gelmişsin buralarda bir şeyler bilirmişçesine yorumlar yapmışsın. Devam öyle :d

• ülkemiz için en iyi olan kazanır umaırm

4|9
    1|4
  • sana şöyle söyleyim ben antalyada yaşıyorum menderes türel döneminde tramvay yapıldı alt geçitler yapıldı ve bolcada boooorç yapıldı. yerine mustafa akaydın geldi ve gördük ki menderes türel antalyanın 20 yılını ipotekleyen borç yapmış ! yolsuzlukları cabası. ve akp hükümeti çıkardığı yasayla tamamen hükümetin keyfiyetine göre belediyelerin bütçesini %60-65 kadar arttırıp azalta biliyor yani akp'li olmayan belediyeler bu durumda. borç çok bütçe yok ne bekliyorsun ? akpye ver ayakkabı kutularına koysunlar!

akp 250 milyar dolarlık yolsuzluk yapmış ve siz hala "çaldı ama iş yaptı" "çaldıysa benim verdiğimden çaldı" diyorsanız, bende size siz evinize giren hırsıza ev işimi yaptırıyorsunuz ? ya da ee sizin verdiğiniz vergi kısmından çaldıysa yaptığı duble yolları benim vergimle yaptı o duble yol sizin değil benim olur. çok meraklıysanın onların cebine para koymaya verginin dışında gidin direk verinde arada benim vergim heba olmasın!

1|7
    0|5
    • yedigine hiç bir zaman inanmadım inanmam zatende diyelim ki yiyo sizin adamınız yiyecegine bizim ki yesin :D

• işinize gelmeyen bütün kayıtlara kasetlere montaj demeyi biliyodunuz ne malum bunların montaj olmadıgı o 4 bakanın dış güçlerin ya da chp nin adamı olup partiyi karalamadıgı ne malum niye delinin kuyuya attıgı taşı çıkarmaya çalışıyım sizin ki aynı o hesap zorunuza gidiyo başta böyle bir insan olması bunu kabul edin artık yedi yemedi davası degil bu herkez iyi biliyo neyin ne oldugunu...

• o zaman niye paçaları tutuşmuşça paraları erittiler babacım :D emniyet ve yargıda bu kadar tayinler yaptılar ? babaşkanın davos konuşmasından alıntı niye sesi çok çıkıyor niye bağırıyor ?

• CHP. İlçemde Neşet Tarhan aday. Çok düzgün, kişiliği güzel birisi.

2|11
    2|10
  • MHP...boşa gider gitmez önemli değil..yeter ki akp fazla oy almasın.

dini ve atatürkü kullananlara oy moy yok benden...

5|13
    2|13
  • ilde sarıgül

ilçede battal ilgezdi (ataşehir-chp)

il genel meclisi chp

geri kalanı sandıkta düşünürüm

3|12
    1|9
  • geçen seçimde ulusalçı sosyalist tavrı yüzünden CHP ye oy verdim

bu seçimde dış mihrakların oyununa direnen AKP ye oyumu vereceğim. ki vatan haini değilim koyun değilim ...

5|9
    2|12
    • vatan haini

• he ya :D chp ye oy vererek bilmeden vatan haini sen oluyorsun

• Yahu o kafatasınızın içindekini çalıştırın. Geziciler karakolu bile korudular, emin ol vatan haini falan olsalar karakolu tavan etmişlerdi. E tabi satılmış medyayı takip ederseniz olacağı bu.

• Bu oylama sizi tamamen yanıltır.

Mesela Facebook sayfasına bakın Recep Tayyip Erdoğan ve kılıçdaroğlu beğeni sayısına.

Ayrıca bişey daha dikkatimi çekti Akpliler genelde sanalda yazmıyor.

Bence bu seçimde Akp %50 yi çok rahat geçecektir %60 ları bulursa hiç şaşırmam şahsen.

Bide chp çalmaz diyenler bana şunun açıklamasını yapabilir mi.

