Apo'yu asamadılar diyenlere....

zamanında evet asmadılar asamadılar...mhp bu konuda topa tutuluyor..peki imzayı atanlar kim?araştırın bakalım..peki Devlet Bahçeli neden o yıl 3 kasım'da erken seçim istedi?Madem "asamadınız!asmadınız!"diyorsunuz SİZ ne halt yemeye 12 yıldır konuşacağınıza asmadınız?İmzayı atıp da sonradan kaç kişi akpye geçti?bir araştırın beyler...sazan olmayın bari herşeyi sorgulayın benim gibi...saygılar...(link veriyorum ama daha çok kaynak var tek kaynaktan değil bu bilgi) link

0|0
38

En İyi Kız Görüşü

• akp foseptik cukurundan saga sola bok atiyor.

türbani kuran kursunu yasaklayip imam hatipleri kapatti bu cehape diye aniran sahisin partisi o yasaklara imza atti. refah partisi dönemi.

sonra erbakan her nekadar inkar etse de ben imza atmadim diye ne koltuk sevdasindan kendisi istifa etti ne de ozamanlar da yolsuzlukla suclanan belediye baskani erdogan.

1|1
    0|1
    • adam sabıkalı ki zaten..heee nedeni saçma o ayrı..ama sabıkalı bir insanın başbakanlık yapması?!kasa memurluğu bile yapamaz...

• Türklüğü ayaklar altına almak ne yaaa?!manyak yaaa:)))bunu dedi ya hepten bitti...betondan başka bişey yapmadı...o devletin asli görebvidir zaten oy verilmez..kanunlar ve ekonomi,benim gözümde budur..ekonomi iyi mi?yooo,sen ben açlık sınırının da altında yaşıyoruz...hala iyidi de iyi...yav neyse:SSS...aleviye püskürüyordu noldu?4-4'lülk aleviyim dedi:)))aboooovvv ayran da içmicez kafa yapıo diye:DDD

• alevi düsmanligi tavan zaten onda. madimak katillerinin avukatlari tam kadro akp catisi altinda meclisze.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• bu ülkede apoyu asamadılarsa tek bir kişi değil bütün hükümet sorumludur.onu besleyen kişiye onay verenler sorumludur.

0|0
    0|0
    • öyle ama bugün de uğraşan yok..bugüne kadar(2002'den beri)yapılan herşeyden hükümet sorumludur ama başkalarına atıyorlar topu...ne iştir yaaa insanlar da hemen kabul ediyorlar:S..sorsan doğru konuşurlar ama...anlamadım arkadaş yaaa:S

• bu melveletsizden bebek katili Gorillin yanında halt etmiş,

0|1
    0|0
    • goril napsın bea?hayvan o,hayvanlar içgüdüsel hareket eder bu 1,2.si ise hayvanlar yılda 2 kez çiftleşir ki azgın adama hayvan da deriz:)))alakası yok:)))neyse gereksiz oldu...ama anladım:DDD

Erkekler Ne Diyor 8

• la adamlar en azından içeri tıkmışlar bunlar masaya oturdu anlaşmayaptı seneye hapisten çıkcağı söyleniyo sağo sola fotoğraflarını asıyolar bide oroospu çocugunun

0|1
    0|1
    • yıllardır diyorum inanan yok:)))geçen yıl akrabam demişti beyoğlunda 100 metrelik kürdistan(ağızım yanacak a..mk:S)bayrak açmışlar ve biji kürdistane diye de bağırmışlar,polis yok...lise öğrencilerine gelince ama tomalar biber gazları!bu adam Türklüğü ayaklar altına aldıysa vardır bir bildiği:S

• bizim hayatımızı siktiler sokak sokak kovaldılar :)

• yeğenim Ankara gazi'de okuyor,berkin olayında(en son)arkadaşlarıyla pastaneye girmişler bir anda polis geldi diyo içeri attılar dio oturan insanlara boğazım yandı dava açacağım dedi...:)))bm'de adamları var lan yeğenimin:)))eühehüheü

• Sen gel başa asabilirsen sen as

0|2
    0|0
  • apoyu asmak öyle kolay değil.

bütün örgüt ayaklanırdı kan gövdeyi götürürdü.

adam şu an imralidan örgütü yönetiyor.

akp sadece yıllardır verdiğimiz şehitlerin hesabını sormak yerine öcalanla anlaşmayı tercih etti.

hangi şartlar konusunda anlaştığını ses kayıtları ve bdp açıklamalarıyla az çok anlayabiliriz.

ilk aşama özerk devlet ikinci aşama öcalanın tahliyesi.

0|1
    0|1
  • MHP Apo'yu asmadı diyorlar, Öcalan'ın "MHP beni 2 saat yaşatmazdı" dediğini bilmiyorlar. Yazık.

link

0|1
    0|0
  • apoyu at bokuyla beslemek istiyorum

1|2
    0|0
  • Apoyu asmadilar ve bu bana sorarsan dogru bir davranisti. Siz bu olaylari cok kolay zannetiyorsunuz.

APO Türkiyenin Kürt kisminde hala cok saygi ve sevgi gören bir kisidir.

Aponun asilmasi yani devlet tarafindan öldürülmesi, daglari birak, Kürtleri sokaklara indirirdi ve bir ic savasa neden olabilirdi.

Ama genede yanlislar yapiliyor. Apo AKP sayesinde hak ettigi cezayi cekmiyor. gecen Ankarada koskocaman APO resmi astilar.

Adamin siyasette sözü var, Anadoluda BDP onun resminlen kendisine reklam yapabiliyor.

Idama karsiyim, ama Kral gibi bakmayin adama.

1|1
    1|1
    • kardeşim ben 36 yaşındayım en az 10 yıldır siyaset politika felan okur araştırırım...kolay sanmak mı?yapma yaaa...evet dediğin olabilirdi,zira adam şu an prostat kanseri ameliyat oldu ve adam Türkiyeyi YÖ-NE-Tİ-YOR!asmak lazımdı,şimdi daha iyi durumdaydık bence...

• Apoyu asılmaması koşulunda Amerika verdi yani ordan bok atılması saçma ancak Bahçelininde hala asarız demeside saçma çünkü bu yetkilerini aşar ve imkansız.

0|1
    0|0
    • kesin amerika canım ona şüphe yok zaten...ama ben olsam yapardım başka ülkeyi mi dinlicem:)))

• Bugün ülke dış devletlerin parasıyla dönüyor o zamanlarda öyleydi yani bağımsız değiliz onun için yaparız diyemiyoruz ne derlerse yapmak zorundayız.Hem işin Amerika boyutu var hemde astığımız doğu karışırdı o da var vaktinde bunun kafasını kazıtmışlar diye söylenti oldu doğu döküldü resmen sokağa baya karıştı ortalık ondan sonra açıklama yaptılar böyle bir şey yok diye.Yakalayanlardan biri uçağı düşüreyim dedi o derece adam canından vazgeçmiş sakın yapma dediler yani önemi büyük asılamaz.

• hiç bir partiye mensup değilim ama mhp inşallah başa gelemez çünkü gelirse ülkede iç savaş çıkartırlar.

0|1
    1|2
    • iç savaş için yıllarca uğraşmak gerekir,onu da akp becerdi...kimin döneminde insanlar kendi milletine düşman oldu?

• ben hiç birini savunmuyorum zaten.

• bende...ama oylar boşa da gitmesin:D

Yükleniyor...