Böyle komşular kaldımı ya :)

saat gece 3 olmuş.. telefonum çaldı bir korktum noluyo bu saatte diye.. üst komşum arıyor. dilaracım telaş etme diye kapıya gelmedim kapıyı açar mısın annem sana bişeyler getirecekmiş dedi.. açtım kapıyı geldi annesi elinde bir tencere birde ilaç.. öksürme seslerimi duyuyorlarmış geceleri kıyamam ben sana bak bunu iç ilacıda iç hıcbıseyın kalmaz dıye gecenın bı vakti üşenmemiş bişeyler kaynatmış vs :) kurban olunur böyle komşuya...

hala var mı boyle komsuluk ılıskılerı ?

komsularınızla ıyı anlasıyor musunuz?

Güncellemeler:
iki üst katımdaki komşudan bir tabak mantıııı... yihhhuu yaşasın hastalıkkk ! :D

0|0
8|28

En İyi Erkek Görüşü

• Demekki var,fakat inanın ciddi söylüyorum, ben hastalanmak değil,ölsem en az üç gün sonra belki farkederler,onu da belki diyorum,komşularla kötü falan değiliz,hiçbir sorun yok,fakat kimse kimseyle ilgilenmez,benim de kimsem yok zaten arayan soran olmaz,evlenmeyi düşünmüyordum fakat bu tür endişelerim olduğu için temiz birini bulursam evleneceğim,Allah herkese herşeyin hayırlısını nasip etsin inşallah.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Bizim komşunun kızlarıda uyuşturucu içip balkondan kussunlar böğürme seslerini dinle kader :/

1|4
    0|0
  • Bu okuduğum yazıda en çok dikkatimi çeken isminin Dilara olduğunu öğrenmek oldu.

Soruna gelirsek çıkçıkçık bizim burada yok öyle bir komşuluk.

Beni bir komşum arıyorsa, iki şey diyecektir.

1- Anahtarları kapının üstünde unutmuşsun.

2- Müziğin sesini kıs hayvan herif.

1|2
    0|0
  • ver adresi ben de komşu olucam :D boşuna ev alma komşu al denmemiş:)

geçmiş olsun bu arada allah acil şifalar versin.

1|0
    0|0
  • vardır mutlaka ıyı kısıler benımde senın gıbı komsum olsaydı daha cok ılgılenırdım hasta olmazdın da

1|0
    0|0
  • olmaz mı alt dükkanda ki komşu ile tavla bile atıyoz arada :D bu arada geçmiş olsun Dilara :))

1|0
    0|0
  • Elif yemek yapmıştı en son doğalgaz açıldığında bana. Gittiğimde gene bir yemek sözü var. Patates püresi hemde yıl oldu yemeyeli :)

1|0
    0|0
    • Sen şu apartmanın adresini versene taşınıyım yanına kıyısına. Öğrenciyim diye acındırırım ben kendimi, bekarım derim birde oo, onlar bana kız bulurlar, öğünlük bakarlar, temizliğimi yaparlar.

• aaa bak bak iç seslerden neler denıyo bakkk :D ben sana yedıgın en berbat pureyı yapimde gör :D

• Kaşarı üstünde güzel erisin, haber bekliyorum :)

• var böyle komşular genellikle doğuda . böyle gece 3 te geleni pek görmedim ama. her akşam yaptığı yemekten getireni var işte.

1|0
    0|0
  • Biz de yurttan eve ilk çıktığımızda komşu teyze iki üç ay eve yemek yolluyordu.Ben de ikinci öğretimim,bir gün derste aradı.Oğlum yemek yaptım evde yoksun.Akşam gelince gel al diye..

Ağlamak istiyoğuumm..

2|0
    0|0
  • Eveet. Bizim apartman da kısmen böyle. Yani daha doğrusu, bir kaç kişiyiz apartmanda böyle. Geçende yakın arkadaşım var, Melis, arka tarafta kedi yavrusu bulmuş. Napabiliriz diye. Hemen birlikte veterinere götürdük. Şırıngayla besledik falan :) Bu ve buna benzer iyi şeylerin yanında, üst komşu sabah akşam Pis Yedili'yi izliyordu geçen kış. Saldıracaktım :D

Bu arada geçmiş olsun Dilara.