Bizim burada ki avukat seçimlere katıldı kredi filan çekti adam epey büyük bir meblağ evini falan hipotek ettirdi hatta. Hesaplıyorum hesaplıyorum yok olmuyor arkadaş bu adam seçimi kazansa bile 5 yıl boyunca alacağı maaşı hiç ellemese 1 kuruş bile harcamasa çektiği krediyi yine karşılamıyor. Benim düşüncem bu chpli şahıs ben çalmaya geliyorum diye bağrınıyor. Bu arada seçimi kazanamazsa sonu epey kötü olacak :)) Otobüslere afiş yapıştırmalar 4 araç kiralayıp saatlerce gezdirmek, posterler filan, şakşak çılar vb. epey masraf 350.000 lira kredi çekmiş diyorlar ki bencede vardır. Projelerini filan çizdirdi 3D boyutlu. Evlere mektuplar göndermeler ve dahası. Tek bildiğim bu seçimi kazanırsa çalacak yoksa başka türlü o parayı imkanı yok ki çıkartamaz.

0|2
    0|4
    • Ek olarak yaşını başını almış iş sahibi olmuş adamlar bütün gün bizim gibi sanal alemde boş boş vakit geçirmiyorlar bundan da olmasın ? :)

• 1) Nüfusumuz aynı değil büyük oranla artış var.

2) Bir çok chp taraftarı olan arkadaşlarım Akp tarafına geçti.

3) Kılıçdaroğlu var iken chp bu gidişle 3.sıraya bile düşer.

4) Ben bu seçimde Mhp 2. olabilir veya chp'ye çok yaklaşarak 3. sırada tamamlayabilir yine.

• Cemaati çok küçümsüyorsunuz bence.

• Ankara için

Keçiören Turgut Altınok

Büyükşehir Mansur Yavaş

2|9
    2|10
    • Mansurda chp den aday olacagına büyük birlikden olsaydı sonuçta aynı davanın partisi ? geçecekler o işleri adamların tek derdi koltuk başka bişey degil sadece işe giderken çile çekiyo olabilirsin hiç mi bişey yapılmadı adamın sadece bu sene başlattıgı 17 proje var

• ya bırak Allahını seversen Sayıştay Raporu var Büyükşehir belediyesinin borcunun ne kadar olduğu bilinmiyor diye ulaşım pahalı su pahalı daha sen burada diyorsun Melih gökçek bırak melihe vermiyorsan mervlüt başkana ver bana melih diyorsun hala ne yaptı melih Ankara boğazı yapıcam diyo hayali projelerle milletin parasını carcur ediyor Ankaraspora dünyanın parasını gömdü BBP seçim yardımı almıyor nasıl karşılayacak o kadar masrafı tanıtımı bu iş sadece Parti işi değil neyse kime verisen ver banan

• CHP ve MHP ye verecem.

4|13
    3|13
  • Benden de bir CHP. Bütün CHP ve MHP diyen arkadaşlara benden +1. Sonucta aklın yolu bir. Düşmanla mücadele ederken bir de birbirimizle kapışmanın anlamı yok. Birlik olursak üstesinden geliriz

7|13
    4|13
  • Cumhuriyet HALK partisi.

9|15
    8|22
  • Mhp.

10|16
    9|13
    • ülkü ocaklarının açıklamasını okuyun lütfen. bulunduğunuz ilde chp-mhp hangisi güçlüyse oy onlara. bu genel seçim değil ya, o yüzden kabul etmişler.

• yahu o zamanla bu zaman bir mi? ona bakarsan ankara'da ocaklarda takılan abilerin mafya gibi dolaşıp milletten haraç topladığı, karısına kızına karıştığı birsürü semt var. Ne yapalım milliyetini sevenlere mi küselim? sen oyunu chp ye ver, çöpün toplanmazsa ben toplarım söz :)

• CcC Milliyetçi Hareket Partisi CcC

4|8
    3|10
  • Hizmetlerinde ötürü Ak parti diyorum çünkü bu bir yerel seçim ve belediyecilik onların işi bence..

4|8
    3|10
  • Kimse kusura bakmasın ama AKP ye veren insanları cidden anlamıyorum nasıl bir mantıkdır ki benim Atama Sarhoş diyecek ileri geri konuşucakda ona oy vericem eğer bir gün Akp yey oy verirsem vatan haini ilan ederım kendımı asarım arkadaş.

3|11
    6|11
    • Bizim atamızda Recep Tayyip ERDOGAN siz ona demediginizi bırakmadınız o nasıl olacak ?

