Siz olsanız ne yapardınız? neden yapardınız? +1

beyler bayanlar, sizi çok seven, olduğunuz her halinizle kabul eden, birlikteyken mutlu olup sizi güldüren aynı zamanda güldürdüğünüz, sizin için elinden gelenin her zaman en iyisini yapan, her anlamda sizi mutlu eden, istediğiniz her şeyi yapan ve bütün bunları sizin de yaptığınız sevgiliniz, sırf farklı şehirde diye ayrılır mısınız?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• ben ayrılmazdım herhalde ama belli bir süre sonra sıkılabilir insan bişey diyemem uzak şehirde hiç ilişkim olmadı

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Tabiki de hayır, otobüs denen, uçak denen veya evlilik denen şeyler var biliyosun. Böyle birini kolay kolay bulamazsın.

1|0
    0|0
    • ayrılık benim ilişkim için söz konusu değil, çevremde bu sebepten ayrılıklar olunca genelin düşüncesini merak ettim :)

• anladım. fakat bir insan birini gerçekten seviyorsa bu soruyu sormaya bile tenezzül etmez. isterse hiçbir mantık kuralına uymasın yine de vazgeçmez. bu benim görüşüm tabii :)

• sen de haklısın :) her şey kişiden kişiye göre değişebiliyor bunu da göz önünde tutmak lazım :)

• Mesafeler sevgiyi çoğaltır. Ama evet ayrılırım. Güvenimi sarstıysa evet. Yanındayken göz görüyo bir şekilde duyuyosun eyvallah'ta, uzaktayken kafayı yemeğe niyetim yok.

0|0
    0|0
  • bunun adı salaklık olur

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• alakası yok. Bazı insanlar başka şehirde olabilir ,mesafe olabilir . Ama beni bir mesajıyla güldürüyorsa iş bitmiştir. Bana değil kalbime dokunmuştur o . ve yanımdakilerden daha kıymetlidir benim için. Mesafeyi bahane etme sakın ayrılma.1 bilet yeter herşeye..

1|0
    0|0
    • yok yok. benim aklımın ucundan bile geçmiyor kendi ilişkim için söz konusu bile değil ayrılık. çevremde iki kişi üstüste ayrılınca haliyle genelin tepkisini merak ettim :)

• evet bence de :) pek çok konuda avantajları ve dezavantajları da var ama en önemlisi birlikteyken geçirilen zamanın kıymeti fazlasıyla biliniyor :)

• aynen öyle :))

Yükleniyor...