Tuhaflık bendemi yoksa sizdemi aynısınız?

Arkadaşlar konuma geçiyorum uzatmadan ben arkadaş ortamını pek seven sahte gülüşlere katlanamıyan zaman gecsın diye birileriyle arkadaşlık kuran insan degilim ve kucuklugumden beri bu boyledir sadece spordan başka her hangi bir faliyetim yok daha sonra bilgisayara gelir muzik dinlerim zaten hayatımın buyuk bir kısmı sporda geçiyo oglen 12 akşam 6 7 işte her neyse beni sürekli cagırır arkadaşlarım mangala gidelim yok işte kızılaya ınıp gezelim vs yok yani katlanamadıgım tek şey onlarında bırbırlerını sevmeyıp maksat zaman geçirmeleri sizlerin aranızdada boyle insan var mıacaba?

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• yapmacık değilsin. olduğun gibisin ve sahtelikler seni rahatsız ediyor. bende çoğu kişinin yanında böyle hissederim. onun için uzak duruyorum onlardan

0|0
    0|0
    • işte sorun orda mesela lisedeki kız arkadaşlarda sorardı neden boylesın vs gıbısınden abi sahgte olamıyorum ya ve onların gozununde asosyal olmaktan nefret ediyorum.

• aynen oyle

• asosyaller kulübüne hoş geldin o zaman

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Ayniyiz canım salla ya ölcez zaten :)

0|0
    0|0
  • özgüvenini gelistir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• tam olarak beni anlattın bunlar birbirlerinin farkındamı değil yoksa bilerekmi yapıyorlar anlamadım kızlarla erkeklerin kanka olması mesela kanka ayağına yavşıyorlar ikiside farkında ama kanka takılmaya devam ediyorlar çözemiyorum olayı birinin benim hakkımda kötü düşündüğünü bile bile samimiyetine inanmadığım halde neden takılayım onunla

0|0
    0|0
Yükleniyor...