• sömürsün sizin gibi şerefsizleri size müstaak olum bide kadınsın sövsem sırtında çuvalla babanın evine götürecen en iyisi susuyum

• eren ne kadar terbiyesi bozuk ahlaksız bir insansın la sen? Kişiliksiz ve karaktersizsin 5 para etmezsin.

• kendinden pek hoşlanmasam da "oyum sarıgüle veriyorum" diyorum. İlçem zaten chpnin rekor için çalışacağı bir ilçe. Çok fark etmese de ben de rekor için oy kullanacağım. muhtar da mevcut muhtar iyidir ona veririm.

2|7
    2|7
  • Akp olmadığı kesin

6|14
    4|12
  • İlde Sarıgül e yani CHP , İlçede MHP ye verecem. Hırsıza oy yok benden..

3|7
    3|5
  • AKPden baska bu ulkeyı yonetebılecek parti yok

7|10
    3|10
  • sonuna kadar AKP sonuna kadar ERDOĞAN...!

THE END...

8|11
    6|14
  • akparti...

11|18
    9|21
    • İnadına Akparti bundan önceki 11 yıldır. Akparti:8 Cacık Havyar+Püskevit+Haşhaşiler:(0)

• Güncelleme örneği olma.. sorunun altını iyi oku

• Sorunun altını yazdığın diye görüş bildirmeyeceğim mi? Neden ayrıca sıkıntı yapıyorsun ki, yaran mı var?

• chp yi kesinlikle sevmiyorum, iki elim kanda olsada oy kullanmam ona

ama yarın oyumu chp ye vereceğim,

3|4
    2|5
  • Adalet ve Kalkınma Partisi

8|19
    11|24
    • adaletini göremedik henüz

• Yahu halkı ikiye bölen kim? Akpli olmayana dinsiz diye etiket yapıştıranlar kim? Peygamberler bile insanlara dinsiz demezken kullar ne hakla der?

• Senin fikrin sana benimki bana fikre saygi duymam duyarsam o fikri benimsemiş olurum benim saygım sana dolayısıyla benim saygım insana fikrin fikirleri her ne olursa olsun . Kazım koyuncunun bir dörtlüğü var "insanım diyecektim" le biten o çok açıklayıcı okumani tavsiye ederim. Hadi selametle...

• Her daim akp

1|5
    2|1
  • ardaşlar akboylara boşuna laf anlatmayın, gözlerinin önünde kendi paraları çalsalar Allah için vatan için yapıyorlar deyip helal olsun derler.

1|5
    2|5
  • Gördügünüz gibi AKP bütün anketlerde koyup geçiyo yarın ola hayrola ama adım gibi biliyorum ki zafer yine AKP nin ;) :D

10|13
    11|22
    • birdaha bak ankete ;)

• Gökçek senelerdir iyi çöreklendi oraya

• çokta iyi oldu

• Oturduğum bölgede CHP-MHP Arasında en önde olan partiye oy verecem o da CHP... Genel Seçimlerde de CHP oy atacam kısaca altı ok nerdeyse evet orada olacak =)

5|14
    5|17
  • Ak Parti öncesi ve sonrasına bakarsanız cevap belli olur zaten. Yolsuzluk ve tapeler diyeceksiniz ama Chp'nin yaptığı yolsuzlukları ve katliamları Ak Parti'nin yanında dağ olur.Chp yi isteyen kesimler belli pkk,amerika,israil,fransa,yahudiler,masonlar,vatan hainleri,ateist kesim ve dine saygısı olmayanlar.

3|5
    2|11
    • Bebek katilleriyle masaya oturanlar çok uzakta değiller görebilmen için

• Bizlere emanet. kendi devletine hainlik yapıp taşlayanlar değil onun yanında olanlara emanet

• Emin ol senden daha çok dindarımdır. Ayrıca ne bu küstahlık? Peygamberler bile insana dinsiz sıfatını yapıştırmazken, sen kim olursun? Tapeler falan umurumda değil, onca gözü çıkan ölen çocuğun vebaline ortak oluyorsunuz.

• AKP %50 nin üzerinde bir oy ile yerel seçimlerde rekora gidiyor..

4|7
    1|12
  • Erkekler Devam
    50
Yükleniyor...