Merhaba,, iyi geceler arkadaşlar ..

Benim size sorum olacak yalnız biraz uzun ama kısadan anlatıvereyim.. benim 1,5 ilişkim oldu ve zaman istedi kız arkadaşım benden kafamı toparlayacam filan dedi bende izin verdim tabi. ve zaman istediği zamanın 2 günü ortaya öylesine laf attım işte o çocukla neden mesajlasıyorsun diye söyledim baktım ki resmen ortaya attığım şey doğru çıktı herneyse dediki hayr teklf veriyor dedi itiraf etti ben bile şok oldum hissettiğim doğru cıktı neyse ve dedim ki tabii sende seviyorsun dedim ve dedi ki senin inadına onunla çıkacam dedi. ama oysa ki hal ve hareketleri üniversiteyi kazandıktan sonra bir başka değişti ve koptk ve bu hale gelmemizin en büyük sebebi üni olsa gerek sinirime yenik düştüm. bende kendimi tutamadım saydırdım oruspusun dedim.. sonra ise sen padişah olsan seni istemem artık filan dedi.. annemi aradı oğlum bana öyle dedi annemde kızdı filan ama size demek istediğim şey sizce sevse ve seviyor olsa ararmıydı ? siz yerimde olsaydınız ne yapardınız ? bu ilişki 6 ay önce bitti NOT.

hayatımı mahvetti ama çok sevmiştim.. yinede mutlu olsun..

=sizce tekrar arayıp ya da aklının bir yerindemiyim ? ve size özlüyor mu ve beni aklına getiriyor mu ? geceleri hiç bensiz uyuyamazdı ve uyutmadan uyumazdım bizim hikayemizde böyleydi.. sizce aklının bir yerinde varmıyım ?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çoktan kopmuş bile

Aklına falan da gelmiyor sun dur

Zaman bahane gönlünde başka biri varmış meğer

Yola devam

Kafanı yorma ^^

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.