1|0
    0|0
  • bende müzik ruhun gıdasıdır diye son ses müzik açıp komşularımada dinletmek isteyince kapıya gelsinler gecenin 2 sinde ne bu böyle diye kansız p.zevenkler

1|0
    0|0
  • Ooo komşuya bak ben hepsiyle kavgalıyım lan mahallecek uyuz oluyorlar bana aagagmkşklaklga:D

1|0
    0|0
  • Oturduğum apt bu konuda iyidir ya :) iyi komşularin var :)

1|0
    0|0
  • Benim komşu sarma dolma bile yapar tabi bunların hepsi yüzsüzlükten :D

1|0
    0|0
  • varmış işte olmasa niye getirsin.

1|0
    0|0
  • Kesin seni oğluna isticek ajsjhj

0|0
    0|0
  • Bizim komsularda yaptigi yemegi getiriyor bizde goturuyoz ama gece burasi İstanbul :)

1|0
    0|0
  • demekki samimisiniz iyi bir komşuluğunuz var

1|0
    0|0
  • Yan taraftan kalkıp yengemler bile birşey getirmiyorken komşulardan birşey beklemek doğru olmaz.

0|0
    0|0
  • Bence onlar seni ikaaz etmişler öksürme sesinden uyuyamıyoruz artık öksürme dolaylı yoldan şikayet etmişler :D

0|0
    0|0
    • yok gelınce dedım ablacım nolur kusura bakmayın uyutmuyorum sızıde dıye olurmu kızım bende zturre baslangcı vardı bılıosn neler cektım bu oksurukten olsun sen ıyıles yeterkı dedıler :))

• :D çeken bilir

• Kapı Komşumuzla 12 Yıldır Aynı Apartmandayız Ama Birbirimizi Tanımıyoruz ki Bunları Yapsın

Ayrıca Kelime Hatanız Var Cümlelerinizde Lütfen Dikkat Ediniz

0|0
    0|0
  • 163 daire var burada kapı komşumu tanımıyorum :/

Ayrıca geçmiş olsun arkadaşım ;)

0|0
    0|0
  • sonunda komşunun oğlu eve gelecek sandım , giitti güzeim kız diyecektim ki Hakketten iyi insanlar var mış hala

0|0
    0|0
  • Nasıl ni öksürükmüş ki duyuyorlar. İçinde megafon mu var :D

0|0
    0|0
  • Göz misafiri oldum. Öksürük , bornşların tıkanması ve türevleri bir hastalıkla cebelleşiyorsanız en büyük ilacı çam kozalağıdır. Çam kozalağının olgun olmayan yanü küçük top gibi olanlarından topla çay gibi kaynat iç 2 güne toparlarsın.

0|0
    0|0
    • nerden toplayacagım onu yahu

• evet öyle dur aklımda bulunsun sağol :)

• Rica ederim ne demek

• telaş etme diye kapıya gelmedim ne demek yahu

0|0
    0|0
    • gecenın 3unde kapın çalsa ne oluyo dıye telaşlanmaz mısın ?

• üst komşum ile aramız iyi :)

0|0
    0|0
  • ben öyleyim şahsen...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• benim üst katımda bas ve elektro gitar çalan biri var bazen çıkıp o gitarları kafasında parçalayasım geliyor ama çizgimi bozmaya değmeyeceğine olan inancım beni alıkoyuyor

alt katta da şımarık bir velet var onu pataklayabilirim bir ara, ki ailesi de karşı gelmez eminim zira onlar da yıldı nerden peydaladık bunu diye dövünüyorlar farkındayım

1|1
    0|0
  • Yok anam bu saatte nerdee poposunu devirip uyumuşlardır

1|0
    0|1
  • Ben komşuya komşu demem,bu saatte kapımı çalıp mantı getirmedikçe !

2|0
    0|0
    • niye mantı yazıyorsun bu saatte öldüreyimmi seni. hiç acımıyor musun evinde kadınsız bekar yaşayan hayvan gibi iştahlı insanlar var . insaf vallahi insaf. nasıl çıkacak şimdi aklımdan. :(:( :@

• ben yiyemiyosam kimse yiyemez beter olun ahahahah

• inş 10 sene mantıya hasret kalırsın. sonrada doktor yasaklar mantıyı hiç yiyemessin

• bizimde dip komşuyla aramız iyidir annem ameliyat falan olduğunda gelip yemek yapıodu bize sen yapamassın şimdi die :))

1|0
    0|0
  • Nerde.. son ses müzik dinlerken komşunun kızı FeysBook'tan yazar. Kes sesini diye..

0|0
    0|1
  • bizim komşularda müzik sesine duvarı kıracak gibi vursun. vay anasını

0|0
    0|1
  • Yok öyle komşu beee :'(

0|0
    0|0
  • Bu saatte aranır mı lan asdf ben daha ordayım..

İstemez öyle komşu *-*

0|0
    0|0
Yükleniyor...