Size kırgın olan birine nasıl davranmalıyız?

Kalbiniz kırıldı diyelim, sevdiğiniz kişi gönlünüzü almaya çalıştı. ama siz hala tribe devam ediyorsunuz tamam anladık kırıldınız ama kalbinizi kıran kişide pişman ve sizi kırdığı için çok çok üzgün. Sizinde gönlünüz var karşıdakinde ama hala trip atıyorsunuz onun üzüldüğünü bile bile. Bu durumda ne yapmak gerekir? hani çok büyük değil yaptığınız hata. Şu an bu durumdayım ve pişman olan benim. gönlünü almaya çalışıyorum ama hala uzak duruyor benden. Sizce geri adım atmalı mıyım?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• ne hata yaptığını açıkça söyler misin zaten gizlisin ona göre karar verelim

0|0
    0|0
    • biraz ilgisiz bıraktım

• ben şimdi geri adım atıyımı sabit mi kalıyım?

• zaten gönlünü almaya çalışmıssın üzgün olduğunu söylemişsin artık hiçbirşe yapma normal ol sadece. zaman bırak. geri adımda atma ileri adımda atma bekle

Erkekler Ne Diyor 3

• bence konuyu daha açık ve net anlatarsan bizde yorum yaparken daha açıklayıcı oluruz diye düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • Fazla üzerine gitmemeli hani kırgın insani ne kadar üstelersen o kadar kacar..

Özürünü diledikten sonra ona biraz zaman tanimali..

0|0
    0|0
  • geri adım atma o senin gönlünü almaya çalışmış sen trip atmışsın sende onun gönlünü almaya çalış oda sana trip atıcaktır ama sonuçta tekrar birleşeceksiniz ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne yaptığınla alakalı çok büyük bir hata değilse ve sana gerçekten değer veriyorsa aranız düzelecektir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...